brzydki czlowiek?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

brzydki czlowiek?

przez carlosbueno 04 lis 2012, 13:38
jestem nieuleczalnym pesymistą pewnie optymistycznie nastawionych ludzi to może denerwować ale co zrobić jestem taki od urodzenia ;)
Największy Forumowy Maruda

brzydki czlowiek?

przez buka 04 lis 2012, 14:44
jestem nieuleczalnym pesymistą pewnie optymistycznie nastawionych ludzi to może denerwować ale co zrobić jestem taki od urodzenia ;)

No naszego Pieknego Carlosa to powinien ktoś porządnie szturchnąć dla otrzeźwienia,najlepiej jakaś kobita :P

a chyba taki podział na brzydki-ładny troche bez sera,nie znam przypadku ze komus uroda realnie pomogła/zaszkodzia w życiu,no chyba że ktoś szuka sponsoringu :P

brzydki czlowiek?

przez Pieprz 04 lis 2012, 14:46
trochę denerwuje czasem ale to już mój problem :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

brzydki czlowiek?

przez Candy14 04 lis 2012, 14:47
No naszego Pieknego Carlosa to powinien ktoś porządnie szturchnąć dla otrzeźwienia,najlepiej jakaś kobita :P

:uklon: od dawna to mowie, ze jakas laska powinna go wziac do galopu :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

brzydki czlowiek?

przez picalm 04 lis 2012, 15:31
Często wygląd łączy się z samooceną. Jak ktoś ma niską i o siebie nie dba to nawet jakby miał ładną urodę, ładne rysy twarzy to i tak mógłby być nieatrakcyjny dla otoczenia.
Często jest tak że: podobam się sobie = podobam się innym. Niestety działa to też w przeciwnym kierunku.

A co do 'brzydkich ludzi' (do których sam się chyba zaliczam ;)) to zdarza się że w pierwszym wrażeniu ich oceniam z powodu wyglądu ale później zwracam uwagę raczej na to jakimi są osobami a wygląd przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.

brzydki czlowiek?

przez coccinella 04 lis 2012, 15:38
To też zależy kto co uważa za brzydkie. Każdy ma inny gust i ktoś, kto może wydawać się jednemu brzydki, innej osobie może się spodobać. Myślę, że tak naprawdę bardzo mało jest ludzi typowo brzydkich, jednak duża część jest po prostu niezadbana.
Nie chce mi się.

brzydki czlowiek?

przez bittersweet 04 lis 2012, 16:21
Mi się kiedyś podobali strasznie goście, którzy mieli jakieś fizyczne ułomności, typu: utykanie, blizny, zniszczona twarz. A coś takiego chyba własnie ogólnie uchodzi za brzydkie. Jak widac "brzydkie" nie musi być "nieatrakcyjne" ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

brzydki czlowiek?

przez bittersweet 04 lis 2012, 17:16
Teraz mi sie wszyscy podobają, ciacha też ;) z czasem zrobiłam sie mało wybredna :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

brzydki czlowiek?

przez Candy14 04 lis 2012, 17:17
Często jest tak że: podobam się sobie = podobam się innym.

o dziwo ale to prawda....
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

brzydki czlowiek?

przez Pieprz 04 lis 2012, 17:28
bittersweet napisał(a):Teraz mi sie wszyscy podobają, ciacha też ;) z czasem zrobiłam sie mało wybredna :mrgreen:

a grubasy?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

brzydki czlowiek?

przez ladywind 04 lis 2012, 17:33
Siddhi napisał(a):Wygląd ma drugorzędne znaczenie. Często ci "wieśniacy" dużo bardziej praktycznie podchodzą do życia i wyglądem się nie przejmują i mogą z życia brać to co chcą. Mi jakoś bycie przystojnym nigdy ni pomagało kiedy byłem pełen kompleksów i nieśmiały, a potem przyszła nerwica i teraz dobrze wyglądam tylko od czasu do czasu, zazwyczaj źle.

Też się z Toba zgodze. Znam mało atrakcyjnych ludzi, którzy wiodą szcześliwe życie zarówno towarzyskie jak i prowadza własne biznesy i na codzien nie myslą o swoim wygladzie tylko działaja perspektywicznie, cos osiągają, wierza w siebie, mają szczesliwe rodziny, pracują.
Ja wyglad niby mam ok a co z tego jak w siebie nie wierze, mam nerwice. Jakoś niespecjalnie wygląd pomaga w osiągnieciu szczescia a raczej to co napisałam w poprzednim poście.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

brzydki czlowiek?

przez Absinthe 04 lis 2012, 17:40
Moim zdaniem nie ma "brzydkich ludzi"są tylko Ci nie zadbani.Niestety bywa,że do takiego zadbania potrzebne są nie małe fundusze...
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

brzydki czlowiek?

przez carlosbueno 04 lis 2012, 17:40
prawda jest tak że osoby silne psychiczne mogą by brzydkie, grube nie mieć ręki, nogi a i tak będą zadowolone z życia odnosić sukcesy a słabe psychicznie osoby mogą by super piękne a i tak będą nie zadowolone ze swojego życia.
Największy Forumowy Maruda

brzydki czlowiek?

przez Candy14 04 lis 2012, 17:43
prawda jest tak że osoby silne psychiczne mogą by brzydkie, grube nie mieć ręki, nogi a i tak będą zadowolone z życia

peaweda jest taka ze mozesz nie miec reki, byc brzydki i lysy ale jak bedziesz lubil siebie i mial osobowosc to ustawi sie do Cierbie kolejka kobiet ;)

Sortuj wg