Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:44
Purpurowy, ale wiesz ile mnie kosztowalo przezwyciezenie lęku zeby isc do dentystki? dawniej przed choroba chodzilam bez problemu a od kiedy zachorowalam to panicznie sie balam i bylo to dlam mnie duzym wyzwazniem . Do tej sie juz przyzwyczailam i polubilam ja i ona znala moje dziwactwa czyli jak mnie lapal lęk czy bolal kregoslup na fotelu to robilysmy chwile przerwy ... czulam sie przy niej dobrze i bezpiecznie.A teraz musze od nowa wszystko.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 gru 2015, 18:47
platek rozy napisał(a):Purpurowy, ale wiesz ile mnie kosztowalo przezwyciezenie lęku zeby isc do dentystki? dawniej przed choroba chodzilam bez problemu a od kiedy zachorowalam to panicznie sie balam i bylo to dlam mnie duzym wyzwazniem . Do tej sie juz przyzwyczailam i polubilam ja i ona znala moje dziwactwa czyli jak mnie lapal lęk czy bolal kregoslup na fotelu to robilysmy chwile przerwy ... czulam sie przy niej dobrze i bezpiecznie.A teraz musze od nowa wszystko.

Rozumiem Cię całkowicie, ale uważam że nie warto się tak negatywnie nakręcać. No ale mi łatwo powiedzieć, bo nie mam tego problemu, co nie? Choroba... Ciężka sprawa. Bądź dobrej myśli, na pewno będzie dobrze.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 gru 2015, 18:47
platek rozy, Kamilko, tego nie możesz wiedzieć, więc po co denerwujesz się na zapas...właśnie o to chodzi, by nie dokładać sobie zmartwień, starać się, odrzucać myśli negatywne, smutne. To jest ogromna praca, ale, dla wytrwałych, skuteczna.
Wydaje mi się, że Ty jednak bardzo przeżywasz poniedziałkową pracę i w ogóle wszystko, co z tym związane. Masz mnóstwo lęków, obaw, wyobrażasz sobie najgorsze. Znam to doskonale, jak większość z Forumowiczów. Wg.mnie potrzebujesz wyciszenia, uspokojenia emocji. Popracuj nad tym Kochana...
To dziwne, że Vestibo miało wpływ na migrenę, nie ma tego w skutkach ubocznych. Wiadomo jednak, że każdy inaczej reaguje na leki, to fakt.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:49
Purpurowy, Teraz to mi wszystko przychodzi z trudem , wszystko co nowe a i stare czasami tez przeraza. No niestety , choroba zabrala dawna mnie .
Byle rzecz a mnie koztuje tyle wysilku i nerwow ze pozniej sie konczy jak dzis kreceniem w glowie bo kregoslup z napiecia nie wytrzymuje i zas sie robia jazdy.

A w poniedzialek do pracy , ciekawe czy moge pojsc w kolnierzu???? :?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 gru 2015, 18:51
platek rozy napisał(a):A w poniedzialek do pracy , ciekawe czy moge pojsc w kolnierzu???? :?

To zależy gdzie pracujesz no i dużo też zależy od pracodawcy. Jeden zrozumie że kołnierz jest Ci potrzebny, a drugi będzie stroił fochy. Ale myślę że tych drugich jest garstka.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:52
misty-eyed, mirunia tez miala bole glowy po vestibo ... bo ono poprawia ukrwienie a przy migrenie niestety to nie wskazane widocznie .
Nie umiem sie wyciszyc , chociaz sie staram , biore hydre , magnez , krople na serce. Dzis ma P przyjechac , chociaz mial impreze integracyjna w pracy ale ma byc wieczorem i zostac do poniedzialku to najwyzej mnie odwiezie do pracy.Bo ja sie obijam po scianach ... Nosz .
Lezakuje z Miskiem

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-0/q83/p526x296/12249982_917693254974843_7404462052804519974_n.jpg?oh=471b123fcd553f7b89785d18d46ea04f&oe=5722146A[img] Takiego dostalam po wyjsciu ze szpitala :)

Spamowa wyspa

przez lucy1979 05 gru 2015, 18:53
platek rozy napisał(a):Esh dzis sie dowiedzialamz e moja dentystka juz nie pracuje w Krakowie , wyprowadzila sie do Kielc :roll: :evil: juz widze jak ie bede miala schizy zeby sie do nowej przekonac i na pewno juz taka fajna jak ta nie bedzie .

