Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arasha 24 sty 2015, 17:49
Przemogłam się w tę pogodę ( Płatek potwierdzi ) i poszłam z buta godz. w jedną stronę oddać książki do biblioteki. Prawie nic nie widziałam, bo mi cały czas okulary zasypywało. Ale ja w sumie lubię taką pogodę ... a Park Jordana, taki uśpiony, lekko śnieżkiem oprószony, bajka :105:

platek rozy, ja za gryczaną średnio przepadam, ale jest naprawdę bardzo zdrowa, bezglutenowa i jako jedna z niewielu działa na organizm alkalizująco i znosi skutki zakwaszenia po innych produktach ( takich jak słodycze, mięso, ryby czy jajka ). Wiem, że niektórzy robią papryki nadziewane kaszą gryczaną zamiast ryżu :P

A powiem Wam taką ciekawostkę odnośnie kaszy gryczanej. Jak byłam u jednego psychiatry to mi powiedział, że on codziennie zmusza swoją żonę do gotowania gryczanej i w zamian za to, że ona razem z nim tę kaszę wcina, dostaje 200 zł miesięcznie bonusa :mrgreen: Nie ma to jak motywacja do zdrowego jedzenia !

Nie wiem, czy wiecie, ale jest od jakiegoś czasu dostępna w sprzedaży mniej znana kasza gryczana nieprażona ( jaśniejsza, ma mniej wyczuwalny posmak gryki, trochę taka nijaka w smaku ... dobra do krupniku ).

-- 24 sty 2015, 16:55 --

amelia83, tylko w tym szale sprzątania i pozbywania się gratów, nie wywal sobie przez przypadek łóżka, bo zostanie spanie na ziemi :mrgreen: a widzę, że nastrój masz bojowy :pirate:

-- 24 sty 2015, 16:59 --

platek rozy, takie cosik nabyłam w Lidlu
Obrazek

Teraz tylko wypada się zmobilizować do użytkowania tego ustrojstwa za 19,90 zł.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 18:10
Arasha, :mrgreen: :mrgreen: nie, nooo, łózko jednak zostawię
takie sprzęty jak ty masz chyba też widziałam...hmmm czyli to jest siła mocna dla hardokrów ? :pirate: te różowe ? :o
przed obiadek byli u nas siostra z synkiem i jej też kilka rzeczy się znalazło, dwa staniczki i jeszcze mam kilka zza małych bo mi cycuszki urosły ..cała urosłam wszerz :mrgreen:

-- 24 sty 2015, 17:19 --

Arasha, z tym psychiatrą dobre :D
byłas dziś w szkole :?:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2015, 18:39
Arasha, amelia83, hej Dziewczynki!!! Pozazdrościłam wam i kupiłam sobie w Lidlu taśmę do cwiczeń. Wygrzebałam ją w dziale przecenowym.W lutym kończę rehabilitację i mam nadzieję miec już nawyk cwiczeń. Mam już wielką piłkę, teraz taśma i wio . Dzisiaj ją wypróbuję...
Arasha, niestety mój monsz nawet za tysiaka by gryczanej nie zjadł. :D Jedyna awersja jedzeniowa jaką ma i to od dzieciństwa.

Tak jak się obawiałam, dopadła mnie migrena. Wypiłam kawę w KFC, teraz wzięłam procha, bo na oczy ledwo widzę...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 18:44
tak apropo waszych rozmów wczoraj o bezsenności.. ja spie dobrze odkąd zwiększyłam zolafren do 10mg i teraz jest git, właśnie sobie przypomniałam ze mam do odebrania 3 opakowania w aptece...tylko kasy nie mam i będę musiala poprosić znów rodziców :roll:
wcześniej miałam na przemian albo spałam po 3-5 godzin albo non stop spałam ale tak jak mi Kamilka radziła zaczęłam składac łózko i chować koldrę i mama też mnie prosiła bo mieliśmy akurt kolędę z której zwiałam
teraz chce mi się zyć, robić, funkcjonować, dawać radę sama i dawać siebie innym
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2015, 18:44
mirunia, ja tam mam zamiar nosic rurki i legginsy do śmierci :mrgreen: Może w miniówie ledwo zakrywającej tyłek już nie wyskoczę i w bluzce z gołym brzuchem, ale to by było na tyle ograniczeń...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 24 sty 2015, 18:45
czesc wam wszystkim
u mnie kiepsko
wszedzie widze czerwonych
a miało ich nie byc :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2015, 18:45
amelia83, tak dobrze się teraz ciebie czyta, miód na serce...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 18:50
kosmostrada, niedobrze ze migrena Cię łapie :***
ty masz taśmę tą gumową? ja mam różowa taśmę i na niej są pokazane przykładowe ćwiczenia...taka masz ? ja sobie macham i mi się podoba
o, na przecenę trafiłaś. .fajnie
piłkę m kiedyś mi przywlókł od kolegi i poskakałam kilka razy i to tyle
a na co chodzis na rehabilitację ?
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 24 sty 2015, 18:56
U mnie dzisiaj cały dzień lightowo ;) Energię mam, 2 CV-ki wysłałam. Lubię się tak czuć :105:
Mąż dzierga jakąś smakowitą sałatkę z granatem, a ja się lenie ;)

Ahma jakich czerwonych? Co Ci Kochana?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Arasha 24 sty 2015, 19:01
kosmostrada, to nie zmuszaj mensza ... niech się biedaczek nie stresuje na stare lata, skoro całą młodość przeżył bez gryczanej :D

Ahma, nic się nie przejmuj ! Może to pogorszenie przez zmianę pogody. Trzymaj się i bierz leki ;)

amelia83, a ja się cieszę, że mi nie rosną ( już ja bym im dała :time: ). Zawsze chciałam mieć małe ... a kiedyś to w ogóle :hide: Co do tych gum, to ja mam różowe, ale na opakowaniu jest zaznaczone Low tension ( czyli niskie obciążenie ), więc prawdopodobnie dam radę to rozciągnąć ... zresztą i tak wyboru nie było, to był 3 Lidl i ostatnie nierozpakowane pudełko :bezradny:

Biorę się za pakowanie gratów, bo za godzinkę będą po mnie mama z wujkiem i jak zobaczą ten rozgardiasz, to :time:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 19:02
Zalatana23, Ahma jest znow w szpitalu :roll:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Arasha 24 sty 2015, 19:04
Zalatana23, odpoczywaj i ładuj akumulatory, bo a nuż się praca trafi ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 24 sty 2015, 19:04
amelia83 o kurcze... nie wiedziałam...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 19:05
Arasha, :mhm: cycuszki muszą być, jak to wcale :mrgreen: gdzies wyjeżdżasz kochana?
M. Luther King

Sortuj wg