Sylwester - mniejsze zlo

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez snaefridur 09 gru 2006, 19:46
I tu się z Tobą zgodzę.Zupełnie nie rozumiem idei tego święta.Jedna połowa populacji obdarowuje się pluszowymi serduszkami,a drugą trafia szlag...no bez sensu.
snaefridur

przez gusia 10 gru 2006, 05:06
Plejady napisał(a):nawet ludzia z depresja i nerwica nalezy sie cos wiecej Gusiu

Pewnie że nalezy,wcale nie twierdzę inaczej....ale co z tego? :?
Ale jestes bardzo miły wiesz?zabierz mnie do tego kina
;) hehe....

Naprawde tak przejmujecie się tymi serduszkami?Jestem w szoku!!
Ja juz sie chyba wypaliłam..........k***a.....no ale to miłe-fakt :oops:

Pozdrowionka.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez korres1 10 gru 2006, 16:32
snaefridur napisał(a):I tu się z Tobą zgodzę.Zupełnie nie rozumiem idei tego święta.Jedna połowa populacji obdarowuje się pluszowymi serduszkami,a drugą trafia szlag...no bez sensu.

Może jest na to jakiś lek... Np miedzymiastowa internetowa terapeutyczna sesja gdy juz przyjdzie ten okropny dzien W

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 10 gru 2006, 20:23
tak sobie myślę, że nie będę siedzieć w domu w tego Sylwestra.... jednak. Pójdę do kogoś fajnego - posiedzimy, pośmiejemy się w małym gronie. jakoś zleci. Żadnych balów, imprez ani nic takiego. To raczej nie dla mnie.

Odnośnie Walentynek. To zadziwiające jak przejmujemy "obce" święta. Przyniesli nam to z zachodu i ludziskom się spodobało. Chyba najbardziej producentom misiów, czekoladek i serduszek. Nie znosiłam tego święta najbardziej w liceum. Diabli mnie brali i nie tylko mnie. My wszystkie w klasie takie "ładne inaczej" najchętniej schowałybyśmy się gdzieś, jak nasze piękne koleżanki latały z kartkami i przechwalały się która ma więcej wielbicieli. Jak się cieszę że to już za mną.
Sorki, że się tak rozpisałam o Walentynkach w temacie o Sylwku - ale tak jakoś ze mnie to wylazło.
"I need a new version of me..."

Sortuj wg