Nowy wzór dowodu osobistego.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez nieboszczyk 07 sie 2014, 21:38
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/od-1-sty ... isty/n04q1
rok temu właśnie wymieniłem swój dowód osobisty na nowy bo kończyła się ważność.udało mi sie to załatwić zdalnie bez jechania 1000km do rodzinnego miasta.a teraz kretynom z rządu coś się uroiło z nudów i po kiego grzyba mam wymieniać swój ważny 9 lat dowód osobisty?bo w dowodach wprowadzą kolejną pieriestrojkę i zamiast podpisu posiadacza będzie w nim scan siatkówki?odciski palców?zapach pochwowy?i co? mam zapierdalać 1000km bo popierdoleńców z nudów olśniło?nawet jeśli wymienię to z miesiąc pojawi się kolejny nagłówek że wszyscy musimy wymienić dowody osobiste na podskórne chipy takie jakie mają pieski i kotki?czemu psychiatria nie wezmie się za tych popierdoleńców z rządu???
Ostatnio edytowano 07 sie 2014, 21:44 przez Artemizja, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Bez przesady z tytułem "co to za gówno?" :/ Zmodyfikowano tytuł wątku.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Artemizja 07 sie 2014, 21:41
nieboszczyk, doczytaj, zanim zaczniesz się bulwersować:
Nowe dowody będą obowiązywać od 1 stycznia, ale nie oznacza to, że stare stracą ważność. Ministerstwo podkreśla, że nie będzie konieczności wymiany dokumentów.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ala1983 07 sie 2014, 21:42
nieboszczyk, Przecież wyraźnie pisze, że stare nie stracą ważności. Będziesz mógł wymienić swój za 9 lat.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 20 sie 2014, 21:17
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg