Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Tojaaa 01 paź 2014, 07:36
Inez czekamy na relacje z nowej pracy :D
Elmo, jak Ci dzis?
Asleight odezwij sie proszę

Esci spin-off

przez elmopl79 01 paź 2014, 16:20
Tojaaa
A dziekuje,chu...wo.Mam potworne zawroty Glowy i napięcie chyba wszystkiego.

Inez
Napisz koniecznie jak w nowej pracy!!!!

Lunatic
Co u Ciebie,jak samopoczucie?

Esci spin-off

przez inez3 01 paź 2014, 18:01
No hej, ja już po pierwszym dniu. Póki co nie mam co opowiadać, bo dziś były tylko szkolenia, ale mam umowę, zakres obowiązków itd. Jutro już coś więcej się dowiem.

Mam za to innym problem. Ogólnie jeżdżę samochodem, ale ponieważ muszę przejechać pół miasta i do tego korki to lepiej byłoby jeździć metrem (wsiadam prawie pod domem, a wysiadam niemal od wejściem do firmy). Wszystko fajnie, ale nadal czuje opory przed komunikacją. Jak byłam w Stanach nie było żadnego problemu i poruszałam się tylko metrem i nic oczywiście się nie działo. Natomiast tu mam jakiś problem i nie wiem z czego on wynika. Jakbym się odważyła to by było co innego, ale jakoś nie mogę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez elmopl79 01 paź 2014, 18:32
Inez
Moze sprobuj sie odważyć,Np.q weekend najpierw z kims,a na drugi dzień samej....
Ja tez mialam z tym problem,ale teraz juz nie mam.Fakt,wole jezdzic samochodem,bo wtedy mam wplyw na jazdę,ba decyzje,itd.

Esci spin-off

przez lunatic 01 paź 2014, 19:06
Elmopl
Moje samopoczucie jest adekwatne do sytuacji, skala problemow u mnie jest wieksza niz u was wszystkich razem wzięte wiec samopoczucie dobre raczej byc nie moze

Esci spin-off

przez elmopl79 01 paź 2014, 19:18
Lunatic
No,tak pisać to nie mozesz,bo dla każdego jego problem jest największy,a skąd mozesz wiedziec jakie inni maja problemy,poza tymi,które tu napiszą?!
Rozumiem,ze nie masz ciekawej sytuacji,choc dla niejednej osoby Twoje problemy moga sie wydac blahe,wręcz problemy"na wlasne rzyczenue",dlatego nie licutyjmy sie kto ma gorsze problemy....
Pomalu,spokojnie,dasz rade,juz nie z takich problemów wychodziles.....

Esci spin-off

przez lunatic 01 paź 2014, 21:00
tak, pomału i spokojnie, mam do spłacania kredyt studencki a nie moge znaleźć nawet byle jakiej pracy jedynie nie polegającej na wciskaniu czegoś komuś, bo jest taka popieprzona sytuacja w tym chorym kraju ze meczylem sie na studiach i na farmacji po nic bo teraz nic z tego nie mam, fajnie się mowi z boku pomału i spokojnie a ja mam noż na gardle pod tym względem, a to jest tylko praca, pomijam już całą reszte

Esci spin-off

przez elmopl79 01 paź 2014, 21:25
Lunatic
Nie,nie fajnie i prosto to sie mowi!!!!
Praca,kredyt to /cenzura/ porównując z innymi sprawami....
Nie tylko Ty masz kredyt na karku i brak pracy,ale to akurat nie jest problem nie do rozwiązania.....

Esci spin-off

przez lunatic 01 paź 2014, 21:53
rozmowa z Tobą przypomina mi ostatnią sytuację jak poszedłem z problemem do doradcy zawodowego, on mi sie pyta w czym problem a ja mu mowie ze skonczylem takie studia po ktorych nie mam pracy na co on stwierdza "a dlaczego pan o tym nie myślał wybierając taki kierunek", brakowało jeszzce tylko zeby dodał ze nie tylko ja mam z tym problem, a tak w ogole to on ma powazniejszy problem bo sie poklocił z kolegą na siłowni, ale juz nie zdazyl bo powiedzialem do widzenia i teraz robie to samo.

Esci spin-off

przez elmopl79 01 paź 2014, 23:31
No wlasnie,bo Ty za wszelka cenę uciekasz od problemow,szukasz ich zrodla u innych,w Twojej glowie urosly one do niewiadomojakuej rangi,kredyt,praca....owszem to jest problem,ale di cholery nie taki nie do rozwiązania!!!
Nie porównuj mnie do kogoś kim nie jestem.Zreszta nie znasz mnie i nie masz pojęcia jakie ja mam problemy,jakie ludzie maja problemy,a piszesz,ze wszystkich problemy,to nie problemy,bo Twoje....to dopiero problemy....

Esci spin-off

przez Tojaaa 02 paź 2014, 07:01
Elmo, no no :D masz racje kobitko
Lunatic, wierze, ze Twoje problemy przygnaitaja Cię, bo dla każdego z nas swoje sprawy są najważniejsze. Ale elmo ma racje, sam kredyt i praca to jeszcze nie koniec swiata. Masz zdrowe ręce, nogi, dasz radę. Nie teraz to pózniej, na pewno :D

Inez, i jak pojechałas metrem?

