Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 mar 2016, 16:26
abrakadabra xx, cześć. Jak sprawy?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 12 mar 2016, 16:34
Ḍryāgan, Ogólnie to jest słabo a dzisiaj średnio, zaglądam na forum w szukaniu nie wiem czego. Ludzi? Chyba tak.

A u ciebie jak?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 mar 2016, 16:36
abrakadabra xx, a u mnie może być. Wszedłem w cudowny stan remisji. Zrobiłem sobie obiad - sam. Najadłem się i teraz myślę, co mam robić dalej. Może wieczorem spotkam się z kobietą. Życie od czasu do czasu bywa do zniesienia
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 mar 2016, 16:37
Część spa mowa
Robiłam przed chwilą tosty
A teraz zalegam w łóžku
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 12 mar 2016, 16:39
Ḍryāgan, powodzenia:)

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 12 mar 2016, 16:41
Ḍryāgan, masz jakąś tam swoją kobietę, tak? Fajnie:)

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 12 mar 2016, 16:43
Lusesita Dolores, hej:)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 mar 2016, 16:45
abrakadabra xx, heyo
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 mar 2016, 17:57
kosmostrada, sam zgubił, niech sam odkupuje :nono:

Ḍryāgan napisał(a):takie tam, k&ur@#4v(a - przepisz podane znaki i udowodnij, że nie jesteś robotem :)

Co to za przekleństwo! :o

"Kobietą", w sensie swoją byłą kobietą, swoją nową kobietą, czy po prostu z jakąś tam kobietą? Niejasne to wyrażenie, bezosobowe trochę :bezradny:
Chyba, że nie chcesz mówić to nie. ;)

Dzisiaj bite 6 godzin gadania o podłożach maściowych, ręka mnie boli od pisania.

Odpaliłam na radiu internetowym "polecane płyty", poleciał niemiecki elektroniczny gotyk, brzmi całkiem świeżo i pozytywnie :angel:
Kawę z fusami posiadam, mogę udawać, że się uczę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 mar 2016, 18:03
cyklopka, jakie przekleństwo Co ty tu insynuujesz? zwidy masz...
"Kobietą" w sensie osobą płci żeńskiej i nie "jakąś tam", bo to brzmi obraźliwie. A nie mówię o stopniu mojej relacji z nią, bo w sumie to nie wiem jaka jest.
Lusesita Dolores, he hey

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 mar 2016, 18:16
Witajcie wieczornie!

Cały dzień ciemnica okrutna. To niesamowite, jak trochę słońca potrafi iskierkę zapalić, a jego brak przydusić człowieka do ziemi.

Spędziliśmy dzień jak porządna tradycyjna polska rodzina - w sklepach... :D No ale nie mamy jak poza weekendem pojeździć po różniste potrzebne rzeczy po Trójmieście. Spoza listy zakupowej nabyłam w lidlu nowy czajnik, bo ten co mamy zaczął przeciekać. A na rozpieszczenie bukiet żonkili. A co tam... ;)
Teraz drobne pranie i wciąż w zimowym klimacie spędzanie czasu - koc, książka i kawa. :roll: Tylko na tyle starcza mi energii.

cyklopka, Kopał, kopał i nie odkopał. Już na dwóch basenach nie był. Lepiej nowe kupić, niż przeprowadzać śledztwo i wykopaliska, zwłaszcza że trop prowadzi na Mazury, gdzie miał zgrupowanie... Na całe szczęście gacie na basen kupujemy najtańsze, więc budżet nie padł. ;)
To siorbiemy kawkę...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 mar 2016, 18:19
Ḍryāgan napisał(a):cyklopka, jakie przekleństwo Co ty tu insynuujesz? zwidy masz...

Bo ja używam takich znaczków jak chcę coś wypikać. Taki żart. Słaby. :(

"Kobietą" w sensie osobą płci żeńskiej i nie "jakąś tam", bo to brzmi obraźliwie. A nie mówię o stopniu mojej relacji z nią, bo w sumie to nie wiem jaka jest.

W sumie najpierw napisałam "jakąś kobietą", potem dodałam "tam".

Już pisałam w innym wątku jak mi świetnie idzie nieprzejmowanie się dosłownie każdym dodanym czy odjętym słówkiem w poście czy smsie, bo nie ma to znaczenia decydującego... No niestety w niektórych rejonach internetów jeszcze ma. :roll:

kosmostrada, bardziej mi chodziło o "odkupić" niż "odkopać", w sensie, żebyś nie chodziła specjalnie do sklepu za niego, ale skoro i tak jechaliście wszyscy razem na większy Shoppen to ok.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 12 mar 2016, 19:18
To ja, wasz ulubiony bot. Co u was słychać? U mnie zaraz pewnie będzie.

Kto te majty zgubił?
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 mar 2016, 20:32
cyklopka, Widzisz jakie ja mam mroczki przez ten brak światła słonecznego - nie widzę, co czytam... :hide: Nie no, ja jestem rozpieszczacz, ale bez przesady. Nie żeby zaraz lecieć w amoku przezwyciężając fobie do najbliższego decathlonu po gacie. Zrobił się pretekst do wystawienia nogi i punkt na trasie, to pojechaliśmy. :smile:

takie tam, łowca sensacji... :D Co będzie u Ciebie słychać? :105:

Widzę spokojnie dziś na Spamowej, sobota, coś kombinujecie... ;)
Mnie niestety zmorzył sen. Niedobrze o tej porze. Ale nic nie poradzę, po prostu zamknęłam oczy nad książką i samo się stało. Tak cudownie właśnie działa na mnie kawa. :roll:
Czas wypróbować nowy czajnik. Jak będzie smakowała moja ulubiona przyprawowa herbata? :P
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg