Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 11 wrz 2014, 11:45
platek rozy, :D To prawda, że takie czekanie, życie w zawieszeniu, jest denerwujące. Jednak nadzieja jest z nami-chyba nawet bardzo nas lubi?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 wrz 2014, 11:51
xxdaisyxx, idz to lepiej niz sie dolwoac w domu :************

jasaw, nie wiem czy mam dzis nadzieje.... zla jestem na siebie, na te choroby wstretne. Ciekawe czy mi grupe dadza ... wyszlo mi w testach znow ten border plus zaburzenia depresyjno lękowe i agorafobia z fobia spoleczna. Czy mozna byc wiecej zaburzonym,>???? :evil:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 11 wrz 2014, 11:55
platek rozy, ale w pracy też jestem sama ze sobą. Więc dla mnie już nie ma wyjścia by czymś się zająć.. :roll:
W dodatku nie wiem czy diagnoza u mnie jest prawidłowa :roll:.
Chce wiedzieć w końcu o co mi do cholery chodzi?! Grrr! :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 wrz 2014, 11:57
xxdaisyxx, ale jak masz natrectwa to czasami ciezko odroznic co prawda a co nie ... tak niestety to wyglada wiec nie doszukuj sie ze masz jakas chorobe inna jeszcze :************ zobaczysz jak lekiz aczna dzialac.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez jasaw 11 wrz 2014, 11:58
platek rozy, rozumiem Cię:(-ile może znieść człowiek?
Ja sama nie jestem w zbyt dobrej formie, a do tego Mąż znowu ma problemy gastryczne-wizyta u naprawdę dobrego gastrologa /i to na dodatek prywatnie/, niewiele pomogła:(
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 wrz 2014, 12:02
jasaw, osz kurcze :( to faktycznie sie czlowiek martwi.
Ja i ta k wyjde pozniej znow , bo nie dam sie tym lękom.Na czworaka chocbym miala isc to pojde!
Tylko mnie to wkurza juz.
Ale tak bedzie , raz super , raz zle to juz mi ostatnio psychiatra powoedziala.
Dostalam jeszcze doraznie na miesiac kwetiapine. Musze wykupic i sprobuje wziac na noc , zobaczymy , to neuroleptyk.

Spamowa wyspa

przez jasaw 11 wrz 2014, 12:04
platek rozy, Kochana, ja nie znam się na lekach, ale przeraża mnie ta farmakologia. Może lekarze za dużo przepisują tych leków, które niby mają pomagać, a mają mnóstwo ubocznych skutków-nie wiem sama?
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 wrz 2014, 12:09
jasaw, dlatego ja przewaznie wszytsko odstawiam bo moj organizm nie daje rady , albo od razu musze ostawuiac bo nie moge nawet z lozka wstac po antydepresiaku wiec w moim wypadku p[sychoterapia najlepsze daje rezultaty. Moja lekarka wlasnie oszczedna w lekach zreszta ja juz tyle ich przeszlam ze naprawde nie ma mi co zapisac.
Poza tym wiem ze moze byc lepiej i bez lekow, ba nawet moze byc calkiem dobrze tylko musze o tym pamietac i sama sie nie nakrecac a tak robie ostatnio bo jak szukac pracy zaczelam to jeszcze bylam pelna wiary ze ja znajde a teraz jestem pelna beznadziei a w dodatku na mnie s tresy i sytuacje w ktorych slysze ze jestem za bardzo wykwalifikwoana alboz a malo albo z stara albo bog wie co jeszcze dzialaj a depresyjnie i pozniej moj tok myslecnia wyglada tak"nie dam rady"" nie potrafie" " wszytsko jest zle" i tp ... to jak mam nie miec dolow i lękow jak taki jest wtedy moj schemat myslenia? :bezradny:

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 wrz 2014, 12:14
ide na rower
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 wrz 2014, 12:18
A ja powinnam zaczac obiad robic , na dzis klopsiki w sosie z pomidorow i to wlasnoblenderowo kreconych :D

I jeszcze mam zupke krem z warzyw z grzankami :105: dostalam blender w prezencie i teraz zupy kremy krece :D

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 11 wrz 2014, 12:20
amelia83, ma dość naszych jęków i nas opuszcza aktywnie spędza czas :D, ale ekstra. Jak widać, że u kogoś się wiedzie to choć iskierka nadzieji się pojawia.

platek rozy, dokładnie. Ciągłe odrealnienie. Chce poczuć znowu spokój w duszy, a ciągle jakiś ciężar i doszukiwanie co ja zrobiłam? A jak nie doszukam się to sobie wymyśle, wyobraże i nakręca się machina.
Wolałabym czasem wiedzieć co mi jest konkretnie i mieć coś gorszego, ale po prostu to leczyć. A ja nie wierze, że to natrętne myśli :roll:
Mniom,mniom u mnie mamunia w odwiedzinkach, to pewnie też mnie czymś pysznym uraczy :D

Spamowa wyspa

przez jasaw 11 wrz 2014, 12:27
Czasem trzeba wyżalić się, wypisać, popłakać, bo chociaż to nie zmieni naszej sytuacji, pomoże jednak wyrzucić ten ciężar ze środka, z serca, z duszy...narzekajmy więc moje drogie :!:

Uwielbiam platku rozy, zupy kremy. Najczęściej tak robię pomidorową lub warzywną, choć mój Mąż nie przepada-woli czyste zupy, udaje mi się Go zmusić :roll:

Płateczku, ja wierzę w Twoją mądrość w kwestii zażywania leków, ale lekarze często o tym zapominają...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 wrz 2014, 12:31
xxdaisyxx, bo jest nadzieja chociaz w ciezkie dni jej nie dostrzegamy . Moj epizod choroby trwa od poltora roku teraz i powiem Ci ze byly miesiace tragiczne gdzie lezalam w lozku (naszczescie dwa tylko ) i glownie tam funkcjonowalam a byly miesiace calkiem niezle gdzie mialam samopoczucie dobre:)
A pierwszy epizod choroby mialam w wieku 17 lat po smierci mamy , po terapii mialam 17 lat spokoju , az do tego epizodu i jakos mi sie ciezko gramolic moze dlatego ze nie mam pracy i w sumie sama sie nakrecam sporo.

jasaw, Kochana ja wlasnie zupy kremy uwielbialam od dawna ale nie mialam blendera wiec jadalam je okazyjnie :)

O tak ja z lekarstwami ostrozna bardzo i zawsze sprawdzam interakcje i to jak moga na mnie dzialac . Niestety ze biore leki na endometrioze wiec musze patrzec zeby sie z tymi nie gryzly a i tak widzisz tyle co sama wypracowalam to dzieki temu sie lepiej czuje .

Lece zrobic obiad i pozniej wyjde znow.

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 11 wrz 2014, 12:39
platek rozy, też byn z chęcia się zaszyła w domu, ale nie mam takiej możliwości z powodu pracy. Trzeba choćby na siłe wstać, może i dobrze, bo by było jeszcze gorzej gdybym jednak pozostała w tym łóżku.. :roll:
Tylko wkurzam się na siebie, nienawidze się, że nie potrafie zrozumieć. Nikt mi do rozumu nie potrafi przetłumaczyć, bo ja mam swoje racje. Ale jak inni dobrze myślą, to czego ja się boje każdego dnia? Skoro niby nie mam czego.. :cry: :evil:

Sortuj wg