Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 cze 2014, 21:19
Wlaczylam sobie energetyczna muzyczke , pocwiczylam troche i mam pomysl na serie bransolet :mhm: :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 cze 2014, 21:22
platek rozy, :**** kochana a kiedy dla mnie cosik uklecisz
czekam niecierpliwie w kolejce :**** piękne robisz te cudenka
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 03 cze 2014, 21:23
platek rozy, amelia83, :****

Znów mi mina zrzedła bo czuję się osamotniona i kolano napie*dala, jednak nastrój i siły większe niż wczoraj, więc jest postęp
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 cze 2014, 21:29
amelia83, :*************** dalam do zaprojektowania znajomemu strone internetowa i tam wrzuce wszytskie wzory i bedzie mozna zamawiac . Tak chyba bedzie najrpsciej . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mam juz nawet logo wlasne i mam nadzieje ze to ruszy :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 03 cze 2014, 21:30
platek rozy, :great: świetny plan
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 cze 2014, 21:31
Anna Maria, Kochana ja tez taka nijaka jestem ale tak samo sie czuje lepiej niz wczoraj , oby jutro bylo jeszcze lepiej :*****************

]
Troche mnie gardlo pobolewac zaczelo. Moze zmoklam dzis za bardzo?

-- 03 cze 2014, 21:32 --

Anna Maria, tak psychoterapeutka mi pwoeodziala ze powinnam chociaz 3 godziny dziennie posiwecic na cos w rodzaju pracy bo widac ze mi tego brakuje wiec bede teraz 3 godziny sie zajmowala bizuteria i zwiazanymi rzeczami z tym wlasnie.

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 03 cze 2014, 21:37
platek rozy, :great: u mnie z tych 3 godz. zrobiłoby się 6 albo następnego dnia wcale :roll:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 cze 2014, 21:39
Anna Maria, zobaczymy jak u mnie bedzie hihi . Ale to prawda brakuje mi bardzo aktywnosci zawodowej .

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 03 cze 2014, 21:39
Musiałam się przymusić by nie rozwiązywać dalej tych testów bo jestem zmęczona a siedziałabym do rana, a jutro nie ruszyłabym palcem. Muszę się nauczyć wytrwałości, sumienności i samodyscypliny
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 cze 2014, 21:46
platek rozy, :**** swietnie :**** oczywiscie jak stronka ruszy to prosz o info , super pomysł z ta stronką :)
ja czekam na psychoterapię , mam 58 numerek pewnie za rok rozpocznę :mrgreen: :P

-- 03 cze 2014, 20:57 --

Anna Maria, ja samodyscypliny tyz
lecze sie ze slomianego zapału kazdego dnia ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 cze 2014, 22:04
Anna Maria, To odpocznij troszke:*********

amelia83, tak musialam to poukladac bo tak bedzie prosciej no i moze wreszcie cos zaczne zarabiac na tym :))))

Ide Kobietki na filmik :papa: :papa: :papa: Do jutra.

Obym nie wstala w gorszym nastroju jak dzis .

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 03 cze 2014, 22:11
przed chwila widzialem sie z pschiatra do ktorego poszedlem zeby przepisal mi cloranxen. Zapytalem co zrobic z napiece ktore czuje w splocie sloneczyn, a on na to zeby na to nie zwracac uwagi. No i fakktycznie tak zrobilem i czulem sie przez jakis czas dobrze. Witam w ogole wieczorowa pora.

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 03 cze 2014, 22:12
amelia83, ;)

platek rozy, ja umykam do łózia.

Dobrej nocy :papa:
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 cze 2014, 22:12
:papa: ja zawiajm sie w kokon do wyrka dobrej nocy
M. Luther King

Sortuj wg