Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2016, 14:21
Lusesita Dolores, tez biore leki po ktorych sie tyje --- nawet i do 30 kilo ale ja im nie pomagam w tym i jem jak jem wiec nie utylam jakos za wiele . Poza tym zawsze mozna leki zmienic na takie po ktorych sie az tak nie tyje . Na schize jest sporo lekow wiec mozna cos dobrac kwestia rozmowy z lekarzem prowadzacym . Moje hormony tez zatrzymuja wode w organizmie wiec ja pije pokrzywe i zielona herbate na pozbycie sie tej zbednej wlasnie wody . jakbym jadla co byle tow azylabym zapewne okolo 80 kilo na tych hormonach ktore mam i musze brac , tymczasem waze 59. Przez leki sie moze wzmagac apetyt ale to od nas zalezy co na nim jesc bedziemy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 06 wrz 2016, 14:25

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 wrz 2016, 14:39
platek rozy, jak w szpitalu podawali mi olzapine to byłam taka głodna ze jadłam suchy chleb byleby coś zjeść.. zatrzymała mi przemianę materii.
Lekarz nie chcę słyszeć o zmianie leków.
Kółko powtarza żebym się wybrała do dietetyka.
A ja byłam w poradni leczenia otyłości.
Dali mi na kartce co mam jeść Ale mnie nie stać na te produkty i od jakiegoś czasu jem tylko jeden posiłek dziennie zazwyczaj jest to obiad..
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 wrz 2016, 14:43
Dzień dobry! :papa:

Zaczyna się pięknie wypogadzać, jest ładne słoneczko, ale nadal niezbyt ciepło. Niestety, poranki i wieczory chłodne... takie uroki września.
Od jutra coraz cieplej i znowu kilka dni upałów.

Jakoś wytrzymałam dzisiaj w pracy, chociaż do południa senność kładła mnie niemalże na biurko... ale 2 kawki pomogły. :D Z mlekiem! ;)
Zaraz zasuwam do domu, jeno ogarnę te papierzyska - na dzisiaj robota zrobiona, a jutro będę miała za...prz. ;)
W domu dokończę duszenie bitek schabowych w warzywach i mam obiad na 3 dni. :D

kosmostrada, wizyty lekarskie zaliczone :great: więc główka do góry, bo powinno być lepiej.
Słoneczka Ci życzę i łapania fotonów jesiennych... taaak, plaża rankiem i szum morza, to coś, co też uwielbiam. :yeah:

platek rozy, cześć Kochana! Wyczuwam lepszy nastrój u Ciebie i wzrost energii, super!!! :great:
A za jutrzejsze ściąganie szwów będę czymać kciukasy. Szokolada koniecznie w weekend! Korzystaj z wolnych dni na L4 na dopieszczenie się. :D

Lusesita Dolores, ja Cię rozumiem, bo też przytyłam na mircie, ale przez to, że apetyt większy. Staram się teraz nie najadać wieczorem, głód zapycham pomidorami z cebulką, fasolką szparagową lub owocami. Już słodycze odstawione.
A rzucanie leków bez konsultacji z lekarzem to wielki błąd - po co Ci nawrót objawów??? :shock:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2016, 15:05
Lusesita Dolores, to na jednym posilku dziennie bedziesz dalej tyla bo organizm magazynuje tluszcz dlategoz e jeden posilek dziennie to za malo... A nie wiem jakie Ci nawypisywal dietetyk produkty bo ja jem duzo warzyw , chudego miecha , zero tlustych rzeczy , zero bialego cukru. Slodze stewia lub miodem . stewie jak sie kupi starcza na dluuugo. Nie mam za wiele kasy i jakos mnie stac na dobre jedzenie . jak najmniej przetworzone , jajka, miecho z kuraka i warzywa zwlaszcza te sezonowe sa naprawde niedrogie.

mirunia, Kochana czy ja wiem czy lepiej. Tak sobie ale staram sie poogarniac troche rzeczy w domu i pozniej pojde do rossmana bo potrzebuje dezodorant i papier .Tez mam kawke :) U mnie dzis jeszcze pochmurno ale ponoc ma se rozpogadzac .. Niestety w weekend zas upaly .
Bojam sie tego sciagania szwow jak diabli :zonk:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 wrz 2016, 15:26
mirunia, niestety lekarz się w zyciu nie zgodzi odstawić leki A ja muszę spróbować wszystkiego. Musze koniecznie zjechać z wagą bo za jakiś czas chce zajść w ciążę i nie mogę być taka gruba.
Na razie i tak zostaje ketrel bo bez tego spać nie moge:/
Ważyłam 49kg . Na lekach przytyłam 35 kg
platek rozy, W zasadzie to z chłopakiem jemy naokroglo kurczaka w warzywach z sosem bolognese
Na nic innego mnie nie stać bo mam tylko 650 zl renty
Chce zrobić ta szkołę i iść do pracy jako asystentka stomatologiczna bo nie trzeba pracować na cały etat tylko na godziny i pieniążki są też dobre..
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2016, 15:27
A ja dopiero teraz zbieram się do domku, bo wszyscy wybyli, a ja pilnowałam interesu. :D

mirunia, Też dwie kawki zaliczone, a co. ;) Mam głowę do góry, trudno, bo dziś ciężka, ale daję radę. :D To smacznego Kochana, fajny obiadek masz, mogę tylko ślinkę przełykać, bom bezmięsna teraz. ;)

platek rozy, Trzymaj się Kochana, jeszcze parę dni i się zagoi! A i ząbek uratujesz. Też jutro będę trzymać kciukasy!

Lusesita Dolores, Z tego co wiem, błędem jest jeść tylko jeden posiłek, bo organizm odbiera to jako sygnał - jest krucho i zbiera zapasy spowalniając przemianę materii. Nie wiem, czy miałaś wizytę u endokrynologa, moja mi zaproponowała tabletki na obniżenie prolaktyny ( w razie chęci powrotu do procha), nowej generacji, bez strasznych uboków, bierze się raz w tygodniu 1/4 tabletki, Dostinex chyba. Ja też miałam przy braniu Sulpirydu zatrzymanie cyklu, mlekotok, spowolnienie przemiany materii, zatrzymanie wody, więc wiem, że tak jest. Ale wtedy po prostu mądrze jesz i nie musi być drogo, czy jakieś cuda wianki. Wymaga to trochę czasu, pokombinowania i konsekwencji.

Carica Milica, No taki dzień Kochana, ale nie wpadaj w szał perfekcjonizmu z tą magisterką. Wcale może nie jest to takie złe, co napisałaś wczoraj, dziś może tak to oceniasz ze względu na nastrój, moim zdaniem po prostu pisz dalej, korektę zrobisz na końcu. Powodzenia dzisiaj, nie daj się złym myślom!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2016, 15:32
Lusesita Dolores, ja mam na stazu 1200 zl i musze jeszcze porobic oplaty i sama sie utrzymac i jakos sobie radze . Nie kupuje bluzek po 200 zl tylko w ciuszkolandzie za grosze . Ale dosc o tym bo i tak Cie do niczego tu nie przekonamy .

kosmostrada, Trzymam sie w kazdym razie staram ale roztyrpana zem jest ... Kochana ciekawam czy perfumki dojda dzis :105:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 06 wrz 2016, 15:38
Machnęłam dwie strony. Norma na dzisiaj wyrobiona, chociaż nie jestem zbytnio zadowolona z pracy, jakoś mi się to wszystko kupy nie trzyma. Najwyżej promotor mnie zjedzie i będę pracę poprawiać. Tylko niech mi semestr zaliczy za te moje wypociny, a o ulepszenie rozdziału zatroszczę się po szpitalu. Bo od października liczy się dla mnie tylko moje zdrowie i samopoczucie. Nie będę w klinice dłubać przy magisterce, chyba że jakimś nieszczęściem zostanę do tego przymuszona. Meh. Czas pomyśleć o obiedzie. Wczoraj się szarpnęłam na bataty (od czasu do czasu można sobie pozwolić) i chyba upiekę z nich frytasy. Może jeszcze po cukinie skoczę. Mam ochotę na duuużo warzywek dzisiaj.

Lusesita Dolores, też nie mam dużo kasy, a odżywiam się zdrowo. Jeden posiłek dziennie to stanowczo zbyt mało dla organizmu. Ta jak mówi płatek warzywa nie kosztują majątku, a w internecie masz mnóstwo przepisów, jak je wykorzystać. Ja ostatnio się zajadam frytkami z buraka i selera. Leków bym na Twoim miejscu nie odstawiała, chyba że chcesz doprowadzić do nawrotu objawów. Nie ryzykowałabym tego. Lepiej ruszyć tyłek i wziąć się za aktywność fizyczną, na youtubie masz mnóstwo filmików z zestawami ćwiczeń w tym Chodakowskiej. Ja też biorę leki i staram się ruszać i zdrowo odżywiać, aby nie dorobić się pokaźnych boczków.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 wrz 2016, 15:49
kosmostrada, byłam u endokrynologa przepisał eutyrox
Którego już nie biorę bo i tak nie schudłam na tym nic
Tu nie chodzi o samą prolaktyne.
Chodzi o to żeby leki nie zwalnialy mi przemiany materii.
Musze w końcu schudnąć

Nie dam rady jeść 5 posiłków dziennie bo jadłam tak . Czułam się opuchnieta miałam pełny żołądek i leki na spanie nie działały przy pełnym żołądku
platek rozy, nie za 200 tylko za 120 zl
Chodzę do ciuszkolandu Ale nic mi się tam nie podoba. Nic. Raz na jakiś czas kupię coś drozszego zazwyczaj w Zarze ale i tak to laduje i krawcowej zeby powiekszyla bo w zarze jest mała rozmiarowka
Najwięcej ubrań kupuję przez allegro za 20, 30 zl
Dostawalam też zasiłek na odzież z mopsu W granicach 150 zl i musiałam donieść fakturę za tę kwotę
Teraz już nie ma zasiłku na odzież tylko na buty
A na odzież dostaje z mopsu skierowanie na odzież używana na osiedlu zielonym
Byłam tam w zeszły piątek i kobieta powiedziała że sama przeglądać nie moge tylko ona będzie przeglądać i mi pokazywać A ja mam stać za ladą i w ten sposób sobie coś wybrać. Nie wiem jakim cudem Ale wybrałam sweter i koszule.
Może zapytaj płatek o to skierowanie na odzież używana z mopsu
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2016, 15:55
Lusesita Dolores, ale ja nie chce skierowania na odziez bo moge sobie uszperac cos po 3 czy 7 zl a na to jeszcze mnie stac :) jak nie musze to z ich pomocy nie korzystam bo tez i nie lubie tego robic.A poza tym nie mam czasu jezdzic za tym gdy jestem w pracy .

Martwie sie tylko tym ze jeszcze tylko do konca pazdziernika a pozniej znow musze cos wykombinowac. Moze mi sie uda przejsc do innego projektu i znow na jakis czas zalatwic prace tyle ze w innym miejscu by to bylo....

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 wrz 2016, 16:04
platek rozy, no to wspolczuje zmiany pracy:/
Nie lubię tego. Trzeba się od nowa przyzwyczajać do miejsca i ludzi.
A nie mogą Cię zatrudnić na stałe tu gdzie teraz jesteś?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 wrz 2016, 16:06
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, cyklopka, Heloł, co tam u Was, jak się dzionek zapowiada?

Norma wyrobiona już na pierwszej zmianie, ale niedługo lecę na drugą zmianę, wyrobić 200% normy. :yeah:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2016, 16:07
Lusesita Dolores, Moga ale dopiero po polowie 2017 jak beda nowy projekt rozpisywali do przetargu , wtedy mi maja rozpisac etat.Inaczej sie nie da. Tu sa umowy projektowe i tak to wyglada .

Sortuj wg