Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 sie 2016, 15:25
Dzień dobry! :papa:

Wczoraj znowu pisząc posta wieczorem, forum wywaliło go w kosmos. :shock: :bezradny:

A dzisiaj od rana nie miałam neta, awaria serwera, a nawet jego wymiana u mojego operatora. Dopiero przed 14 był informatyk ustawic/przestawić mi internet na to "coś" nowego, bo ja niestety niekumata w tych sprawach. :bezradny:
Na dokładkę miałam dzisiaj synka bratanka do pilnowania, już przed 8 pojawił się u mnie. Był też zawiedziony, że brak internetu i nie może sobie pograć w gwiezdne wojny-lego. A chłopczyk zdał do 2 klasy i klika jak stary. :shock:
Będąc z nim w sklepach, wstąpiłam do fryzjerki i mam też Kosmuniu na jutro zaklepane ciachanie włosów. :D
Mam szum i chaos w głowie po dzisiejszym dniu, trochę lękowo było, czy dam radę... ale już zaczynam wracać na swoje tory. Mały już odebrany.
Muszę odpocząć przy małej kawusi z nogami na żyrandolu. ;)

platek rozy, rozumiem Twoje obawy, co do nowego leku, ale jak nie spróbujesz pobrać przez kilka dni, to nie będziesz znała jego działania.
Ja swoją betahistynę też brałam różnie, robiłam przerwy. W sumie nie wiem, czy mi pomagała. :bezradny: A vicebrol jest be.
Fajnie, że masz w planie urlop i wyjazd. Zawsze to coś nowego i innego - odskocznia, odprężenie, zmiana otoczenia.

kosmostrada, będę czymała kciuki za Twój wyjazd i prawdziwy odpoczynek, a nie zgon na wyjeździe. Mam nadzieje, że się postarasz dobrze go wykorzystać, będąc w dobrej formie, na spokojnie, nie szusując po mieście w zawrotnym tempie. ;) Chwytaj każdy dzień i podziwiaj ze stoickim spokojem wszystko, co Cię będzie otaczało.! :great: Smakuj życie...
A katarek gorącą solą (w skarpetce) wygrzej - pomoże.

cyklopka, pokaż ukończone dzieło, bom się doczekać nie mogła! :yeah: Czy ta twarz jest mi może znana... bo tak mi przypomina...?

platek rozy, teraz przeczytałam tę smutną wiadomość o koleżance... przykre i przerażające jednocześnie, taka młoda. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję, czasami dobre leczenie wstrzymuje postęp choroby. Ściskam Cię Płatuś. :***

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 15:35
kosmostrada napisał(a):Nihil, No to wypijmy za to życie, jakie jest takie jest, ale wciąż jesteśmy...

:bezradny:
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez takie tam 18 sie 2016, 16:10
Carica Milica, ty mi palcem nie kiwaj :P

Nihil napisał(a):takie tam, mówisz, Białorusini dalej nakurwiają pompki w pełnych płytówkach ? :D

I bieganie po piasku ;)

Kurczę, do dupy z tym wszystkim.... http://1.bp.blogspot.com/-4x_QjysCOHY/UdK98kPJVPI/AAAAAAAAATg/YT2ppAT5_OI/s1000/kiedys.jpg
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2016, 16:13
mirunia, Hej Kochana! Czymaj czymaj kciukasy. :smile: Dziękuję, zobaczymy. Jak wiesz, z ostatniego wyjazdu miałam mieszane uczucia, a byłam w dużo lepszej formie. Zawsze biorę pod uwagę, że da mi to kopa... Jak nie spróbuję, to się nie dowiem. W końcu mój podpis do czegoś zobowiązuje... ;)
To dziś mówisz dzielności za niańkę robiłaś? Na pewno fajna ciocia jesteś! :smile:
No to jutro obie będziemy po prostu świeże i pienkne. :great:
Chyba już zaczynasz preżywać powrót z urlopu, bo tam jakbyś bardziej zrobiła się zalękniona? :bezradny:

Nihil, Nawet jednego za życie nie? :?

takie tam, Nie dowiem się dlaczego do dupy, bo nie mogę Twojego pliku otworzyć. :bezradny:

Nadaję z pracy, net wrócił i będę dziś miała temat z głowy, to tak właśnie chciałam się na gorąco ucieszyć! :smile:
Chciałam nadmienić, że jak szłam, wyszło na chwilę słońce i zrobiło się ciepło. :shock: Teraz znów czarno. Oszaleć można... To tak żeby ci, co mają stabilną pogodę, docenili ten luksus. :P
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2016, 16:27
mirunia, wykonam fotogram rysunku, jak wrócę z zajęć. Chyba, że nie pójdę i będę leżeć, jeść lody i oglądać horrory z moją kotką :105: gdyby tylko nie było mi tak zimno w stópki.