Esci spin-off

przez lunatic 02 paź 2014, 15:35
Elmopl
bo piszesz jakbys spadła z ksiezyca, kredyt i praca to nie problem w porownaniu z innymi sprawami jak to wczesniej napisalas, to zalatw cos w kilka dni to sie przekonasz czy jest tak łatwo,kiedy bylas ostatnio na jakiejs rozmowie rekrutacyjnej? ja bylem w ostatnich 2 tygodniach na szesciu, myslisz ze bank albo sąd jak wysle komornika to obchodzi ze są wieksze problemy od braku pracy, ze ja im powiem nie mam pieniedzy do spłaty bo nie mam pracy i oni sie nade mną zlitują? myslisz ze w pracy ktos to bierze pod uwage ze nie mam doswiadczenia bo źle sie czułem po skonczeniu szkoły zeby pracować od razu? widocznie mam porównanie ze tak napisalem ze u mnie jest gorzej niz u kazdego tutaj razem wziete bo jak widze ze ktos roztrząsa jakaś sprzeczke z kolezanka z fitnesu i to ma byc problem no to rzeczywiscie, to jest prawdziwy problem, do mysli samobójczych moze doprowadzic ,ale według was to jest problem, dlatego ze chyba wszyscy tutaj macie problemy na podobnym poziomie bo nie widze innego wytłumaczenia do tego a jak to praca niby jest łatwym problemem to sobie poczytaj wpis kolezanki

Meg1985 napisał(a):Chłopaki, ja mam nadzieję, że nam wszystkim się sytuacja życiowa polepszy i ustabilizuje. Przecież jesteśmy młodzi, wszyscy po studiach, elokwentni i inteligentni. Ja nie wiem co się w tym kraju wyrabia. A potem się dziwić, że w poczekalni w poradni zdrowia psychicznego sami młodzi ludzie, a na oddziałach psychiatrycznych średnia wieku to 30 lat. Wiadomość z pierwszej ręki, mojej kumpeli brat się leczy, a sam ma chłopak ok. 30-stki. Miałam też kumpla, z którym chodziłam do tej samej klasy, który niestety z roztargnienia i wielkiej beznadziei, z braku pracy i środków do życia mając 27 lat popełnił samobójstwo, a konkretnie powiesił się. To straszne. Bardzo często o nim myślę, jak bardzo musiał cierpieć, że odważył się to zrobić...

Esci spin-off

przez inez3 02 paź 2014, 19:43
lunatic, wybacz, ale tu dla każdego jego problem jest najgorszy i wcale nie uważam, że Twój jest lżejszy/cięższy niż kogokolwiek. Wybacz, ale ja też byłam bez pracy i do tego z kredytem hipotecznym, było bardzo ciężko, ale jakimś cudem się udało, chociaż jeszcze miesiąc więcej i nie wiem co by było.
Co do Twojej pracy, pisałeś, że dzwoniła do Ciebie jakaś babka ze sklepu z pytaniem co byś zrobił żeby sprzedać pralkę. Wyśmiałeś ją, bo masz studia itd., ale sam podkreślasz, że nie masz doświadczenia, bo po studiach się źle czułeś i nie mogłeś pracować. To czego ty wymagasz? Jak się nie ma pracy i ma się małe doświadczenie to się łapie wszystkiego żeby tylko mieć na chleb. Jak mnie wywalili to wysyłałam CV wszędzie gdzie się dało. Koleżanka mi też pomogła, bo ma firmę od eventów i obdzwaniałam potencjalnych klientów i wysyłałam im oferty. Ja wiem, że ty chcesz pracować, ale w takiej sytuacji chowa się dumę do kieszeni i robi się co można. Może poszukaj jakiejś pracy, którą możesz wykonywać w domu albo jakieś wprowadzanie danych - tu tylko siedzisz przy komputerze i nie masz kontaktu z żadnym klientem. Sam musisz wiedzieć co chcesz. Czemu nie szukasz dalej w jakiejś aptece? Będzie ok, ale nie poddawaj się.

-- Cz paź 02, 2014 7:57 pm --

Tojaaa, nie, nie pojechałam, ale się odważę. Już jeździłam komuniakcją miejską, ale nie wiem czemu tak się temu wciąż "opieram".

Esci spin-off

przez Gradrec 03 paź 2014, 18:46
Co tam kochani?:p Dlugo mnie tu nie bylo. Ktos wyzdrowial po drodze i sie jeszcze aktywnie udziela? Albo komus sie znacznie polepszylo?

-- 03 paź 2014, 17:48 --

lunatic napisał(a):tak, pomału i spokojnie, mam do spłacania kredyt studencki a nie moge znaleźć nawet byle jakiej pracy jedynie nie polegającej na wciskaniu czegoś komuś, bo jest taka popieprzona sytuacja w tym chorym kraju ze meczylem sie na studiach i na farmacji po nic bo teraz nic z tego nie mam, fajnie się mowi z boku pomału i spokojnie a ja mam noż na gardle pod tym względem, a to jest tylko praca, pomijam już całą reszte

To wyjedz za granice :P

Sortuj wg