Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 28 sty 2016, 19:53
khaleesi, marzę o tym, żeby w Polsce zamieszkać, ale póki co nie wiem. W Holandii na pewno na stałe nie osiądę.

Carica Milica, niestety mnie do ciepłych krajów nie ciągnie, raczej do chłodnych. No chyba że tylko w celach podróżniczych ;) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 28 sty 2016, 19:59
na_leśnik, zimne w celach podróżniczych. Zdecydowanie wolę cieplejsze klimaty - podzwrotnikowy by się sprawdził.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 sty 2016, 20:09
kosmostrada, umyłam jednak tę łepetynę w razie co, wysuszyłam i ułożyłam (będę wyjściowa w łóżku ;) ).
Kosmuniu, a ja mam z kolei daleko do rodzinnej i na dokładkę nie wiem na kogo trafię, bo ta "moja" tylko w poniedziałki. A zawiezie mnie Brat, już się z nim dzisiaj umawiałam, bo robił mi zakupy. A urlopu mi nie żal, bo mam jeszcze sporo z ubiegłego roku. A L4 jest niemile widziane ostatnio........ :bezradny:

na_leśnik, a daleko będziesz miał dojeżdżać na nocleg do Nd.? :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 28 sty 2016, 20:10
Carica Milica, dogadałabyś się z moją siostrą. Z resztą, ta sama branża tylko rejon pracy inny;)
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 28 sty 2016, 20:11
mirunia, 20 km ponad. Ale firma transport ogarnęła więc nie jest źle;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 sty 2016, 20:15
na_leśnik, eee, no to w porządku, całkiem niedaleko globtroterze. :D

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 28 sty 2016, 20:20
mirunia, wolę te 20 km autem niż 7km rowerem, jak to było ostatnio:). Poza tym nie będziemy mieszkać w jakimś zadupiu tylko w dużym mieście. Tylko jeszcze żeby ludzie dopisali... :)

Spamowa wyspa

przez Stracona100 28 sty 2016, 20:37
Wróciłam, głowy mi nie urwało a mózg trochę przewietrzyło.
Byłam w innej Biedrze i olej kokosowy dostałam! :great:

Cieplutko pozdrawiam wszystkich cierpiących.
Życzę przyjemności podróżującym.
A cyklopce życzę weny twórczej.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 sty 2016, 20:45
Witam wszystkich...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 sty 2016, 20:49
mirunia, Slonce moze faktycznie zbierz sie do tego lekarza? Niech oslucha , chociaz ja podejrzewam e to jakis francowaty wirus a na niego to kurujesz sie dobrze.

kosmostrada ja tez lichutka , glowa minela po 3 tabletce z kodeina wscieklam o to bo pozniej dochodze do siebie dlugo . rowno temu tydzien mialam Ta Straszna MIgrene a tu voila dzis leb bolal z innej strony ale ne mniej mocno.

Carica Milica, nosze tez spodnie dzinsowe jasne :) mam nawet takie z dziurami na udach ale to spodnie koncertowe ;) A te chcialam do pracy :D

Stracona100, u mnie w Biedrze to juz prawie nic nie ostalo sie z tych rzeczy azjatyckich , :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sty 2016, 21:13
Też wróciłam z całą głową. :smile: Tuptałam powolutku, ale grunt, że wyszłam.
Jestem już w szlafroku wymyta, piję herbatkę z miodem. Jakąś tajemniczą, wygrzebałam w puszce, o dziwo nieopisaną przeze mnie. :shock: Z jakimiś płatkami i skórką pomarańczową. Ale dobra.
Chciałam schudnąć 3 kilo, c'nie? No. To przez te ostatnie sensacje mam już 2 z głowy...
Nie mam jak poczytać, bo słabo dziś widzę, a do farbek nie mam siły ( maluję na stojąco). Zostaje gupi telewizor. :bezradny: No i forum, jak coś popiszecie... ;)

Stracona100, Ha , co za udana wyprawa! :great:

Ḍryāgan, Hej, jak się czujesz? Chodzisz do roboty?

platek rozy, Platuś jutro się zregenerujemy mam nadzieję. Może to ciśnienie się uspokoi?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 28 sty 2016, 21:18
Dobry wieczór...
Jak się czujecie?
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sty 2016, 21:26
takie tam, Hej, a kto tu się leni i nie chce mu się czytać postów z całego dnia? :nono: :D
Pokrótce - Mirunia chorutka, Plateczkowa z migreną, Carica śpiąca, Placek jak młody Bóg, Stracona przewiana, Cyklopka zajęta, Purpurowy w dołku, reszta nie ujawniła nastroju. Czekamy na świeżą relację od Dryagana.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 sty 2016, 21:30
kosmostrada, chodzę do pracy w kratkę, wczoraj byłem, ale znowu się źle poczułem - tym razem miałem problemy żołądkowe. Więc dziś znów nie byłem. Jutro postaram się iść. Niefajnie to wygląda. W końcu mnie wyrzucą :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg