Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 22 kwi 2016, 13:17
Witajcie. Błogosławiony wątek, w którym brak hejtu. Ładne literackie opisy przeżytego dnia. Ja jadę do Konina na terapię i po zdjęcie do pracowni rentgenowskiej. Jak wrócę, to wezmę się za coś, tylko nie wiem co. Może sprzątanie w pokoju.

[*] Ubolewam nad śmiercią Princa. Odszedł mój artysta nr 1. :(
Wcześniej monk.2000

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 kwi 2016, 13:18
Dzień dobry! :papa:

Zimnica u mnie dzisiaj, pi.... jak za cara, słoneczko bywa na raty, bo chmurzyska co raz.
Cieszę się, bo już prawie weekend i w swoim tempie, na spokojnie coś sobie porobię. Spacery odpadają jak będzie tak wiało, więc domowe pitraszenie, polegiwanie, krzątanie.
Zrobię dzisiaj zakupy po pracy, żeby jutro nie stać w tych kolejkach.

kosmostrada, a Ty dzisiaj już masz taki domowy dzień... fajnie. :105: Wieczór też zaplanowany imprezowo... no niech się uda ta niespodzianka urodzinowa! :great: Włóż portki skórzane, będzie i ciepło i wyjściowo i wygodnie. :D
Aż mi tutaj zapachniało tym gulaszem :yeah: chyba głodna jestem...

Carica Milica, trzymam kciuki, powinno pójść Ci gładko! A doktor fajny, dba o Ciebie, więc pisz i zdawaj relację.
Znowu wyjeżdżasz na Bałkany wędrowniczku?

Miłego popołudnia!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 kwi 2016, 13:36
Carica Milica, Kciukasy trzymam, niech Ci dobrze pójdzie!!!
A lekarza masz fajnego. Wyjazdu zazdraszczam. :smile:

Natla_Miness, Ostatnio nie czytałam wiadomości i nie słuchałam radia, więc nawet nie wiedziałam. Tak, to smutne. Najpierw Bowie, teraz Prince... :(

mirunia, Hej Kochana! U mnie też chłodno, zwłaszcza jak słoneczko się schowa i smaga zimnym północnym wietrzyskiem.
Czytasz mi w myślach, też stwierdziłam że skórkowe portki narzucę, botki na wygodnym obcasie i będzie si.
Oj tam nie zakładaj, że będziesz zalegać, jak słonko się wychyli, to Cię z domku wygoni na łapanie fotonów. :D
Udanych zakupków!

Wróciłam z psem, nie byłam długo, bo łeb mnie tak boli, że nie wyrabiam. Zarzuciłam nurofen. Zaraz powinien zadziałać, idę farbę na łeb nałożyć i biorę się za pichcenie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 kwi 2016, 13:45
Kosmostrada dziś z mocą słabo. Wczoraj chyba przesadziłam, bo dziś boli mnie kręgosłup i jestem cała sztywna. To niedobrze, bo na weekend jadę na moją wiejską działkę i nie wypada mi stękać :?
Miłej zabawy na urodzinach!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 kwi 2016, 15:13
Witajcie :*******
Ja dzis bylam w UP podpisac sie i odebralam skierowanie na staz. Teraz musza mi je wypelnic w pracy i musze je odwiezc do UP zeby dostac Umowe stazowa i zakonczyc kontrakt w Klubie Aktywizacji zawodowej.
Bylam tez chwile na Targach Pracy ale Targi glownie nastawione na mlode osoby wiec za bardzo ofert dla mnie nie bylo :bezradny:
Po dordze zajszlam jeszcze do biblioteki , oddalam ksiazki wyczytane i wzielam nowe .

Obrazek

Cosik mnie glowa cmic zaczela , ale wiatrzysko okrpne to w sumie sie nie dziwie.Jem krupnik a na drugie mam pierogi z truskawami :105:

Carica Milica, tez trzymam kciukasy !

kosmostrada, Bedziesz wypachniona tym Amouagem? :105: :105: Ciekawa jestem jak to spotkanko Wam sie uda :yeah: :yeah:

mirunia, A ja wlasnie zakupow nie zrobilam za duzych ale juz bylam tak zmeczona jazda na drugi koniec Kraka w korkach ze mi sie nie chcialo stac w kolejkach .Kupilam tylko jogurty naturalne i te pierozki w pierogarni gdzie maja pyszne wyroby.

Stracona100, to teraz musisz odpoczac na dzialce i bedzie rekreacyjnie :angel: :angel:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 kwi 2016, 16:35
No dobra, maluję się i w drogę. Mam takie marzenie - żebym mieć kiedyś wyjście bez żadnych sensacji somatycznych... :bezradny:

platek rozy, Ale się znów obłowiłaś książkowo! :smile:
No pewnie , że się wypachnię luksusowo! :D
Włożyłam skórkowe spodnie, drapieżną koszulkę, a na złagodzenie luźny sweter w stylu kimonowym z ładnym paskiem. Jest niezobowiązująco, ale inaczej niż na co dzień.

Stracona100, Dziękuję, postaram się mieć trochę przyjemności, choć nie obiecuję... ;)
Może do jutra bóle Ci przejdą, zrób sobie kąpiel z olejkami na złagodzenie, a mensza poproś o masaż. :smile: Najwyżej pogrzejesz się na słoneczku i poskubiesz tam i owam.

Miłego wieczoru Wam życzę!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 kwi 2016, 16:37
Dzień dobry Albania! :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 kwi 2016, 17:08
Czy jeśli ciasto w piekarniku po niecałych 40 minutach wyrosło, ale w środku ma postać żelu, to ma jeszcze jakaś przyszłość? :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 kwi 2016, 17:10
platek rozy, :papa: cześć Płatuś! To super, że pozałatwiałaś sobie kilka spraw dzisiaj i staż idzie do przodu. :great:
Książeczki też załatwione, aaale będzie czytania na full. :D

Odpoczywam teraz przy herbatce. Wylazłam z kuchni nareszcie, trochę musiałam ogarnąć po obiedzie. Zakupy mam już zrobione na weekend, jedynie pieczywo świeże jutro kupię. Również i dzisiaj były kolejki do kasy, ludzie po pracy robili zakupy, więc się ostałam trochę w ogonku... ale to dobrze, bo w pracy dużo siedzenia, to chociaż kręgosłup wyprostowałam.
Zaraz nastawię pralkę, to mi fajnie pranie na balkonie będzie schło przy tym wietrze, a jutro druga pralka z dżinsami. ;)
Takie gospodarcze popołudnie. :bezradny:

Stracona100, do jutra kręgosłup powinien być ok, tylko znowu go jutro nie forsuj za bardzo. ;)

Carica Milica, jak Ci poszło? Nasze kciuki pomogły? :D

cyklopka, to trzeba jeszcze trochę go dopiec, bo Ci opadnie!!!

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 22 kwi 2016, 18:35
Witajcie koledzy. Właśnie wróciłem z Konina. Jazda w jedną stronę PKS była bardzo miła, spotkałem pana kierowcę, dałem mu 7,20. Potem 20 minut jazdy drogą krajową. Ciekawe, choć dla mnie już nudne widoki za oknem. Domki tu i tam przy trasie. Potem obrzeża miasta, a na końcu centrum i wysiadka. Nie lubię tego miasta, zawsze się tam czuję jak mrówka w fabryce betonu. Przytłacza mnie.

Teraz jestem już w domu, łyknąłem Akineton i wszystko mi się jedno zrobiło. Środki uspakajające to takie wyzerowanie. Jak jesteś na minusie to zysk, a jak na plusie to strata.
Wcześniej monk.2000

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 kwi 2016, 19:32
mirunia, zrobiłam otwory, opadł, dopiekłam, wyłożyłam, posmarowałam lukrem i kulkami, wieczorem rozkroję i zobaczę czy w środku ciasto czy kisiel :bezradny: Jak ciasto, to pokroję i zabieram jutro, jak kisiel, to zjem całe sama :evil:

Koncert odwołali, a całe 100 metrów musiałam iść z domu do klubu, wróciłam po 10 minutach. Vivat ja!

I teraz będę jak głupia siedzieć z czystymi włosami :lol: I tak chciałam pograć w Heroesów.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 kwi 2016, 20:06
zaczynam żałować, że nie kupiłam sobie ziółek na WywołanieWilkaZLasu

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 kwi 2016, 21:12
Jestem juz na dzialce. Dzieki dziewczyny za pocieszenia w sprawie kregoslupa. Juz jest nieco lepiej ale rano sie okaze do czego sie nadaje. Przed snem poprosze meza o masarz :D W planach na jutro mialam prace ogrodnicze :P
Rozpalilam w kominku i jest milo :D
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 kwi 2016, 21:23
Dziękuję za kciukasy! :* Myślę, że poszło całkiem dobrze. We wtorek będą wyniki.
III Miss Forum

Sortuj wg