Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lis 2014, 21:14
platek rozy, dziękuję plateczku, tak myślę, że nareszcie z tą moją kumpelką fryzjerką, znalazłyśmy ten właściwy kolor. Lata i parę firm "farbiarskich" nam to zajęło, aby miec ten blond idealny dla mnie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 lis 2014, 21:14
platek rozy, a ja wczoraj siedziałam w kąpieli z olejkiem lawendowym /dobrym na kaszel i na dobry sen/, a później mnie sąsiadka-koleżanka wysmarowała vick`iem... oj super się spało, wstałam dzisiaj o 9 :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lis 2014, 21:15
kosmostrada, bo ludziki fajne tutaj przychodza i pisza i jest milascie .I moge Wam pomarudac a Wy nie rzucicie we mnie kapciem :P i moge porozmawiac o roznoasciach a nie tylko o chorobie.

-- 27 lis 2014, 21:18 --

kosmostrada, tak dlatego nie psuj kolorku inna farbka :uklon: :uklon: :uklon:

mirunia, po vicku sie super oddycha :smile: a lawendowy olejek tez kiedys mialam do kapieli , obecnie mam z Fa Argan , marula i almond oil , takie polaczenie zapachow , jest cieplutkie takie otulajace.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lis 2014, 21:20
mirunia, Wczoraj kosmetyczka mi ręce bonusowo wysmarowała świecą do masażu.
Słyszałyście w ogóle o tych świecach , bo ja nie. Zapalasz świecę i tym ciepłym roztopionym smarujesz. Pięknie pachniało, przyjemny efekt, no i skóra po tym fajna. Ciekawe jakie wrażenia na ciele.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez madeline1111 27 lis 2014, 21:20
platek rozy, mnie ogólnie wysilek również uszczesliwia,ale dziś spedzilam bardzo dużo czasu poza domem,padam:)
To Byl chyba likier truflowy, fajna sprawa:)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 27 lis 2014, 21:21
co u mnie wiolem właśnie zaszyki 2 i 3 leki i kropluwka się koczy chętnie to bym zamknoł oczy na zarze

Spamowa wyspa

przez madeline1111 27 lis 2014, 21:22
kosmostrada, tak,sluszlalam o tym, dobry sposób na natluszczanie skory;) sama jednak jeszcze nie probowalam,ale wszystko przede mną:)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lis 2014, 21:23
madeline1111, z takim likierem to na pewno pyszne ! Trufle sa the best ogolnie jako slodycze!

kosmostrada, o nie slyszalam o takich swiecach . To w sumie jak masaz parafina ???
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 lis 2014, 21:23
platek rozy, marudaj tutaj sobie ile wlezie :mrgreen: wysłuchamy, przytulimy, poradzimy i wesprzemy dobrym słowem... ale jak będzie trzeba, to i kapciem rzucimy, a co! i klapsa nie poskąpimy! :mrgreen:

My tu są silna grupa pod wezwaniem: nerwy w konserwy, a na talerz kopytka /mogą być też ze skwarkami i cebulką/ :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Makabra 27 lis 2014, 21:24
kosmostrada napisał(a):Makabra, idź na dyskotekę, przynajmniej jakieś urozmaicenie i okazja żeby nowe ciuszki założyc. W końcu ostatnio coś tam zakupiłaś, czas się w tym pokazac.

Boję się, że spotkam tam kogoś, kogo nie chciałabym spotkać :zonk:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 27 lis 2014, 21:24
To prawda, fajna ta nasza wyspa :105: Tak tu cieplutko i pachnąco, i pomarudzić czasami można i postękać :105:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lis 2014, 21:25
mirunia, hihihi no dobrze to bede przygotowana na rzut kapciem :D ale serio cieszy mnie ze wszyscy mimo chorob staramy sie funkcjonowac normalnie, to wazne .

Kochane ide zanurzyc kuper w piance goracej :mrgreen: i kolacje musze jakas zjesc bo niebawem lekarstwa na blednik czas wziac .

:papa: :papa: Spijcie smacznie , chociaz moze jeszcze zajrze na chwile po plumkaniu :P

Spamowa wyspa

przez madeline1111 27 lis 2014, 21:25
platek rozy, Lubie takie mieszanki. W tej kawiarni oferowali tez taka czekoladę na gorąco z orzeczhami lub wisniami, ogólnie duży wybor:)
Ostatnio tez próbuje smakowych kaw:)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 lis 2014, 21:26
madeline1111, to mamy podobny gust w tej kwestii :D

Sortuj wg