Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 wrz 2015, 19:58
kosmostrada, mam nadzieje , P mi opowiadal stale ze i tak dam rade bo jestem silna tylko ja sama w to nie wierze i ze oswoje to wszystko , w sumie on zna mnie bardzo dobrze przez tyle lat wiec pewnie ma racje.

Tak chce wrocc do normalnosci , jezdzic z ludzmi z pracy autobusem do domu i byc potrzebna i nie bac sie tylko zyc bo przeciez mam tylko to jedno zycie a ja zyje teraz niepelnie , moze jestem bardzo aktywna ale marze o zwyklej normalnosci .

Widzialam w pepco taka ala skorzasta sukienke , nie wiem jak z jakoscia rzeczy od nich bo kieca bardzo mi sie spodobala a kosztowala 40 zl tylko ...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 wrz 2015, 20:07
platek rozy, Nie wąchałam nigdy tej Mandargory... Wiem tylko że jest taka magiczna roślina lecznicza. ;)
Nie wiem jak u nich z jakością, bo ja tam kupowałam tylko rzeczy do domu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 wrz 2015, 20:09
kosmostrada, Mandragora cudna , jedenz zapachow ktore sa charakterne dosc mocno i takie inne ... ale cala flasia kosztuje ponad 300 zl :bezradny:

Wlasnie tez nie kupowalam w pepco ciuszkow , tylko skarpetki i rajstopy ale to jest ok :) a kiecka fajna taka z kieszonkami z przodu i ma grubszy material i na nim jakby takie skorzaste przetarcia...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 wrz 2015, 20:11
kosmostrada, Podczas prac nad zapachem Camille i Isabelle chcąc zamknąć we flakonie zapach mandragory i jej korzenia doszły do wniosku, iż roślina ta nie ma zapachu tak więc posiłkowały się kombinacją czarnego pieprzu, anyżku, imbiru, mięty. Zaś sproszkowaną alraunę dodano do perfum jako tajny składnik dający zapachowi niezwykłą siłę.
Wg. mojego subiektywnego odczucia rzeczywiście mają w sobie magię i faktycznie czuć w nich wszystkie składniki w szczególności: bergamotkę, miętę, czarny pieprz, imbir. Fakt, iż podczas pierwszych testów nie powaliły mnie na kolana, za to podczas drugiego podejścia ukazały swe piękno i magię.
Mandragore to ziołowo-przyprawowa aromaterapia w butelce perfum.
Najmocniej wyczuwalne: szałwia, anyż, imbir, pieprz, mięta.
Cudowna mikstura łącząca wrażenia chłodząco-odświeżające z rozgrzewającymi oraz suchość aromatycznych ziół z soczystą zielonością roślin. Mandragore to coś więcej niż imbir, ale to on idealnie oddaje naturę tych perfum - odświeża i rozgrzewa, koi i pobudza zarazem.
Nie mam żadnych wizji związanych z tym zapachem - po jego aplikacji całkowicie zanurzam się w nim i liczy się tylko "tu i teraz", jest to moment wytchnienia, relaksu i ponownego naładowania akumulatorów. W końcowej fazie trwania na skórze kompozycja robi się odrobinę cielista, nabiera bardziej zmysłowego charakteru, splatając ducha z materią, daleko jej jednak do fizjologicznej dzikości.

To o Mandragorze :)
Ostatnio edytowano 30 wrz 2015, 20:12 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 wrz 2015, 20:11
platek rozy, Lubię charakterne zapachy... :105:
Mierzyłaś tą kieckę?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 wrz 2015, 20:13
kosmostrada, wlasnie ne mierzylam , ale pojde tam chyba jutro i zmierze :) zobacze jak w niej wygladam bo ona taka typowo do mojego stylu:D

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 30 wrz 2015, 20:18
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Davin 30 wrz 2015, 20:20
nieboszczyk napisał(a):http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17257820,Ukrainka_przemycala_w_butelkach_54_kg_bardzo_rzadkiego.html

Możesz mi wyjaśnić po co to tu wklejasz?

Spamowa wyspa

przez Davin 30 wrz 2015, 20:23
kosmostrada napisał(a):Davin, Człowiek wyjdzie pogadac przez telefon, zjeśc obiad, to mu dupsko obrobią... :mrgreen: Czosnek dla smaku do zupy i dla zdrowia, a co dalej z tego wyniknie zobaczymy... ;)

Długa rozmowa. :mrgreen: Wiesz że winny się tłumaczy? :nono:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 wrz 2015, 20:27
nieboszczyk, Wydaje mi się że jesteś wystarczająco inteligentny, żeby się komunikowac w inny sposób, niż przez wklejanie linków, których obawiam się i tak nikt nie otwiera... Trochę wysiłku! ;)

platek rozy, No zobacz, bo może jak włożysz, to się okaże że słabo leży i ochota Ci na nią minie. :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 30 wrz 2015, 20:28
kosmostrada napisał(a):nieboszczyk, Wydaje mi się że jesteś wystarczająco inteligentny, żeby się komunikowac w inny sposób, niż przez wklejanie linków, których obawiam się i tak nikt nie otwiera... Trochę wysiłku! ;)

Raczej jest idiotą i tego nie rozumie. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 wrz 2015, 20:30
Davin, Myślisz, że nie mam innych sposobów, niż futrowanie męża czosnkiem? Ba, czy w ogóle muszę go czymś futrowac? :D ( focha strzelic, czy nie, oto jest pytanie...)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 30 wrz 2015, 20:32
kosmostrada napisał(a):Davin, Myślisz, że nie mam innych sposobów, niż futrowanie męża czosnkiem? Ba, czy w ogóle muszę go czymś futrowac? :D ( focha strzelic, czy nie, oto jest pytanie...)

Ja tam nie wiem czego Wy tam sobie dodajecie. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 wrz 2015, 20:37
Davin, Zaczynam podejrzewac, że temat nie jest Ci obcy i coś Swojej dosypujesz do tych niby chętnie przygotowywanych dań... :mrgreen:
S. Beckett

Sortuj wg