Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 lut 2015, 21:01
Arasha, jedna nalewka domowa i jedna ze sklepu gotowe do spożycia, a mirabelki i gruszki ustalają gradient stężeń w słoju i tak chyba do jesieni.

Czytam sobie książkę, bo nie mam nic na jutro, ale mi jakoś niewesoło. Bo nie podoba mi się to, co widzę w przeszłości, a w przyszłości nie chce mi się kolejny raz zaczynać.
A to wszystko dlatego, że ktoś mi dał nadzieję na inne życie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 lut 2015, 21:07

Yuna - Lullabies
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez ala1983 07 lut 2015, 21:14
Czesc Wam. Cieszycie sie, ze za miesiac wiosna? :yeah:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 07 lut 2015, 21:15
Hej, nieee, chcemy zimy. :) Niech komary wymrą, bo nam latem żyć nie dadzą!
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2015, 21:19
Arasha, Kochana a kreci mi sie po nim w glowie , jeszcze nie dotarlam do dawki 3 tabletek i poki co biore poltorej bo Zaczynam pomalu :) Mam wrazenie ze mi nasila lęki ...
cyklopka, :******** ja sobie to samo pytanie zdaje co TY ... co bede porabiala w najblzszych miesiacach .

Gotuje kapuste kiszona na jutro :roll: zrobie sobie taka zasmazana bo dawno nie jadlam a mam ogromna ochote.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 lut 2015, 00:01
Tak zrobiłam, że kiedy potrzebowałam sobie ustalić cele, to czekałam na kogoś, albo że samo się zrobi.
A teraz celów już nie mam.

Ale sobie kupiłam spray do włosów, który chytrze i potajemnie rozjaśnia włosy po wierzchu. Praktycznie nie czuć zapachu utleniacza, tylko kokos. :105:

-- 07 lut 2015, 23:09 --

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 08 lut 2015, 09:52
Pierwsza mówię dziś DZIEŃ DOBRY :-)
Moja ulica zasypana i śnieg pada nadal. Bajkowo jest :105:
Dobrej niedzieli Wszystkim :papa:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 lut 2015, 10:10
Hey Kochani :********
U mnie tez sypalo w nocy chociaz snieg jeszcze byl i gdzie niegdzie lezal.
A jak snieg sypie ja mam migreny wiec oczywiscie i lęki zas w kosmos wyj....e za przeproszeniem :silence: :silence: :silence:
Niechze juz ta wiosna przyjdzie!
Mam zamiar mimo tego bolu i zawrotow (jakze los łaskawy dawno ich nie mialam bo az tydzien temu) usmazyc sobie pancaksy na sniadanie.

Mialam jechac na targi jedzeniowe , jesli migrena nie minie to pojade ale do dupy.

Co dzis porabiac bedziecie?

Przepraszam za moj ton i przeklenstwa ale juz mi rece opadaja na te francowate migreny.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 lut 2015, 10:23
Zalatana23, platek rozy, cześć Kochane :papa: :papa:

U mnie też sypało w nocy, niewiele, ale rozbieliło świat. Teraz jakoś pochmurno. Też chcę wiosny. :105:

Płatku, ja też wstałam dzisiaj z jakąś ciężką głową i nadal mnie to trzyma. Wstałam dość wcześnie jak na niedzielę, bo o 7.30. Wypiłam już dwie kawy i dalej jestem śpiąca i niemrawa. A ta głowa to chyba mnie trzyma po wczorajszym zapieprzu :bezradny:
Dzisiaj odpoczywam, poczytam, poleżę, bo na nic więcej nie mam ochoty (na razie), też mam zawroty :time:

Płatuś, też brzydko powiem, że masz przesrane z tą migreną. Masz jakieś leki p/bólowe od tej francy?

-- 08 lut 2015, 10:55 --

Ostatnio zauważyłam, że jak jest jeden dzień lepiej, to dwa dni gorzej i tak w kółko :bezradny: albo pół dnia źle, a drugie pół lepiej... co za cholera?

Słoneczko teraz wyszło, może zagości na dłużej :yeah:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 lut 2015, 11:08
mirunia, Hey Kochana :********* ja tez mam takie dni jak Ty mowisz , dokladnie.
Wlasnie mi moj znajomy napisal ze on tez migrenowo dzis wiec jednak pogoda.

Tak mam coficorn forte na migreny ale nie zawsze pomaga , to znaczy w bolu ulzy ale na zawroty nie pomaga i musze sie z nimi meczyc do konca dnia.
Wlasnie po sniadaniu jestem.

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 lut 2015, 11:25
platek rozy, to miałaś pyszne śniadanko, ja w następny weekend usmażę sobie takie "naleśniki", jadam je z sokiem wiśniowym lub konfiturami wiśniowymi - omlet też z konfiturą. :yeah: Ostatnio mnie na słodkie wzięło :D to po mircie tak mam :shock:

Będę miała chyba dzisiaj dzień piżamowy, nie chce mi się ubierać :bezradny:

Płatuś, brałam kiedyś coffecorn przy bólach głowy z powodu niskiego ciśnienia, dobry jest. A zawroty muszą same minąć - niestety.
Może spacer na świeżym powietrzu Ci pomoże, albo polegiwanie pod kocykiem przy uchylonym oknie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 lut 2015, 11:39
Hej hej Dziewczynki!!!

Pogoda mi dziś zrobiła psikusa - wstałam , piękne słoneczko, zebrałam się z psem, a tylko wystawiłam nogę za próg, przylazła wielka czarna chmura, zaczęło sypac śniegiem i tyle było mojego fotonowania. Skróciłam spacer, bo zimno jak cholera. Wróciłam z tej zimności cała zapłakana i zasmarkana. Też tak macie, że przy mroźnej wilgoci i wietrze łzy jak grochy Wam lecą?

mirunia, też chętnie zostałabym w piżamie, ale psi obowiązek mnie ubiera, a przecież nie będę teraz z powrotem się rozbierac. :smile:

platek rozy, Mnie też dziś głowa dokucza, ale na złośc nie zrezygnuję z planów ( mam wpaśc po południu do koleżanki na ploteczki). Idź Słońce na targi, to wielka frajda i coś się będzie działo.

O żesz, słońce właśnie wylazło, złośliwa franca...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 lut 2015, 12:05
kosmostrada, cześć Słoneczko :D :papa: dobrze, że chociaż Ty zaświeciłaś :D .... bo to na niebie, to dziś płata figle, jakby nie mogło wziąć się do konkretnej roboty. W dodatku wieje, trzęsie drzewami.

Też tak mam, że na mrozie i wietrze łzawią mi oczy, a w duże mrozy to mam wrażenie, jakby mi białka przymarzały do powiek :roll:

Idź kochana na ploteczki, to się rozerwiesz trochę i poszerzysz babskie horyzonty :D tego czasami nam trzeba :yeah:
Do mnie wieczorkiem ma wpaść sąsiadka z faworkami, będzie dziś robiła, a czyni to wybornie :yeah:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 lut 2015, 12:11
mirunia, tak zjadlam je z dzemem i z e serkiem waniliowym :)

kosmostrada, :********* hey Slonce :) mnie tez tak oczka lzawia :( niestety a d zios wlasnie zawierucha na dworze okropna . Maja sasiedzi po mnie wpasc to na te targi podjade na chwilke , pokosztuje roznosci. Tylko zebym rownowage miala , spamilan wezme jak wroce bo on tez mi zawroty w glowie robi.

Sortuj wg