Na dentystów trzeba uwazac, naprawdę starannie wybrać, wiem cos o tym, bo ostatnio przezylam horror. Poszlam do wybranego na chybił trafił z neta, nie dość ze chciał we mnie wmowic ze mam trzy zęby do kanalowego leczenia to jeszcze jeden z nich ( ten naprawdę potrzebowal kalowego- opinia innego stomatologa) tak mi wyleczyl, ze skonczylo się potwornym bólem, do tej pory nie jest jasne czy nie wypreparowal go do samego końca i ten ból to było obumienranie miazgi, która pozostawil czy tez było to zapalenie okostnej. W każdym razie dostałam antybiotyk na zapalenie, bol zelzal a potem przeszedł, ale na antybiotyk dostałam uczulenia. I to takiego, ze pielęgniarki, które robily mi zastrzyki ze sterydow mowily, ze takiej reakcji uczuleniowej jeszcze nie widzialy. Bylam sino buraczkowa od stóp do głów!! Do tego goraczka prawie 39 stopni, swędzenie po prostu nie do zniesienia... Najgorzej, ze wysypka schodzi strasznie powoli, już dwa tygodnie ją lecze. Nie mogę uwierzyć, ze z takiej prozaicznej sprawy jak zepsuty ząb wynikla taka katastrofa.
Tak wiec wezcie sobie te opowieść do serca wyszukajcie sobie dobrego, najlepiej poleconego stomatologa, nie kierujcie się tylko przystepna ceną. Poprzednio jak robiłam zeba kanalowo zaplacilam sporo, ale mam go już 15 lat, i nie czułam zadnego bólu.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:53
misty-eyed, mirunia tez miala bole glowy po vestibo ... bo ono poprawia ukrwienie a przy migrenie niestety to nie wskazane widocznie .
Nie umiem sie wyciszyc , chociaz sie staram , biore hydre , magnez , krople na serce. Dzis ma P przyjechac , chociaz mial impreze integracyjna w pracy ale ma byc wieczorem i zostac do poniedzialku to najwyzej mnie odwiezie do pracy.Bo ja sie obijam po scianach ... Nosz .
Lezakuje z Miskiem

Obrazek
Takiego dostalam po wyjsciu ze szpitala :)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 gru 2015, 18:54
Purpurowy, :great:

platek rozy, Kamilko, na pewno możesz, ale wiesz, że nie można zbyt długo być w kołnierzu...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:54
lucy1979, dlatego wlasnie ja mialam ta sprawdzona i juz tez mialam kiedys jazdy z dentysta ze mi tylko zeba popsul calego a zaplacilam za tego zeba prawe 400 zl.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:55
misty-eyed, teraz odpoczywam od kolnierza. Od rana ... Zaloze na noc znow .Ale sie zastanawiam czy mnie nie wywala ze ja juz chora jak tak przyjde w kolnierzu albo jak w ogole nie dam rady przyjsc? Dopiero bylam przeciez dwa razy :cry: :cry: :cry:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:58
Purpurowy, no nie wiem , bylam dopiero dwa razy tam .... masakra jakas . I Zus stwirerdzil ze ja zdrowa jestem . Sie pytam z ktorej strony??? Gdzie nie patrzec to sie rozpadam.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 gru 2015, 18:58
platek rozy, słodki misiaczek :lol:

Podejrzewam, że odwiedziny dobrze Ci zrobią. Tak ogólnie. Poczucie bezpieczeństwa, spokoju, przyjemność - to ważne.
Ostatnio edytowano 05 gru 2015, 18:59 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 18:59
misty-eyed, Jest mieciutki i calkiem spory , prawie do tulania , wiec tak dzis z nim ciagle siedze na lozku albo leze.

Najwieksza spine dostaje na mysl ze moglabym stracic prace bo tyle do niej dazylam...

Sortuj wg