W każdym razie pochwalę się obrazkiem jeszcze dziś. Myślę, że wygląda znajomo, bo pokazywałam jakieś jego fotki zanim przystąpiłam do pracy. Ma bardzo wyraziste rysy twarzy.
W tej technice najlepiej wypadają mi mężczyźni pochodzenia germańskiego (łącznie ze Skandynawami i Brytyjczykami), bo mają konkret łeb i jasną karnację, więc zdecydowany światłocień jest tu najwydajniejszy.

No cóż, lepiej się realizować plastycznie w jednym temacie, niż wcale ;) Czasem jeszcze jakiś kwiatek, owocek albo filiżankę. Nie umiem rysować zwierząt, ludzi o delikatnych rysach twarzy (zwłaszcza kolorowych albo z makijażem) ani jakichkolwiek scenek z wyobraźni, muszę z patrzenia. No chyba że abstrakcja albo malarstwo intuicyjne, chciałabym tego kiedyś popróbować :angel:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 16:34
kosmostrada,

https://www.youtube.com/watch?v=wS1z5VcdA3E

"A życie, jakie życie?!
Poprzerywana linia na dłoniach"

:P
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez tosia_j 18 sie 2016, 16:57
biedna kotka, moze ma koszmary po tych horrorach :(
ide dzis pic piwo!! sęzacja na skale galaktyczną
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2016, 17:02
Nihil, kiedyś dostaniesz drugiego osta za Happysad, serio.

tosia_j, to faktycznie sensacja, ja jestem obecnie na niepiciu.

Kotka poszła, ale mam kawusię i czyste skarpetki. Zostaję dzisiaj w domu.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 sie 2016, 17:07
kosmostrada, starałam się wywiązać dobrze z roli niani i chyba mi to wyszło, bo żona bratanka powiedziała do małego: podziękuj cioci. A on - nie dziękuję... kocham cię! :D
A wczoraj jak się wieczorem dowiedziałam, że dzisiaj będę nianią, to później dostałam takiego stresa :shock: z obawy, czy dam radę. Ale poszło....

Kosmuniu, niby nie przeżywam powrotu do pracy, ale dobrze wyczuwasz to moje zalęknienie... :great: Mam coś takiego pod skórą... miesiąc mnie było.
Najgorsze są te kołowate i nieogarnięte poranki. Kilka dni i się oswoję.

Czy dobrze myślę, że wybierasz się w to samo miejsce? :D To czymać będę podwójnie kciukasy!!!

cyklopka, Artystko nasza, będę wypatrywała dzieła. Masz rację, trzeba robić to, co dobrze Ci wychodzi i daje satysfakcję.
Próbować, szukać, doskonalić te tematy i techniki, w których czujesz się dobrze i przynoszą efekt.
Ja zwierząt też nie umiem, wolę postaci. ;)

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 17:09
cyklopka, nie strasz, nie strasz ;)

btw. Oglądałaś może Watchmen'ów (http://www.filmweb.pl/film/Watchmen.+St ... 009-317089) ? Ostatnio mi się film przypomniał i jakoś mi się skojarzyłaś ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez takie tam 18 sie 2016, 17:15
kosmostrada, literkę w adresie zjadłem, już naprawione.
I najświeższy nastrój:
http://3.bp.blogspot.com/-L6jEVwkUwh4/UU9sK9hBr2I/AAAAAAAAAPo/ItqzVGQJ5LE/s1600/niedziela.jpg
takie tam

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 17:20
takie tam, jak klikasz na nick danego użytkownika, to automatycznie wyskakuje już pogrubionym - heh, spróbuj ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2016, 17:23
Nihil, kiedyś byłam moderatorką, ale to na innym koncie :P

mirunia, wybieranie muzyków, których lubię i podziwiam dostarcza procesowi rysunkowemu elementu medytacji nad urodą i indywidualnością każdego z panów :uklon:

Biorę lody i odpalam serial 8)
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Artemizja 18 sie 2016, 17:24
Nihil, zależy, z której skórki się korzysta. W nowej nie raczyli tego zrobić.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg