Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 09 maja 2014, 01:34
zaczelo sie zapalenie gardla... a teraz zatoki mi zatkalo...

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 09 maja 2014, 01:37
chocovanilla, aha i w jaki sposob to czujesz? Masz zatkany nos?

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 maja 2014, 07:33
jadę do tego zjeba szpitala już mi się odniechciało wizyty :(

-- 9 maja 2014, o 07:35 --

ale mnie nosi

-- 9 maja 2014, o 07:38 --

wiesiek ja mam szum w uszach jak popije to i wgłowie też mi szumi :)

-- 9 maja 2014, o 07:40 --

część wszystkim

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 maja 2014, 08:39
Hey Kochani :**************

Ja chyba musze isc po jakies leki na bezssennosc bo nie moge spac. Nie wiem juz czy to po coaxilu czy po prostu sie zamartwiam. :bezradny:

Slonko piekne na dworze :105:

Milego dzionka :yeah:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 maja 2014, 09:00
platek rozy, witaj :papa: :papa:
ta bezsenność może być i po jednym i po drugim... takie zamartwianie się zabiera nam sen Płatku. A czy na początku brania coaxilu nie miałaś kłopotu ze spaniem?
Płatku, jak było na komisji wczoraj, jakie wrażenia masz ze spotkania z lekarzem, czy dobrze poszło?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 maja 2014, 09:08
mirunia, Hey Kochana :************ wlasnie od kiedy zwiekszylam coaxil to mam ten klopot ze spaniem :( pisze w efektach ubocznych bezsennosc to mzoe byc od tego .

A na komisji byl taki rzeczowy doktor ale nie straszyl mnie ze nioe dostane swiadczenia , pytal tylko od kiedy choruje , jak wyglada moj dzien , czy terapia mi pomaga i tyle.

Nie mam pojecia co bedzie bo moje papiery teraz ida jeszcze do orzecznika i to on dopiero orzeknie czy swiadczenie dostane czy nie :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 maja 2014, 09:20
platek rozy, eee no to dobrze poszło na komisji, trafiłaś na ludzkiego lekarza :great: będzie dobrze...

A propos snu, jak tak dalej pójdzie, to chyba będziesz coś musiała brać na ten sen, bo to męczy takie niespanie, brak wypoczynku... a może spróbuj brać jak masz hydroxizinę?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 maja 2014, 09:27
mirunia, hydra mi nie pomaga juz na sen niestety. Biore ja czasami w ciagu dnia i nie jestem nawet zamulona .Ja ja mamw uzyciu od 2010 roku wasnie na sen mialam wtedy zapisana i chyba sie organizm przyzwyczail.

Chjlora zwieksze moze toz adziala bo bralam cwiartke i spalam a teraz po cwiartce zasne na 2 godziny i po spaniu :bezradny:

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 maja 2014, 09:34
platek rozy, no to jak masz chlora, to faktycznie zwiększ dawkę i pewnie będzie lepiej ze spaniem, ćwiartka to malutko na kłopoty ze snem. Jest jeszcze mirtazapina dobra na sen, ludzie ją chwalą, ale ja nie mogłam po niej spać. Lekarz mi ją przepisał z myślą o lepszym śnie i podniesieniu nastroju... i nic, a brałam ponad miesiąc. To dobry lek, ale okazał się nie dla mnie. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 maja 2014, 09:41
mirunia, dzis sprobuje wziac polowke i zobacze :) nie chce tez rano byc zamulona strasznie.

Co tam Kochana na dzis planuejsz? ja mam ochote na bo botwinke i kupie ja jak bede wracala od lekarki bo ide po recepty do ogolnej.

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 maja 2014, 09:53
platek rozy, botwinka jest pycha i mam ją jeszcze na dzisiaj, a na jutro i niedzielę zrobię mielone, dawno nie robiłam.
Dzisiaj muszę popłacić rachunki, więc mam po pracy spacerek, a później w domku trochę ogarnąć :D
Znowu zapowiada się weekend, podobno ma być burzowo-deszczowy i znowu siedzenie w domu, a chciałam trochę rowerem pojeździć :bezradny: zobaczymy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 maja 2014, 09:56
mirunia, ojej nawet nie widzialam pogody na weekend ale jak taki bedzie to ja tez bede zmuszona do siedzenia w domua to mi nie sluzy wybitnie.

Ogolnie jak slonko swieci to mam lepszy nastroj.

Tez musze dzis ogarnac w domku :mhm:

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 maja 2014, 10:06
platek rozy, mnie też nie służy siedzenie w domu, tym bardziej samej, nakręcam się wtedy, mam gorsze lęki i ogólnie do kitu.
Zobacz sobie pogodę w necie dla Krakowa.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 maja 2014, 10:15
mirunia, mam nadzieje ze bedzie chociaz jeden ladny. a wlasnie se\ie wiatr zerwal i chmurzyska przyszly :bezradny:

ide bo musze isc po recepty :papa: :papa:

Sortuj wg