Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sty 2015, 23:54
Arasha, w biodrze mam zapalenie miesnia tak zwana entezopatie :bezradny:

Rico, :papa: :papa: witaj

Dobra ja lece z ksiazka , krzyzowkami i filmem do lozka :papa: :papa: Spokojnej nocy Kochani
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Rico 08 sty 2015, 23:58
Witam ;) i też lecę do łazienki i chwilę poczytać i spać, wcześniej niż ostatnio to może jutro coś podziałam.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Spamowa wyspa

przez jasaw 08 sty 2015, 23:59
Ja też znikam...trochę poczytam, potem relaksacja i....może zasnę :mhm:

DOBRANOC :papa:

-- 08 sty 2015, 23:00 --

Rico, też mam nadzieję na lepsze jutro...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 09 sty 2015, 01:57
Witajcie a mi nie chce się spac:) szwagierka chudzinka26lat mówiła mi ze ma cholesterol ponad 200 :/ i tak zaczęłam rozkminiac jaki ja mam.. pogrzebalam trochę w dokumentacji szpitalnej z tamtego roku i znalazłam 153 całkowity, ldl 78, hdl 63:) oby tak dalej przynajmniej tyle dobrego:)... a jeszcze coś mąż jakby lepszy dzisiaj nawet trochę pogadalismy i obejrzał coś co mu wlaczylam szok normalnie ze obyło się bez krytyki do tego zamówił nam pizze, miły wieczór ogolnie... Za to córcia strasznie niedobra.. ciągle się rozbiera i specjalnie mi sikala na podłogę. . Karne jezyki nie pomagają. . Ręce opadają. ..Od poniedziałku pójdzie do przedszkola to troszkę zgrzecznieje ale to jeszcze 3 dni... o północy poszła spać cybork jeden... a heh Wy spicie a mi nic a nic się nie chce.. No nic będę próbować bo jutro będzie ciężko. . Dobrej nocki:)

-- 09 sty 2015, 03:02 --

:( dalej spanie nie bierze.. jeszcze głupia zajrzałam na fb a tam akcja zbierania pieniążków na dziecko z nowotworem oczka.. splakalam się i nie mogę teraz przestać myśleć... Biedny chłopiec, taki malutki a taka choroba... Oby wyzdrowial. Od razu przejrzałam zdjęcia córci czy nie ma blyskow na oczkach.. zależy od zdjęcia ale może to kwestia oświetlenia. .. byliśmy u okulisty bo miała zapalenie spojówek to lekarka by się pewnie zorientowała gdyby było coś źle. . Czasem jak psoci zloszcze się, czasem nakrzyczę, postawie do kąta a w takich chwilach czuje się fatalnie.. Jakbym to ja przeskrobala

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 sty 2015, 03:02
mirunia napisał(a):cyklopka, cześć, hej hej :papa: :papa:
Jak długo brałaś mirtę i dlaczego już Ci lekarka odstawia? Ciekawa jestem jak będziesz spała bez niej. Pytam, bo też ją biorę od października i śpię wyśmienicie, a z tym miałam nie lada problem.

Ja od lata chyba, ponad pół roku. Powierzchowne objawy depresji ustąpiły, obecnie mirta mi nie robi różnicy.
A spać będę tak jak zawsze, czyli siedzieć bez powodu do późna i nie móc się rano dobudzić. Nawet jak zasnę wcześnie, to obudzę się późno. Leki mi wyostrzają ten problem, budzę się po nich jeszcze później.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 09 sty 2015, 03:33
Dobranoc

Spamowa wyspa

przez Zebrec 09 sty 2015, 04:12
Dobrej nocy ludziki! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Druid 09 sty 2015, 07:18
Dzień dobry. Kto dziś w ogóle nie spał?
Druid

Spamowa wyspa

przez Kontrast 09 sty 2015, 07:32
ja, choć może się położe. A ty wyspana?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Spamowa wyspa

przez Druid 09 sty 2015, 07:37
Kontrast, nie tyle wyspana, co nie senna. W ogóle nie spałam.
Druid

Spamowa wyspa

przez Kontrast 09 sty 2015, 07:54
Ja też właśnie. Leże i się przewracam z boku na bok. Zabrałem telefon i patrze co w świecie.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Spamowa wyspa

przez Druid 09 sty 2015, 08:04
Zrobię sobie drugie śniadanko albo posprzątam, póki jeszcze mam siłę. Nerka
Druid

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sty 2015, 10:16
Witajcie kochani :papa: :papa:

Ale wczoraj naprodukowaliście postów, miałam co poczytać z rana przy kawce. :D
W nocy padał śnieg, a rano już chlapa i odwilż, ślisko :shock:

kosmostrada, te zabiegi laserowe i diadynamik powinny Ci pomóc na bark. Na początku może być pogorszenie, ale po ok. 2 tyg. widać poprawę. Poza tym zawsze na tych zabiegach odpoczywam i relaksuję się, to dodatkowy plus dla nas. Następnym razem poproś o terapuls, to zabiegi z polem magnetycznym, działają p/bólowo i p/zapalnie i fajnie rozleniwiają.

platek rozy , dobrze, że powróciłaś na terapię, może uda Ci się częściej w obecnej, gorszej formie... oby pomogła!

Siedzę w pracy, za oknem buro, a przed nosem papiery do załatwienia... a mnie się nie chce dzisiaj pracować :roll: ale już się za nie biorę, odwalę robotę i będę miała spokojną głowę przed weekendem.

Dobrego dnia Kochani :papa:

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 09 sty 2015, 11:56
Witajcie ja spałam i się wyspałam :)

Sortuj wg