Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Tojaaa 08 paź 2014, 13:51
Elmo, u mnie po staremu, dzień lepszy, dwa dni gorsze. I tyle. Dzis mam kolejne spotkanie na terapii, lubię te spotkania, dobrze sie tam czuje, wsród "wariatów" :D

Esci spin-off

przez elmopl79 08 paź 2014, 14:09
Tojaaa
Ale generalnie jest lepiej,tak?

Esci spin-off

przez inez3 08 paź 2014, 14:15
Cześć ludziska :). Po pierwsze chciałam Wam podziękować za wszystkie miłe słowa, które od Was usłyszałam. To bardzo dużo.
Co u mnie? Coz, wczoraj mialam delegację i o dziwo było bardzo ok. Obawiałam się wszystkiego: jak będzie w aucie z bemal obcymi ludźmi, jak wysiedze na spotkaniu, czy będę mogła jeść itd. Dodatkowy problem był z samochodem. Nie pojechałam metrem na miejsce skąd odbierala mnie koleżanka, więc musiałam tam wrócić po samochód. Jedyny problem miałam z jedzeniem tzn. jak podali to ręce mi się zaczęły trzasc i bałam się, że nic nie przełknę mimo, że byłam głodna. W rezultacie zjadłam 2 dania bez większego problemu. Powrót niestety zmusił mnie do jazdy metrem :). I co? Było zupełnie normalnie. Jeszcze jechałam z kimś, przed kim jakby coś się działo musiałabym udawać, że jest ok. Byłam mega happy :). Dziś rano było dużo lepiej, w pracy też jest dużo lepiej i nawet problem z jedzeniem jakiś mniejszy. Może w końcu zrozumiem, że to tylko stres związany ze zmianą pracy, a nie nawrót... Gdybym tak wszystkiego nie łączyła z jednym to bym przeszła nad tym do porządku dziennego...

-- Śr paź 08, 2014 2:17 pm --

lunatic, super, gratuluję. Przynajmniej będziesz miał jakąś kasę :). Widzisz? Pozytyw :)

-- Śr paź 08, 2014 2:17 pm --

Tojaaa, no to super, że terapia jak na razie ok. Trzymam kciuki żeby wszystko się udało :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Ashleigh 08 paź 2014, 14:46
Dzien dobry!

Mamy cudowny, goracy dzien. Juz odpoczywam, bo fizycznie pracowalam od 8.00.
Dzien mam dosc dobry! Tylko szkoda, ze nie mam tylu lat, co Wy.... :105:

Ciesze sie, Inez, ze wszystko poszlo gladko, nie jak w Twoich myslach. Ciesze sie, ze jestes szczesliwsza. Naprawde z serca.
Jesli tak dalej bedzie, pozbedziesz sie tego mola, co zjada nasze sily witalne. Madra kobieta jestes, i dzielna.

Tojaa, takze sie ciesze, ze wracasz do "normalnosci". Dobrze, ze lubisz terapie, sama bym sobie czasami poszla, jak kiedys i pogadala choc. Samotnosc dokucza czasami.

Wiem, ze Lunatic powinien chodzic na reguralne terapie. Lunatic-u bardzo by Ci to pomoglo, mowie, ze szczerego serca.
Mam czasami wrazenie, ze najgorsze jest to, ze znasz sie na lekach-teoretycznie oczywiscie, i wierzysz w nie bardziej, niz w terapie.
Ale powodzenia zycze.

-- 08 paź 2014, 14:51 --

Tojaaa napisał(a):Ashleigh, śniłas mi sie dzis kobitko i to był fajny sen :D dzięki za wszystkie dobre słowa, to, co ostatnio napisałaś było dla mnie ważne i chyba dlatego przysnilas mi sie

Ciesze sie, ze cos to moje gledzenie daje komukolwiek. :) Dziele sie tylko doswiadczeniem, nic wiecej...
Mowisz, ze Ci sie snilam, az sie usmiechnelam... :papa:
Mnie sie najwyzej koty moga przysnic :D i to bedzie znaczylo, ze to Ty. :D
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez inez3 08 paź 2014, 15:16
Ashleigh, nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym się pozbyć tego wszystkiego. Może nawet nie pozbyć, ale nauczyć radzić sobie z różnymi emocjami... Mam nadzieję, że w końcu się mi to wszystko uda.

Esci spin-off

przez lunatic 08 paź 2014, 17:55
inez3,
dzieki ale tak naprawde moja motywacja jest zerowa, łudze sie za zanim podpisze umowe znajdzie sie cos lepszego w ciagu kilku dni ,kiedys mi taki fajny lekarz powiedzial takie słowa odnośnie pracy, ma dawac satysfakcje i pieniadze, ta pierwszego nie daje w ogole a drugiego najmniej ile to tylko mozna

Esci spin-off

przez inez3 08 paź 2014, 17:58
lunatic, wiesz, ważne, że coś na początek się udało. Może się trochę zmieni, bo będziesz miał gdzie wyjść. A nuż wkrótce dostaniesz taką pracę, z której będziesz zadowolony. Lekarz ma rację, a pieniądze masz jakieś - to już do przodu :).

Esci spin-off

przez lunatic 08 paź 2014, 19:47
Inez
A czym Ty sie zajmujesz?

Esci spin-off

przez Tojaaa 08 paź 2014, 19:57
inez3, odczytalas pw?

Esci spin-off

przez inez3 08 paź 2014, 21:00
lunatic, aktualnie zajmuje się wsparciem rozwoju sieci sprzedaży w firmie finansowej, a skończyłam turystykę ;).

Tojaaa, zaraz przeczytam.

Esci spin-off

przez lunatic 08 paź 2014, 21:15
i co tam sie robi w tym wsparciu sprzedazy?

Esci spin-off

przez inez3 08 paź 2014, 21:25
Ja zajmuje się siecią doradców. Przygotowuje programy motywacyjne, będę prowadzić różne projekty, które mają spowodować zmniejszenie rotacji wśród doradców itp. Dopiero co pracę zmieniłam :). Wcześniej była asystentką zarządu lub kierownikiem biura.

Esci spin-off

przez lunatic 08 paź 2014, 21:32
mi tez by sie przydał taki program motywacyjny

-- 08 paź 2014, 20:33 --

a jak załatwilas taką prace niepokrewną ze studiami, robiłaś jakieś kursy dodatkowe czy sie nauczylas wszystkiego w pracy

Esci spin-off

przez inez3 09 paź 2014, 08:50
lunatic, zawsze, nawet jako asystentka lub kierownik biura pracowałam w firmach okolosprzedażowych i robiłam różne rzeczy związane ze sprzedażą. Zwłaszcza ostatnia firma dała mi dużo doświadczenia z zakresu tego co będę robić tu. Reszty się nauczę.

Sortuj wg