Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 cze 2016, 09:41
Dzień dobry ranne ptaszki :mrgreen:

Po wczorajszym spokojnym dniu, dziś obudziłem się z przenikliwym do szpiku kości, irracjonalnym lękiem. Sam nie wiem, czego się tak lękam. Albo wiem, tylko boję się tego nazwać i do tego przyznać? Lęk nieuświadomiony? Wewnętrzny konflikt... Ech... muszę oddać się w ręce jakiegoś sprawnego psychoterapeuty.
Mam wkurw! Najchętniej bym czymś rzucił!! :evil:

cyklopka napisał(a):Freud mówił, że pragnień, ja uważam, że również lęków.

Zwłaszcza lęków. Utwierdzają mnie w tym przekonaniu moje sny, a właściwie koszmary, które pamiętam po przebudzeniu.

misty-eyed, jak się czujesz? Udało Ci się pospać i trochę wypocząć?

Carica Milica, pustka w głowie to normalne uczucie w trakcie sesji. Odpocznij trochę, pośpij, zjedz coś dobrego, przewietrz się, wyjdź na słoneczko :D Poradzisz sobie w czwartek, bo zdolna z Ciebie dziewczyna :great:

platek rozy :papa: :papa: mam wrażenie, że u mnie już dziś nie ma czym oddychać. Albo mi się tak wydaje, bom dziś przejęty.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 cze 2016, 09:58
rolosz, Hey :) a Ty juz nie pracujesz???
Ja jutro do kontroli ide a teraz przegladam ksiazke Jamiego Olivera ktora dostalam na urodziny. Mnostwo tam super przepisow.
I boli mnie ta noga i boli :why: :why: czuje sie na 80 lat :x
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 cze 2016, 10:09
platek rozy, już nie pracuję, siedzę na urlopie na wypowiedzeniu. A mam go sporo, bo jeszcze zaległy za 2015. Trochę odpoczywam (staram się na ile mi psycha pozwala) i rozglądam się za nową robotą.
A możesz chodzić na jakąś rehabilitacje, masaże, skoro to od kręgosłupa? Może by przyniosło ulgę? Wiem z doświadczeń mamy, że długo się czeka na takie rehabilitacje w kolejce.. Próbowałaś kiedyś?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 cze 2016, 10:14
rolosz, To trzymam kciukasy zebys znalazl duzo lepsza prace niz ta co teraz .
Wiesz ja zaczynam rehabilitacje 7 lipca a czekam na nie od poczatku roku . Mam co roku przynejmniej dwie serie ale niestety za duzo kregoslup w pracy przeciazam i znow sie zaczely hece z nim . Jak nie pracowalam byl w miare spokoj.
No ale nie da sie nie pracowac bo ilez mozna>? Zus mnie uzdrowil swiadczenie zabral a pieniazki z Mops byly niewielkie. Teraz tez na stazu sa male no ale to juz nie siedzenie w domu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 cze 2016, 10:18
Witam :papa:

Ja lęków nie czuje za to pieprzone silne napięcie, mrowienie.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 cze 2016, 10:24
Dzień dobry! :papa:

platek rozy, oj, bidulko... nic Ci te leki p/bólowe nie pomagają? A może jakieś maści, żele przyniosłyby trochę ulgi? Na te drętwienia nóg robię sobie ciepły prysznic, siadam na brzegu wanny i polewam - dobry, delikatny masaż. Dobrze jest też położyć się płasko i pod nogi podłożyć wysoko jakiś stołeczek, tak żeby kolana i biodra były pod kątem 90st. Odpoczywa wtedy lędźwiowy.

rolosz, ja miałam wczoraj taki lękliwy poranek, ale znałam przyczynę tego lęku.
Nie poszłam nawet do pracy. Dzisiaj jest lepiej, chociaż do południa jak zwykle jestem osłabiona.
Ale przyszłam dziś do pracy. Pokój miałam tak nagrzany przez te 3 dni nieobecności, że weszłam jak do piekarnika. :shock: Przewietrzyłam, bo na dworze jest fajnie, nie praży, jest chłodniej.
Roloszku, myślę, że psychoterapia ułatwiłaby Ci pozbyć się tych lęków- próbuj coś w tym kierunku. :D

Miłego i lepszego dnia Wam życzę!

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 cze 2016, 10:25
platek rozy, to ja trzymam kciukasy za Twoją rehabilitację. Praca niestety ma wpływ na nasze kręgosłupy, oczy... Sam to poczułem na własnych kościach :(

mirunia :papa: :papa: dobrze, że dziś jest lepiej u Ciebie na tyle, że mogłaś wyjść z domu. Psychoterapia to kolejny krok.

JERZY62 cześć. nie daj się mrowieniu ;)

Spamowa wyspa

przez WolfMan 28 cze 2016, 10:47
Hej
Mało się udzielam na forum,ale potwierdzam
Carica Milica, sympatyczna,bardzo miła inteligentna dziewczyna,wspieramy się prywatnie odkąd pojawiła się na forum ;)

Spamowa wyspa

przez Nihil 28 cze 2016, 11:10
Siemacie Wilkory :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 cze 2016, 11:14
Witam i ja. Siedzę w pracy i walczę z wiatrakami. Czas na małą przerwę :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Nihil 28 cze 2016, 11:17
Ḍryāgan, ja tam przez całą noc piłem - heh, nie dźwigłem tego że Carica Milica mnie nie kocha ... :D ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 cze 2016, 11:19
Nihil, słabo. Ale nie da się nikogo zmusić do miłości :twisted:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Nihil 28 cze 2016, 11:20

... :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 cze 2016, 11:23
Nihil, ona Cię nie zdradziła a już na pewno nie z "autobusem Arabów". Nigdy Cię nie kochała, pfff

Sortuj wg