Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Artemizja 14 kwi 2013, 22:05
impermeable, planuję odpocząć po weekendzie na uczelni, a później znów do nauki. I może coś wytworzę nowego z origami? :mrgreen:
Nie jestem na bieżąco, więc wybacz, jeśli to pytanie padło już wcześniej, ale nie zdążyłam jeszcze nadrobić wszystkich postów-dlaczego masz tak kiepski nastrój?
A jeśli chodzi o kabaret, to kiedyś oglądałam Paranienormalnych i Neo-Nówkę i jak nie przepadam za kabaretami, to ich występy mi się podobały :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez zmienny 14 kwi 2013, 22:06
Saraid, dobranoc, wyspij sie porzadnie w koncu :)

Lilith, dzieki, no skoro nawet po ciezkim wkuwaniu humor jest to dobrze.

impermeable, ten caly lot jest bardzo krotki, wszystko to czy sie raczej wokol tego zdarzenia.

no i przy okazji masz odpowiedz co robic :) sciagni sobie jakis dobry serial i czas zleci raz dwa wtedy, az chlopak wroci.
zmienny

przez Artemizja 14 kwi 2013, 22:07
Mushroom, fakt. I ciężko tę niemoc przełamać. Gdyby się udalo, to byłaby już polowa sukcesu.

-- 14 kwi 2013, 22:08 --

zmienny, wkuwam w domu-na uczelni próbuję jedynie korzystać z tego, co wkułam :mrgreen:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śmiercionauta 14 kwi 2013, 22:09
Właśnie skończyłem oglądać najlepszy serial jaki do tej pory powstał. Six feet under Genialny!
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Bree 14 kwi 2013, 22:11
Witajcie, nikt mnie tu nie zna, ale pozwolę sobie się tu wypowiedzieć:)

Mój ulubiony serial to "gotowe na wszystko"

PS. zawszę jak widzę na forum słowo "origami" to czytam "orgiami" :)

przez impermeable 14 kwi 2013, 22:11
Lilith. z checia bym sie czegos pouczyla :D co studiujesz? i czego planujesz sie uczyc? origami :D co tam kombinujesz ciekawego? dostalam kiedys kwiat lotosu z origami- pracochlonne jak widac bylo ale prezentuje sie cudnie :) smutno mi, bo moj polecial do PL do nastepnego wtorku a ja jakos kiepsko sobie z tym radze.
zmienny, jeszcze sobie jakis film wkrece :D chociaz ostatnio ogladalam dobry, klimatyczny film, ale nie kazdemu sie spodoba- Kraina Traw. dziwny. i az strach pomyslec, ze takie rzeczy sa gdzies tam na swiecie na porzadku dziennym... z seriali to jakos juz dwa tygodnie nie dodaja moich ulubionych a ja uparciuch jestem i raczej ciezko mi sie przekonac do czegos nowego. ale dzieki :)
I am just makin' up for what I never had

przez zmienny 14 kwi 2013, 22:12
Lilith, a to poziom samodyscypliny musi byc jakis :D ja to jestem straszny len, ale odblokowalem sie od jakiegos czasu i juz cos dzialam, nie tylko multimedia i rozrywki. :smile:

luk_dig, slyszalem ze koncowka dobra, tylko nie spojluj :)
zmienny

przez impermeable 14 kwi 2013, 22:13
luk_dig napisał(a):Właśnie skończyłem oglądać najlepszy serial jaki do tej pory powstał. Six feet under Genialny!

z tego, co slyszalam i przeczytalam to brzmi, wyglada dosc ciekawe, ale czy nie jest apropos swojej tematyki troche dolujacy?
moj ulubiony to Grey's Anatomy

przez zmienny 14 kwi 2013, 22:15
Bree, hej, uwielbialem Eve Longorie w tym serialu. :105:

impermeable, a Ty co trenujesz? ;P
zmienny

przez Śmiercionauta 14 kwi 2013, 22:15
zmienny, myślalem, że nic nie pobije końcówki z the shield, ale warto było się tak rozczarować.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez impermeable 14 kwi 2013, 22:16
zmienny, ja rzezbie brzuch i nogi a oprocz tego joga. czyli tez wszystko po trochu :)

przez Artemizja 14 kwi 2013, 22:24
luk_dig, przyznam się, że tytuł znam, ale nie oglądałam.

Bree, pewnie nie Ty jedna tak to czytasz :mrgreen:

impermeable, studiuję ekonomię, jak dobrze pójdzie, to od października równocześnie z drugim kierunkiem. Muszę się pouczyć z prawa pracy i logistyki, później zahaczyć o badania rynkowe i marketingowe. Co do origami, to faktycznie, jest czasochłonne, ale bardzo wycisza. Teraz planuje zlożyć łódź Wikingów, o ile szablon będzie w miarę czytelny(pewnie i tak będę kombinowac po swojemu tylko rzucając okiem na diagram).
Przykre, że Twój musiał polecieć do PL. Masz jeszcze Nas i z Nami możesz posiedzieć, to może czas szybciej Ci zleci ;)

zmienny, jeśli chodzi o naukę, to wolę się uczyć sama niż iśc zupełnie zielona na zajęcia. Bardzo tego nie lubię. Muszę znać przynajmniej w części ogólnej dane zagadnienie, żeby wiedzieć o co chodzi. No i staram się uczyć w miarę na bieżąco tego, czego wymagają wykładowcy.
Samodyscyplina to niełatwa rzecz, ale jak już wejdzie w nawyk, to będzie ok ;) Najtrudniej jest na początku, żeby się w ogóle zmobilizować. A reszta juz jakoś leci...

Administrator

przez impermeable 14 kwi 2013, 22:32
Lilith, mialam ekonomie, towaroznastwo, marketing, prawo pracy wlasnie, badania rynkowe- fajna sprawa, lubialam to. tzn. moze i jest mnostwo teorii, ale przynajmniej pozwala zrozumiec sposob, w jaki funkcjonuje rynek. a u Nas na zajeciach mielismy te przedmioty tak poukladane pod zakladanie wlasnej firmy. sprawia Ci nauka przyjemnosc? to, ze umiesz to chyba na pewno :) ja chyba nie mam cierpliwosci do origami. rysuje i to mnie wycisza, sprawia, ze czas plynie tak jakby z boku. a pochwalisz sie jakas swoja praca?:) dziekuje za wsparcie :) mam nadzieje, ze zleci. i wiem, ze za duzo marudze. przepraszam.

przez zmienny 14 kwi 2013, 22:37
impermeable, aha takie cos cwiczysz... to tu masz motywator:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... hYduDCda8#!

:mrgreen:

Lilith, ekonomie fajnie znac sam chce cos sie pouczyc z tego, ale tylko tak dal siebie, bo sie czuje glupi, czesto sie uzywa w rozmowie roznych ekonomicznych motywow.
zmienny

Sortuj wg