Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2015, 21:35
platek rozy, przecenili z 99 na 69 :mhm: Zapach taki, który sądzę większości osób by się podobał.

Kciuki to jeszcze pojutrze i za tydzień, a potem się zobaczy :mhm:

A ja w ogóle ostatnio z niepomalowanymi :mhm: Obcięłam na krótko, żeby pograć, a tu struny bum i skończyło się rumakowanie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez bonsai 31 sie 2015, 21:38
Sigrun, być może mało precyzyjnie się wyraziłem. :> Napiszę tylko, że baaardzo doceniam, gdy kobieta ma je pomalowane. ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez Davin 31 sie 2015, 21:59
Bry wieczór. ;)

cyklopka napisał(a):A ja w ogóle ostatnio z niepomalowanymi :mhm: Obcięłam na krótko, żeby pograć, a tu struny bum i skończyło się rumakowanie.

Obcinaj tylko w lewej. :mrgreen:

bonsai, w tych czasach niepomalowane u kobiet wyglądają nieciekawie u rąk jak i u stóp.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 31 sie 2015, 22:00
Davin, dokładnie!
bonsai

Spamowa wyspa

przez Sigrun 31 sie 2015, 22:08
bonsai, ja nie wyobrazam sobie niewumalowanych pazurow... Zle sie wtedy czuje
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Davin 31 sie 2015, 22:11
Sigrun napisał(a):bonsai, ja nie wyobrazam sobie niewumalowanych pazurow... Zle sie wtedy czuje

bonsai, zołza maluje olejną bo taniej wychodzi, większe opakowanie i dłużej wytrzymuje. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez bonsai 31 sie 2015, 22:13
:lol: , "pociągnie się ładnie olejną i pójdą 100 zł za kilo" :lol:

Ech, kiedyś to były fajne kabarety.
bonsai

Spamowa wyspa

przez Sigrun 31 sie 2015, 22:14
Davin napisał(a):
Sigrun napisał(a):bonsai, ja nie wyobrazam sobie niewumalowanych pazurow... Zle sie wtedy czuje

bonsai, zołza maluje olejną bo taniej wychodzi, większe opakowanie i dłużej wytrzymuje. :mrgreen:

Pfffffff
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2015, 22:22
Davin, to potem wygląda tak: wszystkie w lewej oprócz kciuka na krótko, mały palec prawej ręki na krótko, prawy kciuk długi ze skosem na lewo, trzy pozostałe na prawo. Przecież to idiotyczne :hide: Zresztą nie mam już dwóch strun.

Ale co to za odgórne kanony piękna, że kobieta musi mieć pomalowane, a mężczyzna ma nie mieć (takie są m.in. wytyczne business formal). Ja wszczynam bunt! Ja się chcę móc malować dla przyjemności, nie z przymusu! A facetom też pozwalam, o!

Spamowa wyspa

przez Davin 31 sie 2015, 22:33
cyklopka napisał(a):Davin, prawy kciuk długi ze skosem na lewo, trzy pozostałe na prawo

Po co tak? :P

cyklopka napisał(a):Ale co to za odgórne kanony piękna, że kobieta musi mieć pomalowane, a mężczyzna ma nie mieć (takie są m.in. wytyczne business formal). Ja wszczynam bunt! Ja się chcę móc malować dla przyjemności, nie z przymusu! A facetom też pozwalam, o!

Kobieta nie musi ale powinna a facet nie może! :P Kuźwa zobaczyłem szpaka jak śpiewał na tym meczu z pomalowanymi pazurami. :hide: Facet jak ma pomalowane to trzeba ręce obcinać!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2015, 23:31
Davin, żeby pociągać za struny paznokciami, nie zaś piórkiem. Skos wynika z ułożenia dłoni względem linii strun.

Kobieta nic nikomu nie jest powinna :P

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 01 wrz 2015, 00:22
cyklopka napisał(a):acherontia-styx, no popacz, A ja żadnego kreskówkowego nie znalazłam.

mirunia, [color=#112f55[b]]Ferdynand k[/color], nauczona grami na konsolę Xbox wnioskuję, że czy to zombie, czy krajobraz po bombie atomowej, najlepiej inwestować w umiejętność posługiwania się bronią palną lekką.[/b]

platek rozy, zapomniałam się pochwalić, przecenili w Rossmannie moje upaczone perfumy, w sensie wodę. Taki prezent na otarcie łez.

Zadzwoniłam do pani dyrektor, w ogóle na mnie nie krzyczała, znaczy zależy jej, żeby mnie zaczymać. Tylko muszę sama znaleźć kogoś, kto mi podbije praktyki :zonk:

wolę AA12 :twisted:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 wrz 2015, 07:59
Dzień dobry!!!

Spieszę donieśc, że jestem w telepawce kompletnej... W nocy prawie nie spałam, musiałam skoro świt wstac, bo już nie byłam w stanie leżec. Ja wiem, że podstawą naszego zdrowienia jest akceptacja, ale jakoś trudno mi zaakceptowac takie cyrki z powodu powrotu do znanej pracy po urlopie. :shock: Lęk tylko czyha na pożywkę...
Alleluja mam nowy objaw - nie mogę ruszac prawą ręką, wywaliło mi kostkę w nadgarstku... :hide:

Kochani jakoś przetrwam, ale trzymajcie za mnie kciuki! Miłego dnia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 08:16
Witjcie:**********
Ja cala noc na kiblu :shock: nie wiem czy to z nerwow czy sie czyms strulam albo jakas wirusowka. Poprosilam teraz sasiada zeby mi do apteki poszedl bo nie mamz adnego leku.
Juz w panice prawie jestem bo w nocy bylam chyba z 8 razy :hide: :hide: :hide:

kosmostrada, Kochana :*********** trzymam mocno , mocno kciukasy :great: Dasz rade ! Pomysl ze to wszytsko juz bylo i wracasz do miejsca ktore dobrze znasz.Daj znaka Sloneczko jak sie czujesz , jestem z Toba myslami!!!!!!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg