Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 13 sty 2015, 01:11
jasaw, dziękuję i wzajemnie! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 13 sty 2015, 06:33
Zasnęłam koło 12 a obudziłam się o 4. Wzięłam afoban bo tak to bym wcale nie zasnęła. Następnym razem wezmę mirtę, a dziś z racji że jadę na terapię bałam się że zaśpię.

Dzień dobry!

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 sty 2015, 09:43
Witajcie:) wczoraj już nie zajrzałam bo a to z mala siedziałam a to serial oglądałam parę odcinków chyba o 4 dopiero spać poszłam ale zaraz jeszcze się przespie bo nie dam rady potem funkcjonować. .. mała w przedszkolu ale martwię die bo w nocy oczko jej ropialo. . Dopiero 2 dzień w przedszkolu w tym miesiącu. .. oby to nie zapalenie spojówek :/

-- 13 sty 2015, 09:49 --

Zosia_89 przepis na to ciasto znajdziesz w internecie.. ja tez stamtąd brałam... potem Ci dokładnie napiszę bo ja mieszam z kilku przepisów. . Ostatnio nawet dodałam maskarpone do środka i tez było dobre:) popatrz w Google z nutelli i sucharami. .. na wierzchu może być galaretka np truskawkowa z truskawkami... ja robię wiśniowa z wiśniami drelowanymi a galaretkę zamiast na wodzie gotuje na kompocie wiśniowym tylko wtedy więcej galaretki trzeba wsypać bo słabo tezeje. .. są też przepisy 4 warstwowe. Ja robię te 3 warstwowe. ..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 13 sty 2015, 10:08
Cześć wszystkim! U mnie od rana jakoś nerwowo. Nie wiem czym się stresuję,może wizytą u psychiatry a może tym,że czekam na wypłatę...Spokojnego dnia życzę :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 sty 2015, 10:22
Hey Kochani :******** :papa: :papa:

Ja wstalam z e spadkiem cukru i slabo mi sie zrobilo , oczywiscie juz sie tego wystraszylam i lęk mi sie wlaczyl .. Chociaz w tej sytuacji jest on zrozumialy .

Nic zjadlam kawalek czekolady , bulke i jest ciut lepiej.

Slonce wychyla sie niesmialo zza chmur , moze bedzie dzis ladniejsza pogoda niz w ostatnie dni.'
PannaNatalia, bardzo ladna z Ciebie dziewczyna :)

Milego dzionka Wam zycze !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 sty 2015, 10:39
Dzień dobry wszystkim!

Dziś idę na terapię wyjątkowo później ( spóźnię się do pracy, ale już to odpracowałam). Niedobrze, bo mnie nosi. Czuję się w ogóle kiepsko, bo boli mnie głowa ( aż mi szczęka zdrętwiała),a dziś znów dzień załadowany - terapia, praca, rehabilitacja. Zaczynam wątpic, że potrafię normalnie wejśc w tryby, zapowiada się cały miesiąc mordęgi.
To tyle chciałam wam się poskarżyc.... Życzę wszystkim miłego dnia!

platek rozy, Dobrego dnia Plateczku! U mnie słońce nawet nie udaje, że się wychyla - burośc i szarośc wokoło.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 13 sty 2015, 10:40
platek rozy,dziękuję kochana. :smile: U mnie dziś szaro,słońca brak ale przynajmniej nie pada

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 sty 2015, 12:05
Pospałam godzinke:) mąż obudził mnie żeby drzwi za nim zamknąć bo wychodził. .. on wiecznie gubi swoje klucze... wczoraj było mi przykro... gada na fb albo smsuje z jakąś dziewucha. .. pewnie ze swoją koleżanką z Anglii. .. co wieczór naklejania paski wybielające na zęby. .. może on sam juz sobie układa życie od nowa... ale obojętne mi to.. chyba kwestia przyzwyczajenia.. od ponad roku ma hasło na telefonie. .. oj tam niech sobie ma co chce... zastanawiam się czy jest sens żebym szła na pogrzeb jego dziadka. .. nigdy nie widziałam go na oczy... Mąż w ogóle ma bardzo dużą rodzinę, nawet wszystkich nie znam... mam już dość udawania udanego małżeństwa.. wszystko na pokaz... Ponad to szkoda mała mi ciągnąć w zimie po cmentarzach.. Nie wiem co robić... nie chce źle postąpić. ..

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 13 sty 2015, 12:17
chocovanilla, z jednej strony wypada iść na ten pogrzeb ale z drugiej...masz dziecko,faktycznie szkoda ją ciągać po cmentarzach.Sama nie wiem co bym zrobiła w tej sytuacji(pewnie bym nie poszła ze względu na moje stany lękowe) ,może spróbuj porozmawiać jakoś z mężem na ten temat.

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 13 sty 2015, 13:58
chocovanilla, poszukam w internecie, i dziękuję za pomysł na pyszne ciasto ;)

platek rozy, u mnie też słonko wyjrzało dziś zza chmur, nawet na dłużej. Jest ciepło i zapowiada się piękny dzień, cieszę się, że dziś w końcu nie pada :) i nastrój jest lepszy i głowa nie boli ;)

kosmostrada, PannaNatalia, Infinity, dzień dobry :papa: ;)

dzień dobry wszystkim :)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 13 sty 2015, 14:09
U mnie niby nie pada ale jakoś szaro jest...mam dziś wizytę u psychiatry na 17 i będę potem musiała czekać do 20:30 na autobus :evil:

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 sty 2015, 14:22
A mnie rozbolala glowa. .. Mąż nie może przestać słuchać muzyki.. dudni w całym domu... słucha transow a mnie to rozdrażnia zaraz jakąś roztelepana i zla jestem do tego głowa mnie boli i niedobrze mi... prosiłam żeby sciszyl ale on na to żebym sobie wyszła jak mi przeszkadza na korytarz. .. nie chce wchodzić dalej w konflikty albo się odgrywać zlosciwosciami bo i tak tylko ja to odczuje... trudno musze się jeszcze pomęczyć. ..

Spamowa wyspa

przez Arasha 13 sty 2015, 14:28
platek rozy, masz w domu glukometr, żeby sobie stwierdzić, że masz spadek cukru ? No i widzisz Słonko, jaka nam się pogoda zrobiła :shock:
Ja nie jestem jakąś mega zwolenniczką aż takiej jasności :?

PannaNatalia, nie denerwuj się na zapas ! Psychiatrzy z reguły nie gryzą ... już prędzej pacjenci :mrgreen:

Obudziłam się po 4 i już nie mogłam zasnąć ... jelita mnie z nerwów bolały ... dopiero Scopolan pomógł, ale zasnąć już nie dałam rady :bezradny:
Ale poszłam na siłę na 2 wykłady i jakoś wytrzymałam ... jestem z siebie bardzo zadowolona :D
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 sty 2015, 14:33
Arasha, To się wymienilysmy bo ja dopiero po 4 poszłam spać a o 7 pobudka bo dziecko do przedszkola ale potem na godzinkę się położyłam. . Teraz szlak mnie trafia od tej muzyki ale nie chce być porywcza.. to nie wyjdzie mi na dobre.. trudno zapraszam na emisję van biurena

-- 13 sty 2015, 14:35 --

Van burena. Literowka

Sortuj wg