Orgazm mózgu ASMR

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Orgazm mózgu ASMR

przez małyjan 23 lut 2015, 12:54
Cześć. Witam szanownych userów :tel2:

Przez przypadek trafiłem w necie na tematykę orgazmu :great: orgazmu mózgu :yeah:
Sprawa w skrócie polega na oglądaniu przygotowanych filmików na których kobieta lub mężczyzna szeptają różne teksty. Dodam grafikę w tym temacie gdyż słowa nie oddaja tego zagadnienia fachowo:) Zastosowałem porady w sensie obejrzałem te filmiki na ,,youtube'' i nie działają one w takim sptopniu jak powinny. Zamiast spokoju odprężenia odczuwam strach, niepewność, lęk i boję się.Czyli efekt zupełnie nie zamierzony. I teraz pytanie czy te filmiki działają na kogoś wogóle czy może na wszystkich tylko nie na mnie? Dodam, że na mnie działa bardzo dobrze wizyta u fryzjera, a w takim sensie że zawsze odlatuje na fotelu i chyba mam ten stan i czuję się dobrze do końca dnia. W sensie uwielbiam jak ktoś masuje nawet przez swoje zajęcie skórę głowy. A co Wam sprawia przyjemność dzięki której macie orgazm głowy?

Obrazek

Źródło obrazka:
http://www.kroliczekdoswiadczalny.pl/20 ... ob-na.html

Orgazm mózgu ASMR

przez barbieturan 23 lut 2015, 12:58
ja na poszczególne dzwieki w muzyce dostaje org i zastanawiam sie czy to do końca normalne
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Orgazm mózgu ASMR

przez magnolia84 23 lut 2015, 13:19
ciekawy temat :)

dźwięk odkurzacza, mycie włosów u fryzjera, zapach siana i ziół/kwiatów wieczorem/w nocy, kamienie/ziemia parująca ciepłem, świerszcze, pieszczoty z mężczyzną, ulubiona muzyka, ale głośno odtwarzana, śpiew dużej liczby ptaków :)))))
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg