Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 wrz 2016, 15:04
misty-eyed, hmmm, jakby to opisać, daję pół garści pokrojonego w kostkę na 1 dużą szklankę? Można chyba potem zalać jeszcze raz, chociaż zwykle go zjadam.

Zasłabłam :( Ciśnienie 109/64 tętno 100 :bezradny:

Będę selerzyć i mam nadzieję dam radę wieczorem zjechać do klientki na godzinkę :zzz:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 20 wrz 2016, 15:06
wara z tym latem.ile można dawać gryzć sie komarom i osom?ile co roku będzie czarnych i czerwonych plam na suficie?ile można wpuszczać muchy do jedzenia bo przeciez wietrzyć trzeba bo duszno.ile można wyrzucać na drugi dzień zupe i sos który sie wczoraj ugotowało?bo codziennie jest +50 stopni w cieniu i jedzenie chodzi z prędkością kawasaki ninja.najgorze jest to że lato z roku na rok jest coraz dłuższe i dojdzie do tego że owadziki będziemy mieli w domu przez okrągły rok.afryka na dobre wjebała sie do nas i zagości na stałe u nas malaria,żółta febra,trąd lepromatyczny,ślepota rzeczna,cholera,toksoplazmoza,słoniowacizna i muchy śrubowe.jeszcze kilka lat tego nie było.była dosyć długa klasyczna mrozna i śnieżna zima.
Ostatnio edytowano 20 wrz 2016, 15:08 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Homo Viator 20 wrz 2016, 15:08
cyklopka, potrzebujesz "dźg" od natury ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 20 wrz 2016, 16:22
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 wrz 2016, 16:34
Dzień dobry Wszystkim!

Jak miło, że jest forum. ;)

Wow nieboszczyk machnąłeś posta... :shock: Gdzie ta Afryka, u mnie chłodno...
Pochmurność i u mnie zawitała... Narobiłam się w pracy, teraz odsapuję, dobrze, że obiad upichciłam na dwa dni. Jakaś licha jestem.

Wczoraj wyprałam futrzaka, wg zasady - kąp psa, wtedy, kiedy już nie masz ochoty się do niego przytulić. :mrgreen:

cyklopka, Takie parametry to u mnie standarcik... :smile: Jesteśmy sisters? ;) Kupiłam sobie właśnie świeży imbir, nie żebym przeziębiona była, ale ku zrobienia zdrowotnej herbatki multi-spices, wszak jesień... 8)

Purpurowy, Jesteś zdolny i pracowity. :smile:

misty-eyed, Ściskam Kochana, niech Ci szybko ta franca minie!

platek rozy, Dodzwoniłaś się do osteopaty? Moja kuzynka z takiej wizyty wyszła jak nowo narodzona.
Pięknie pachniesz, wiesz... ;)
Oszczędzasz się? ( muszę Cię pilnować... ;) )

mirunia, Kochana a jak Ty się dziś czujesz, oprócz zmarzniętych kosteczek? Mija jakoś ten tydzień u Ciebie? Zawroty minęły?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 wrz 2016, 16:39
kosmostrada, ciśnienie ciśnieniem, ale ponoć mi usta zbłękitniały. Lodowa królewna bardzo.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Homo Viator 20 wrz 2016, 16:51
cyklopka napisał(a):Lodowa królewna bardzo.

To Nihil będzie robić za Kai'a :D

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 wrz 2016, 16:56
cyklopka, dziękuję, tak zrobię, będę eksperymentować...
Czy Ty Kochana nie masz anemii przypadkiem?
Bo takie ciśnienie i tętno też miewam, wprawdzie po lekach, ale nie żeby słabo mi się robiło z tego powodu...dziwna sprawa.

platek rozy, mirunia, kosmostrada, jest trochę lepiej, cokolwiek mi się chce :lol: , ale słabość jeszcze ogarnia mnie...

Niedługo będzie próba imbirowa. O wrażeniach napiszę, może nie dzisiaj, bo na pewno będzie problem z połączeniem, ale jutro zdam relację...

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 wrz 2016, 08:50
Dzien dobry :*******
Wczoraj pod wieczor lepiej sie czulam . Przyszla sasiadka na chwile , nawet sie troche posmialam . W nocy niestety zas kolowrot.Nie wiem juz zatem czy to faktycznie kregoslup czy moze jednak blednik?
Zimno okropnie. Siedze w grubym dresie.
Osteopatke przenioslam na poniedzialek po konsultacji .Ponoc lepiej zeby troche mi przeszlo bo teraz nei najlepszy czas na manuale.

misty-eyed, Aniu Kochana jak dzis samopoczucie????

cyklopka, ja tez mam takie niskie cisnienie ale nie mdlalam , moze dla Ciebie to za niskie. A Jak sie Slonce czujesz? Bylas wczoraj u klientki???

kosmostrada, to prawda zapach piekny :105: :105: :105: teraz tylko zeby krecioly minely i zaczne sie nim pachnic do pracy :)
jak dzis u Ciebie Kochana?

mirunia, Powinam jechac do Up podpisac takie papiery a nie mam sil :>To drugi koniec miasta . Ilez bede czekala na poprawe?

AAA do tego zaczyna mnie zas ta noga rwac jak przy rwie ...

Ale na dzien dobry postanowilam sie usmiechnac. Moze mi bedzie lzejk zniesc ta przekleta karuzele?

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 wrz 2016, 09:18
Dzień doberek wszystkim. Życzę miłego bezproblemowego dnia! :great:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 wrz 2016, 10:10
Dzień dobry! :papa:

Raport pogodowy - zimno, ale słonecznie. ;) Mogliby już zacząć grzać, skoro kazali odkręcić kalafiory - chociaż na wieczór.
W pracy spokój i "dzierganie" roboty.

kosmostrada, moje zawroty są ze mną, to takie bujanie - trochę od kręgosłupa, trochę po nocnej mircie, bo po południu jakby mniejsze.
Kosmuniu, to teraz będziesz się grzała przy pachnącym futrzaku - znam to miłe przytulanko. :D Ponoć lepszą energię przekazują nam koty.
Tydzień leci do przodu dość szybko, zaraz znowu weekend i tak w kółko. Czekam na cieplejsze dni, żeby trochę skorzystać z uroków jesieni.

platek rozy, jeszcze kilka dni w takim razie masz do t. manualnej. Okaże się, czy to błędnik, czy kręgosłup. Ja odnoszę wrażenie, że bardziej błędnik, skoro w pozycji leżącej większa karuzela. :bezradny:
Pocieszaj się czym możesz, trzeba to przetrwać. A nowy zapaszek poprawia humor.
Do końca tygodnia masz L4, czy dłużej? Może jednak uda Ci się dzisiaj pojechać do UP.

misty-eyed, wzmacniaj się Aniu teraz czym możesz, siły wrócą. Wirusy niestety osłabiają. Zdrówka życzę i powrotu energii. :D

cyklopka, nie mdlej nam, ciśnienie nie było takie złe. Ja przez wiele lat miałam 90/60 - 100/65 - jakaś niedotleniona byłaś chyba. :bezradny: :bezradny:

Dryagan, miłej i owocnej pracy! ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 wrz 2016, 10:23
Dzień dobry!

Wczoraj padłam i o 22-ej już spałam... :shock: Noc dziwna, raz mi było gorąco, raz zimno, jakieś konfiguracje z kołdrami robiłam, wstawałam, piłam... :roll:
Wstałam skoro świt, bo już uleżeć nie mogłam. Z rańca zimność, ale słoneczko wylazło i teraz jest całkiem ok, przyjemny spacer nad morzem uskuteczniłam.
Dziś plan rutynowy - praca, obiad, spotkanie z przyjaciółką wieczorem.
Nie mogę z głowy wypędzić bojania w związku z braniem tych hormonków stabilizujących. Boszsz co ten mózg za nawyk sobie wprowadził, jestem usprawiedliwiona po piekle zafundowanym mi przez tabsy od psych., no ale bez przesady, niedługo będę miała schizę łykając aspirynę. :hide:

Przyjemnych chwil Wam na dziś życzę!

cyklopka, A może się jednak pokazać jakiemuś ludkowi w białym fartuchu. Ja tam przy takim ciśnieniu i pulsie funkcjonuję, więc albo się przejęłaś, albo coś jest nie halo.

misty-eyed, Jak tam dzisiaj Kochana, choróbsko odpuszcza?

mirunia - No cóż to Twoje prywatne zawroty, chyba już je oswoiłaś, gratuluję! Jesteś mądra babka! :105:
Zobaczymy jak nam weekend się ułoży pogodowo, wszak słoneczko jednak się broni. ;)

platek rozy, Miłego dzionka mimo wszystko! Korzystaj z wolnego na ile się da!

Ḍryāgan, Słyszę że akumulatory nadal naładowane... :smile: Niech Cię tak trzyma jak najdłużej!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 21 wrz 2016, 11:29
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 wrz 2016, 12:19
mirunia, kosmostrada, Kochane nie wiem , wydaje mi sie ze kregi bo gdy kolnierz ubieram jednak jest lepiej. Jak leze miewalam tez zawroty od kregoslupa .Wtedy mialam glownie noca , w ciagu dnia powoli bylo lepiej ale noce zawsze malam zawrotowe . Teraz sa one troche inne niz wtedy ale jednak sa. Nie wiem sama.Przekichane ze nie ustepuje to poki co wcale.

Bylam w Lidlu na chwile , kupilam korpusy pod zupe i troche owocow.To w ramach nic nie robienia . No ale nie da sie inaczej .

kosmostrada, tez mam zawsze fazy odnosnie zazywania tablet , w glownej mierze po sporej ilosci miewam zawroty glowy i mniemam ze to moj uszkodzony blednik tak je odbiera. Nie mam natomiast po zadnych takich jazd i zgonow jak po antydepresiakach wiec antydepresiaki to niestety najgorsze w tolerancji leki jakie moga byc.
Idziesz na kawke z przyjaciola? Ciekawa jestem czy juz w Starburcksie sa dyniowe :105:

Ania mimo chemii ma przerzut do nerki , jestem tym podlamana . Jakos zla passa teraz dla mnie nastapila jesli idzie o stresy i choroby.

Obrazek
mam nawet ciastka orkiszowe na te chwile :time: :time: :time:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg