Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 sie 2015, 14:36
platek rozy, Też mi się te sztyblety podobają, ciekawe jak będą wyglądac na nodze. Właśnie mam takie z przeszyciami legginsy, super wyglądają, ale już swoje przeszły i przydałyby się nowe.

Sigrun, Hej hej! Sos kurkowy mi tam pasuje do wszystkiego, uwielbiam! Ale się rozpędziłaś przy niedzieli, widzę, jak ja masz amok pt. perfekcyjna pani domu. ;) Nie mogę nawet czytac takich postów, bo zaraz za szmatę bym złapała. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 30 sie 2015, 14:36
bonsai, wiesz ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla? :P

Platek no to w sumie calkiem calkiem ;)
U nas dziwna pogoda... Niby cieplo ale caly czas sie chmurzy. Pokropilo troszke... Szkoda bo mielusmy zrobic wypad nad jeziorko
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Sigrun 30 sie 2015, 14:39
kosmostrada, ja robilam pierwszy raz... Nigdy nawet nie jadlam. Ale na pewno od teraz taki sosik bedzie u nas czestym gosciem na stole;)

U nas burdel masakryczny... Bo w koncu zabralusmy sie (no dobra...my jsk my :P ) za zrobienie porzadnej garderoby i w salonie jest wszystko co bylo w niej dobtej pory :hide: no i jeszcze chwile tak musimy pokoczowac ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 30 sie 2015, 14:41
Sigrun napisał(a):bonsai, wiesz ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla? :P

Wiem! No ale ja już się pogodziłem z myślą, że i tak tam wyląduję, więc co za różnica. :P Dobrze, nie pisz, foch. :cry:
bonsai

Spamowa wyspa

przez Sigrun 30 sie 2015, 14:44
bonsai, moze trafisz tam na apartament obok mnie... Bo ja juz dawno mam tam miejsce zarezerwowane 8)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 sie 2015, 14:47
kosmostrada, a to moze kup nowe jak beda fajne bo w sumie cena atrakcyjna. Pojde we czwartek po te buciki i oby byl moj rozmiar bo chce je zmierzyc i zobaczyc czy wygodne no i jak zrobione. :105:

Sigrun, ano calkiem niedrogo a ja lubie poledwiczki wiec sobie kupilam i wlasnie je na patelni mam --- oczywiscie bez tluszczu jeno w marynacie . Zreszta coz ja sobie bede ograniczala jak kij wie czy mnie rak nie sieknie calkiem i czy pozyje 4 lata czy moze 40 .A njalepiej lubie wolowe ale na takie to mnie niestety nie stac.:)

bonsai, tez pojde do piekla :P za przekonania religijno polityczno sexualne :D :lol:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 30 sie 2015, 14:49
platek rozy, Sigrun, hihi, to będę miał fajne koleżanki. Poszalejemy za wszystkie czasy! Aż sam Lucyfer się zniesmaczy. :yeah:
bonsai

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 sie 2015, 15:00
Dzień dobry niedzielnie! :papa:

Upał okrutny u mnie! Wróciłam cała mokra, pot mi kapał na okulary i ledwo co widziałam. Byłam na cmentarzu, w jedną stronę pojechałam autobusem, a wróciłam pieszo (tak dla ruchu). Jestem więc po porządnym spacerze, zmęczona, ale tak zdrowo.
Ugotowałam już zupkę śliwkową z renklod i studzi się... pycha, w sam raz na taką pogodę! Później poprawię bitkami w pomidorach i kaszą jaglaną.
A sosik z kurek uwielbiam również, pychota. Moja Mama suszyła trochę kurek, żeby zimą dodać kilka do krupniku, wiecie jakie to było dobre!?

platek rozy, tak Kochana, mam skórzane baleriny z Lidla i będę je nosić już 3 sezon! Super butki, mięciutkie i trwałe. A Bratanica wciąż kupuje jakieś buty w Lidlu i też zadowolona. Ma zimowe botki, takie sznurowane, młodzieżowe i chwali sobie.

kosmostrada, dzisiaj odpoczywasz, szykujesz ciało i ducha do pracy, więc pełny luz... dopieść się ile wlezie! :D

Sigrun, taki sajgon w domu to jak III wojna światowa, znam to, ale zrobicie i będzie cacy w domku. :D

Spamowa wyspa

przez Sigrun 30 sie 2015, 15:06
platek rozy, ja tez uwielbiam poledwiczki. A co do raka to nie pusz czarnych scenariuszy... Bo w pazdzierniku osobiscie kopa w dupe ode mnie dostaniesz :P

Bonsai bedzie sie dzialo...ulala... :yeah:

mirunia, oj bedzie bedzie ;) ja dodaje suszone grzybki np do zurku... Fajnie wzbogacaja smak :)

Spamowa wyspa

przez takie tam 30 sie 2015, 15:27
Cześć i takie tam...
takie tam

Spamowa wyspa

przez Sigrun 30 sie 2015, 16:13
takie tam, joł:)

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 sie 2015, 17:05
Taki upał, że nawet motyle szukają chłodu... to pawik mi towarzyszył ze 20 min. :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 sie 2015, 17:10
kosmostrada, jednak co innego żywa roślina, a co innego rzeczy do jedzenia :bezradny:

No ja generalnie panikuję już, z nerwów zapomniałam, o której mam jutro być.
A w środę już będą dzieci :shock: Moje minionki, moje gobliny, moje apprentice'y... Ja dużo od siebie wymagam, na studiach uczyli, żeby mieć własny konspekt lekcji, czasu nie marnować, mówić jak najwięcej w języku zagranicznym... A tak na prawdę to będzie banalny podręcznik do przerobienia, a reszta na żywioł.

A z praktykami, cóż, albo się uda odrobić i dobrze, albo się nie uda i drugie dobrze :roll:

Co mi herbatka i gitara?

A jutro olewam, przyjaciółka się chce zobaczyć, a ja chcę kino i frytki :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 30 sie 2015, 17:29
mirunia, fajny towarzysz :D
Do nas idzie burza...

Sortuj wg