Kobiece sprawy :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *Wiola* 30 kwi 2011, 20:00
bretta,

Właśnie robię sobie sporą garderobę i chciałabym to jakoś rozwiązać, ale nie bardzo wiem jak. Oczywiście nie mam aż tyle miejsca ,żeby każda miała swoją półeczkę, tym bardziej ,że mam na punkcie torebek małego bzika i sporo ich się nazbierało.
Moderator

przez Paranoja 30 kwi 2011, 20:33
wracając do owlosienia, to pewien mój gim (raz u niego byłam), powiedział, że w obecnych czasach to ustawowo powinno się kazać golić. Koleś odbierał mnie jak moja mam rodziła więc nie jest typem młodego lekarza.

A to czy ktoś lubi do zera czy tylko przycinać to już jego wybór. Ja wolę na zero, bo czuję się wtedy czysta i zadbana, a faceci też nie narzekają. Nie robię tego dla nich a dla siebie, bo tak lubię.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez into the void 30 kwi 2011, 21:14
dla mnie szorty na plaże ( takie prawie do kolan) wymyślili zakompleksieni faceci..
skoro facet w slipkach jest nieestetyczny to tak samo mozna powiedziec o lasce z cellulitem.. wiec wychodzi na ro ze musialabym sie sama zaopatrzyc w takie szorty ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 30 kwi 2011, 21:46
trochę racji w tym jest. niestety
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez depresyjny86 02 maja 2011, 12:31
No dajcie spokoj,facet łażący w slipach po plaży - bleeeee.Może to się podoba kobietom,ale we mnie budzi obrzydzenie;/.To tak jakby ktoś wylazł na ulice w samych slipach i szedł do roboty.
:)

przez *Wiola* 02 maja 2011, 12:57
wiola173 napisał(a):Mam pytanie: czy macie jakiś fajny sposób na przechowywanie torebek? Albo widziałyście gdzieś jakieś fajne rozwiązanie?
Właśnie remontuję garderobę, ale nie wiem jak to rozwiązać, jak układałam je na normalnej półce momentalnie robi mi się tam burdel.

Podbijam , bo mi temat w slipach zginął :mrgreen:
Moderator

przez linka 02 maja 2011, 14:02
into the void, ale cellulit to nie dyndające jajka i siusiak obciśnięte pod slipami 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez khaleesi 02 maja 2011, 14:30
linka, przecież nie każdemu dyndają . :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez linka 02 maja 2011, 14:36
Boże....ale chodzi mi o to, że nie ma porównania między cellulitem na udach a obciśniętym penisie i jądrach w slipach - kąpielówkach.
Na zachód od Polski, na południe( no może poza Hiszpanią) i na północ nikt w takich slipach obcisłych nie chodzi, to niestosowne i uważam że tak powinno być - trudno :roll:

-- Pn maja 02, 2011 1:41 pm --

W Hiszpanii w takich slipkach typu:
http://obieliznie.pl/img/article/kapiel ... lowki4.jpg
Chadzają tylko panowie tak zbudowani..... 8) to pochwalam.... aczkolwiek śmiem mniemać iż ci panowie zdecydowanie byli zainteresowani bardziej sobą niż paniami topless na plaży ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez into the void 04 maja 2011, 11:58
linka ;) ale jak facet jest zaniedbany to nawet szorty mu nie pomogą :P

a co do slipek jeszcze.. to muszą mieć one odpowiedni rozmiar.. ale nie wyglądać jakby miały zaraz na tej du** pęknąć :P

wiola173 a coś takiego:

Obrazek

lub Obrazek

a jak masz bardzo duzo miejsca to moze cos w tym stylu: Obrazek

przez *Wiola* 04 maja 2011, 12:04
into the void,
Dzięki. :)Chyba skuszę się na takie wieszaczki jak na drugiej fotce. Wydaje mi się ,że najsensowniej by to wyglądało.
Moderator

przez marcja 04 maja 2011, 18:55
Jak dla mnie to slipy sa dzis po prostu niemodne i raczej dla starszych facetow...Mysle, ze to jest powodem nienoszenia ich np. w Hiszpanii - tam moda dotarla szybciej ;) U nas tez coraz mniej juz facetow w slipach. Takie gatki rowniez mi sie nie podobaja ale nie uwazam, zeby byly niestosowne. Ze widac, ze cos pod nimi jest, no coz...Tak samo widac sterczace sutki pod wiekszoscia stanikow od kostiumu i jakos tego wiekszosc za niestosowne nie uwaza :smile:

przez Agasaya 04 maja 2011, 19:09
Facet w slipach nawet najprzystojniejszy bleeeeee -mój cellulit się przy tym chowa :D
Agasaya

przez Amy Lee 04 maja 2011, 20:07
wiola173 napisał(a):Dobra, zmiana tematu:)) Mam pytanie: czy macie jakiś fajny sposób na przechowywanie torebek?

Wkładam mniejsze do większych :mrgreen:
Amy Lee

Sortuj wg