Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 wrz 2015, 11:20
kosmostrada napisał(a):Gdzie jest Acherontia, żeby coś poradzic?

acherontia o godzinie 8.30 smacznie spała, bo dla niej to środek nocy :P

platek rozy, dobrze, że przespałaś noc chociaż bez sensacji :smile:
z lekarzem się skontaktowałaś, po lekach widzę, że pani doktor tak jak ja stawia na wirusówke, a to niestety może pomęczyć 3-4 dni :bezradny: i innego sposobu na to nie ma, bo leczenie tylko i wyłącznie objawowe.
szpitala się nie bój, jak będziesz piła to organizm się od razu nie odwodni.
teoretycznie nawet SOR też w ostateczności można próbować ominąć, ale nie wiem czy zgodzą się w przychodni podać Ci w kroplówce dwuwęglany :bezradny: no i dwuwęglanów nie kupisz na sztuki, tylko od razu całe opakowanie - 10 ampułek :bezradny: a sama kroplówka z nimi też leci dość długo.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 02 wrz 2015, 11:23
platek rozy, po co mam wspominać o pysznym jedzeniu, skoro Ty skonsumowałaś dwa sucharki i trochę kanapki. Wrodzona delikatność nie pozwala mi na męczenie bliźniego. ;) Porozmawiamy, gdy znów będziesz mogła sobie używać. :)
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 11:24
Aurora88, ja to sie nawet we wlasnym miescie potrafie zgubic jak mnie odmozdzy z nerwicy :D
A map to juz za cholere :D
Oby mi przeszlo to wszytsko bo ja do pracy mmusze i chce!>

filip133, osz Ty Nicponiu :nono: :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 02 wrz 2015, 11:25
Aurora88, haha kup mapę Tarnobrzega jeszcze :D

filip133, oj tam nicpońiu ;D :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 11:25
acherontia-styx, :******** ja juz zaczelam podejrzewac ze znerwow sie tak rozpadlam ale chyba az takie by to ne bylo? Miewalam biegunki z nerwow ale nie do tego stopnia zebym w kiblu mieszkala.
:hide:

Dramat , dramat , dramat!

Juz dzis wszytsko bede pila , zebym tylko nie musiala do szpitala. I tak mam tam jechac na zabieg i to starczy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 11:26
bonsai, pewnie znow łosia jadles pysznego :P

Spamowa wyspa

przez bonsai 02 wrz 2015, 11:28
platek rozy napisał(a):pewnie znow łosia jadles pysznego :P

Tak, znów jadłem łosia. :D Wiesz, nie jest to mały zwierz, rozmrażam sobie po kolei różne części, do zimy mi starczy. :105:
bonsai

Spamowa wyspa

przez Mag14 02 wrz 2015, 11:28
Acherontia-Styx dla mnie kiedyś też 8-30 była środkiem nocy :mrgreen: ;)
Od jakiegoś czasu, chodzę wcześniej spać. Staram się przed 24, ale różnie to bywa :mrgreen:
Nadal, jednak uwielbiam chodzić po nocach :mrgreen:
Teraz to rzadkość.
Płatek Róży ;) węgiel dobry na biegunke

Spamowa wyspa

przez Davin 02 wrz 2015, 11:30
Bry dzień! ;)

platek rozy napisał(a):Miewalam biegunki z nerwow ale nie do tego stopnia zebym w kiblu mieszkala.

Teraz masz dużo czasu na przemyślenia do tego najlepsze pomysły rodzą się na kiblu. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 wrz 2015, 11:34
platek rozy, spokojnie, do szpitala tak od razu nie przyjmują, trzeba sobie zasłużyć ;)
ja z 10 lat temu już miałam też tak jak Ty, tylko ja do tego wymiotowałam i miałam gorączkę z tym, że mnie trzymało 2 tygodnie i do szpitala mnie nie wzięli, a wtedy byłam dzieckiem, a dzieci szybko biorą do szpitala. Co prawda pogotowie mnie zabrało, ale pediatra na izbie przyjęć mnie odesłała do domu, stwierdziła, że ma epidemie na oddziale takich jak ja, a nawet w gorszym stanie i nie chce mnie kłaść, żeby mi nie dołożyć jeszcze ;)
od tego czasu hulaj dusza, piekła nie ma, nie imają się mnie wirusówki i inne atrakcje w objęciach porcelanowego tronu ;) pomimo, że często mam kontakt z tym ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 wrz 2015, 11:35
platek rozy napisał(a):JERZY62, Jerzyku kobiety map nie umieja czytac a co dopiero takich lokalizacji .

Płatku, umieją, umieją, a nawet lokalizację Jerzyka już dawno rozgryzłam. Mieszka niedaleko Ciebie, w T. (na wschód od Kraka). :D
Uwielbiam mapy, globusy. Mogę godzinami siedzieć w atlasie geogr. lub w net-mapach.

Płatku, stosuj się do wskazówek lekarza i Acherontii i wrócisz do życia, nawet tego "łosia" będziesz mogła zjeść. :D

Spamowa wyspa

przez Aurora88 02 wrz 2015, 11:40
filip133, o, czyżbym dostała zaproszenie? :D
Kupuję zawsze jak jadę ;) ale mapę takiego miasta to chyba tylko na miejscu znajdę...

platek rozy, dla mnie to jest najgorsze w nerwicy, budzisz się rano z gorączką i ni cholere nie da rozgryźć, czy to prawdziwe czy urojone. Mijają dwa dni i wszystko jak ręką odjął...
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez filip133 02 wrz 2015, 11:47
Aurora88, zawsze możesz przyjechać :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 11:48
bonsai, łosie sa pyszne! :105: pod kazda postacia , wedzone , pieczone , gotowane na parze :105: :105: :105:

mirunia, to tylko ja jestem taka nieudolna?:D

acherontia-styx, wypilam miete, smecte , "elektrolitry" :D i melise , i sikam tylko po tym calym piciu oraz z nerwow boli mnie brzuch.
Pamietram ze jako dziecko mnie polozyli z jakas wirusowka w szpitalu i lezalam ponad tydzien i to sama bo nie iwedzili co mi jest ... jak ja tam beczalam :(w dodatku to izolatka byla taka gdzie nawet moja mama nie mogla przychodzic , mialam 8 lat i bylam przerazona ze umieram bo inni byli w sali wszyscy a ja sama .
Ostatnio edytowano 02 wrz 2015, 11:53 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg