Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 lip 2014, 16:39
palau, czesc :)
mnie nie bedzie na forum do srody
jade obcowac z natura :)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 lip 2014, 17:01
palau, ja bym chyba w pierwszej kolejności podzieliła według wieku czyli np. na dekady albo 20-lecia czyli np. okolice lat 70-tych, 90-tych, współczesne. A później tematycznie: miasta, przyroda, osoby itp. Jeśli to są zwykłe widokówki, to można je wystawiać na aukcję po kilka (tematycznie), jeśli jakieś rarytasy, to po jednej. Jeśli nie masz ochoty tego robić przez internet, to antykwariaty skupują albo handlarze na starociach. Można też się zarejestrować na jakimś forum dla kolekcjonerów i tam ludzi zagadać ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 19 lip 2014, 17:05
u mnie slonce wpada przez otwarte oknna,

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 19 lip 2014, 20:25
czesc wam

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 lip 2014, 08:59
Dalszy ciąg bardzo bardzo złego samopoczucia.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 lip 2014, 09:39
:papa: :papa: :papa: witajcie w niedzielny poranek

LATEK1962, podobno bierzesz tisercin? tak gdzieś czytałam. Może dlatego się tak źle czujesz?

Pytam, bo ja też to biorę i nie czuję się dobrze po nim. Owszem, lek dobrze działa na sen, śpię na nim super, ale na drugi dzień jestem okropnie przymulona, mam zawroty (skutek uboczny, który nie mija).
Poza tym tisercin zamiast leczyć depresję (w dawce 25mg- tak jest w ulotce) jeszcze bardziej ją pogłębia. Na mnie działa bardzo sedatywnie... nic mi się nie chce, zmuszam się do wszystkiego, nic nie sprawia przyjemności.

LATEK, - a jak Ty się czujesz po tisercinie? bierzesz jeszcze inne leki?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 lip 2014, 10:01
Witajcie :papa: :papa: :papa:

Ale jestem snieta przez ten upal :shock: nogi mam jakby mi wazyly ze 100 kilo .

Dzis bede robila nalesniki z nadzieniem ruskim :mrgreen: i do tego sosik pieczarkowy.

mirunia, Hey Kochana :************* Jak sie miewasz?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 lip 2014, 10:20
platek rozy, :papa: :papa: witaj Płateczku :D

właśnie umyłam głowę i kończę picie kawki :D
ten upał jest okropny, kiedyś tak nie odczuwałam tego, a teraz chowam się w mysią dziurę przed słońcem :mrgreen: też jestem ociężała i boli mnie ostatnio głowa. Wczoraj czułam się podle... dopiero wieczorem trochę ożyłam, to trzeba było iść spać.
A dzisiaj chyba dopiero pod wieczór wyjdę na jakiś spacer... za gorąco w ciągu dnia

Takie naleśniki z ruskim farszem też czasami robię, najczęściej jesienią i zimą... zamiast lepienia pierogów ruskich. Pyszne są odsmażane :D

Płatku, a co u Ciebie? jak samopoczucie? co planujesz na dzisiaj?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 lip 2014, 10:26
mirunia, :mrgreen:

Nie dziwie sie ze tak pozno ozylas bo ja tez kolo 20 dopiero chyba lepiej sie poczulam . Czuje sie taka ociezala , ospala, do tego mam @ i jakas napuchnieta chyba jestem :bezradny: ale nie wiem z czego moze mam tylko takie wrazenie.

Dzis w sumie nic specjalnego nie planuje bo jest za cieplo , mysle ze poczytam w domku , poogladam cosik i zrobie rweizje w szafce bo mam do oddania kilka rzeczy ktore juz sa na mnie za male (rozmair 34 i 36) I oddam komus kto potrzebuje .

Jutro mam dzien zalatwien bo musze jechac w sprawie dodatku mieszkaniowego , juz zalatwilam wszelkie formalnosci w spoldzielni do tego , miedzy innymi ze nie mam zadluzenia. I rano pedze grzywe podcaic do fryzjerki.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 lip 2014, 11:19
platek rozy, to siedzimy dzisiaj w domu przy otwartym balkonie :D

Mam nadzieję, że uda Ci załatwić ten dodatek mieszkaniowy... trzymam kciuki. :great:

Jak pomyślę, że jutro trzeba iść do pracy, to mi się słabo robi :hide: jeszcze parę dni i idę na urlop... niestety w domu. Jeszcze dwa lata temu wojażowałam podczas urlopu, a teraz :hide: ...... no trudno :?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 lip 2014, 11:43
mirunia, Kochana ale moze za rok gdzies pojedziesz :great: bede kibicowala mocno.

Dziekuje za kciukaski :********* przydadza sie bo juz teraz to nie wierze ze sie cos moze uzyskac od roznych instytucji ktore maja za zadanie pomagac .

Nastawilam ziemniaczki do farsz i pieczarki poddusilam i jeszcze wywiesilam sobie pranko .I jestem ociezala dalej . :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 20 lip 2014, 12:06
:papa:

Spamowa wyspa

przez Doberman 20 lip 2014, 12:08
Witam.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 20 lip 2014, 12:13
Doberman, siema

-- 20 lip 2014, o 12:13 --