Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez WolfMan 08 paź 2016, 19:26
kosmostrada, Hej ;)
Uporczywy kaszel jeszcze dowala i ,,rodzinka,, też na szczęście sa jeszcze tabsy SOS......

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 paź 2016, 19:36
kosmostrada, pogoda chyba nie pomaga. Czarne chmury zawisły nad moją głową i ciśnienie chyba też u mnie pierdyknęło. Głowa mnie boli, ale nie chcę brać procha, może wcześniej się położę spać. Chciałem się zabrać za "Uległość" Houellebecqa ale ta głowa nie za bardzo mi dziś pozwala. Narobiłaś mi apetytu na jesienną herbatkę ;) Mam wprawdzie zaparzoną klasyczną, czarną, ale zaraz polecę po owoce lasu :D :D

WolfMan, jeszcze są. Jeszcze nie zabronili :pirate:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez WolfMan 08 paź 2016, 19:37
rolosz, ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 paź 2016, 19:41
WolfMan, tabsów SOS nie zabronili. Nie ważne. Nie słuchaj mnie dziś, bo widocznie gadam głupoty ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2016, 19:59
rolosz, Oj za ciężki kaliber chciałeś się zabrać przy bólu głowy... :shock: Ja literatury pokroju Houellebecqa ostatnio nie ruszam. :roll: Ostatnie kilka miesięcy - ewentualnie terapeutycznie psychologiczne książki i to po zaledwie kilka stron za jednym razem, co by umysł przemielił, a tak to niezobowiązujące kryminaliszcza, tudzież rozrywka typu pożyczone przeze mnie ostatnio "Merde! Rok w Paryżu" i to tyle... :bezradny:
Podawałam już tu przepis na moją jesienną herbatkę, polecam zdrowość i pyszność - na wielki kubas tudzież szklanicę - płaska łyżeczka zielonej herbaty, kilka plasterków świeżego imbiru, trzy goździki, gruby plaster pomarańczy ze skórką, łyżeczka albo dwie miodu.

WolfMan, No pamiątkowy kaszel to standard ( mnie czasami i miesiąc trzyma)... Grunt, że już na prostej chociaż fizycznie.
Ale co to są tabsy SOS ? ( ale że benzo, czy co?)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 paź 2016, 20:06
Dobry wieczór :D
Od rana leżę w łóżku, wygrzewam kości, popijam różne herbatki ziołowe, stosuję kąpiele i smarowania rozgrzewające...i tak przez cały dzień ;) Już mnie to nudzi...
Muszę dojść do jako takiej formy, ponieważ jeden z Wnuków potrzebuje mojej pomocy i opieki od poniedziałku /przez 2 tyg. - zapalenie uszka ma/.
Co ciekawe, moja terapia działa, jest skuteczna :mhm: Zacznę chyba wierzyć w swoje metody prozdrowotne :lol: :mrgreen:

Carica Milica, tak bardzo się cieszę, że jakoś sobie radzisz w tym niekoniecznie przyjemnym miejscu, ale dającym jakże ważną nadzieję...ściskam Cię mocno :D

Jak przeczytałam, większość z Was ma róż :!: nego rodzaju dolegliwości, od smutków do przeziębień włącznie. Nie damy się i już :!:

Pozdrawiam wieczorowo potrzebujących wsparcia :!:

Polecam na wieczór taką neutralną rozrywkę, mecz Polska-Dania /Polsat/ :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 paź 2016, 21:04
kosmostrada, dlatego się za niego nie zabrałem ;)
Przepis na herbatkę apetyczny, ale nie mam goździków :bezradny: Właśnie się zadowalam ekspresówką (owoce leśne). W bólu głowy tylko na tyle mnie stać :P

misty-eyed, Dobry wieczór :) Zdrówka życzę :D . Nie mogę wczuć się w klimat meczu, atmosferę stadionu to mam w głowie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 paź 2016, 21:08
Hej, ja właśnie oglądam meczyk. Rany jaki jestem zmęczony, ale na szczęście kolacyjkę zrobiła moja Pani i herbatkę i można poleżeć na kanapie przed tv
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 paź 2016, 21:09
jeszcze sie zadławisz na lezaco jak jesz
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 paź 2016, 21:15
tosia_j, jak jem to robię przerwę w leżeniu :-)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 paź 2016, 21:16
rolosz, Ḍryāgan, no ja jestem kibicką :roll: Kocham futbol, nie raz o tym pisałam. Dla mnie to rozrywka fajna...

rolosz, na stadionie byłam raz w życiu, w obecnej formie psycho-fizycznej nie wybrałabym się. Tłum i hałas przerażają mnie :(

Też jestem bardzo osłabiona, nie bardzo mogę się skupić, ale póki co, wynik cieszy :D
Ostatnio edytowano 08 paź 2016, 21:18 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 paź 2016, 21:16
aha ;) zsynchronizowales
outsider

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 paź 2016, 21:25
misty-eyed, mam przyciszony tv, bo dziś szczególnie męczy mnie hałas. Ale oczy widzą ten wynik.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 paź 2016, 21:29
rolosz, :D
Dalajama XIV

Sortuj wg