Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 sty 2016, 22:51
Zasadniczo zimne piwo też rozszerza naczynia włosowate w palcach i paradoksalnie nie mam wtedy zimnych rąk.

Podchodzę do tych wypracowań jak pies do jeża, przyszła mam i wisiała nade mną, żebym jej jakieś recenzje perfum wyszukiwała, a nie powie o co jej chodzi, czy o sklep, czy o opis producenta czy opinie internautek. I kolejne pół godziny z głowy i jeszcze foch, że mi się nie chce szukać.

Czy ja mogę się wylogować z życia na 48 godzin, bo mi się nie chce robić :cry:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 sty 2016, 22:52
Zosia_89 napisał(a):Carica Milica, a dlaczego nie piłaś? :)

Bo jestem grzeczna i nie chcę mieszać leków z alkoholem. :P
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 sty 2016, 22:58
Ja się chętnie podłączę pod grzane wino, Ḍryāgan, nastawisz? ;)

kosmostrada, mogę, ale ja już po trzech piwach i chyba starczy na dziś
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 sty 2016, 22:58
kosmostrada, witaj :D Może jednak jutro uda Ci się odpocząć? I tak, mimo wszystko, jesteś bardzo dzielna, podziwiam Cię za tę wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Ja nadal mam fobię kosmetyczno-fryzjerską, a brakuje mi odwagi, a właściwie wstydzę się, prosić Sąsiadkę o ponowne cięcie ;) Chodzę jakby lekko zaniedbana...w moim wieku nie wygląda to fajnie... :(
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 sty 2016, 23:06
cyklopka, przydałaby się taka umiejętność;)
Przesyłam Ci mnóstwo energii i serdeczności z centrum naszej pięknej Ojczyzny...

Mamie przejdzie, nie martw się. Może po prostu nie wie, jak ugryźć ten problem...?

Świetny mecz w Krakowie. Uwielbiam ręczną, tu wszystko dzieje się błyskawicznie :D
Ostatnie sekundy - wygrywamy z Serbią!!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 sty 2016, 23:17
misty-eyed, chciałaby sobie pointernetować, ale komp zajęty, bo udaję, że się uczę. :-|

Właśnie zamiast klepać wypracowania, to czytam porady psychologiczno-randkowe. Genialny newsletter, właśnie było coś w stylu, jeśli nie wiesz na danym etapie co ktoś myśli czy czuje, to się nie baw w detektywa, tylko spędzaj miło czas, bo jak zaczniesz peniać, to tylko pogorszysz. :mrgreen:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 15 sty 2016, 23:24
JERZY62 napisał(a):Witam :papa:

wieslawpas, to chodzisz na psychoterapię czy jak?

To nie jest psychoterapia tylko różne zajęcia.
Jak tam twoje szumy uszne?

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 sty 2016, 23:31
cyklopka, są natury, które inaczej nie potrafią, zawsze będą rozkminiać. Coś wiem o tym, ale mimo to, udało mi się...więc jest nadzieja dla Ciebie :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 sty 2016, 23:42
Właśnie napisałam W., że za dużo myślę i to mój podstawowy problem, a on mi odpisał coś w deseń, że dobra głęboka rozkmina nie jest zła :P

Bo mnie jeszcze mało zna i nie wie, jak ja potrafię przekombinować :twisted:

Ale uczę się, we wtorek mam psychiatrę, w środę terapeutkę. Powiem psychiatrze, że jak umiera znana osoba, to nieraz "wiem", zanim usłyszę w wiadomościach i co ona na to. I czemu jeden z moich ulubionych wokalistów napisał kawałek inspirowany wierszem jednego z moich ulubionych poetów. To był mój pomysł, a on "wiedział". A terapeutce muszę o tym śnie z ośmiornicą i o tym, że się boję iść spać, i przy jedzeniu się nieraz denerwuję i kaszlę :shock:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 sty 2016, 23:43
misty-eyed, Tak Kochana, odpocznę, jestem jutro sama, pełen luz, muszę sobie tylko na to pozwolić. ;)
Wiesz ja się tak zawzięłam, że powiedziałam sobie, że choćbym miała się porzygać na miejscu, to i tak pójdę. :P Faktem jest, że ja sobie sprytnie lekki komfort w sytuację wprowadziłam - moja fryzjerka to mama koleżanki mojego syna od podstawówki, więc jesteśmy friendówy ( wie o moich dolegliwościach), a z moimi kosmetyczkami też jestem na ty, byłam ich pierwszą klientką i mają do mnie sentyment, mam więc wszędzie dobrą atmosferę, specjalne traktowanie i ogólnie wszyscy się starają mnie zabawić... :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 sty 2016, 23:51
kosmostrada, to masz naprawdę wymarzone waruneczki :D Ja często mam zawroty od kręgosłupa szyjnego, więc to dodatkowo mnie krępuje, ale najważniejsze jest coś innego.../w tej sprawie pw napiszę/.
Wiesz, ja czuję, że jesteś w ogóle bardzo sympatyczną osobą, więc narzucasz innym taki stosunek i traktowanie Ciebie :D To tak się dzieje...
Takie czary mary :D

Kochana, naprawdę daj sobie jutro odpocząć. Po spacerku z pieskiem /uwielbiam/, może zacznij od fajnej relaksacji? Ja tak robiłam, gdy miałam gorsze samopoczucie psychiczne...bardzo mi pomagało, bo to czas tylko dla Ciebie. Wyłączałam telefon i pół godziny tylko moje...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 sty 2016, 00:02
cyklopka, taka odpowiedź W. chyba dobrze wróży... :mhm:
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 sty 2016, 00:13
misty-eyed, nie jestem pewna, o czym konkretnie myślał, jak to pisał, ja się cieszę, że pisał. I że myślał. ;)

W każdym razie nie będę się już krępować zagadać z początkiem ferii, skoro jesteśmy w kontakcie :great:

Napisałam jedno wypracowanko z ociąganiem. Jeszcze drugie, może zdążę przed północą, a potem i tak będę siedzieć jak debil. Chyba zarządzę alert na forum, żebyście mi przypominali o lekach :hide: I mam soczek, fajny, ale nieludzko słodki. Chyba zacznę częściej rozcieńczać te cuda z Hortexu.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2016, 00:23
misty-eyed, Bardzo dziękuję Ci za komplement . :oops:

Kanapki zrobione, ja cała nerwowa, bo ciężkie warunki pogodowe, męcząca jazda, no ale staram się nie wkręcać sobie żadnych filmów. :silence:
Z nerwów zrobiłam się głodna i mea culpa wbrew postanowieniom nie żarcia na noc wsunęłam kawał sera i jogurt. No trudno. :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg