pytanie do was...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez DarkAngel 11 lip 2006, 23:20
Ja jestem zdrowszy!!!!
Nie biore drakonskich dawek leków, nie tnę sie po kątach, jestem zadowolonym z życia człowiekiem i nie boje sie starcia z Tobą.....(bo owe najprwdopodobniej juz miałem....). A ten topic, krótko mówiac nie wiem co ma na celu?????
Obrazek
ExModerator

przez DarkAngel 11 lip 2006, 23:35
speedcore terror...czyzbym zaczął dostrzegać w Tobie odrobinę człowieczych uczuć.....Jednak nie jest tak źle jak myslisz....bedą z Ciebie ludzie....Sorry za atak, ale myślałem, że wpadłes tu (na to forum) tylko po to aby zacząć nabijac sie z ludzi....tak jak to miało miejsce w Twoim "poprzednim" zyciu.... Moze i dobrze że mnie nie pamietasz.....ale obiecałem Ci ze się spotkamy, i jak widac wcale sie nie pomyliłem...
Co do szacunku..... najważniejsze jest aby miec go do siebie samego.... Bo jeżeli nie bedziemy szanowac sami siebie, nie liczmy na to że dostaniemy go od innych....

Mozemy zacząc jeszcze raz.... ;)
Obrazek
ExModerator

przez DarkAngel 12 lip 2006, 00:02
nikt nie jest skazany na porazkę z góry......to MY kierujemy swoim zyciem... To MY odnosimy sukcesy... najważniejsze jest aby nie robić tego dla kogos, ale dla samego siebie.... Nie można sie poddawać, nawet wówczas gdy siegamy dna......Trzeba walczyc o swoje życie...o to by było dobrze.... Zgodze sie z Toba że niektórzy dostaja to szczęście gratis od zycia, a inni muszą na nie cięzko pracować.....Tylko róznica miedzy nimi polega na tym, ze Ci drudzy..potrafią to szczeście docenić i delektować sie nim.....

Nie znam Twojej sytuacji, nie wiem dlaczego piszesz że jestes zależny od innych....zbyt bardzo polegasz na opini tych "innych"...olać ich.... I czas wziac życie we własne ręce....W końcu nigdy nie jest za późno... ;)
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Smutna... 12 lip 2006, 12:14
No właśnie, nikt nie jest skazany z góry na klęskę. Ty piszesz że jesteś przegrany, wszyscy zawsze Cię odrzucali, bierzesz drakońskie dawki leków, które tylko gorej niszczą twoją psychikę, doznałeś terroru w szkole ze strony rówieśników z powodu swoich schiz. Ja znam twój ból, też przeżylam podobne rzeczy, nadal czasami powracają czasy gdy czuję się przegrana, mam ochotę na dużą dawkę leków, bo też bylam w fazie pewniego uzależniena, nie mogłam wytrzymać gdy czetgokolwiek nie połknęłam. Tak próbowałam zapominać o stresach, a tylko gorzej się pogrążałam w rozpaczy. Jak znalazłam forum, ludzi podobnych do mnie odzyskałam choć cząstkę wiry w siebie, przestałam się czuć taka samotna. A co do leków to unikam ich jak ognia, bo wiem co potrafią zrobić z człowieka i jak łatwo można się uzależnić.
pozdrawiam :)

[ Dodano: Sro Lip 12, 2006 12:20 pm ]
Każdy zasługuje na szczęście, a my-neurotycy jesteśmy po protu wrażliwsi dlatego tak się męczymyi cierpimy, ale to nie znaczy że musimy być gorsi, zależni od innych, bo każdy ma przecież wolną wolę, zasługuje na to by kierować swoim życiem. Ty na pewno czujesz się zagubiony jak większość z nas stąd twoje nieszczęście.

przez DarkAngel 12 lip 2006, 16:35
speedcore terror to w koncu na co Ty chorujesz? Nerwica, depresja, schizofrenia...bo juz sie pogubiłem...... Jak długo chcesz siedziec pod skrzydłami rodziców/rodzica. W końcu nadejdzie ta chwila że bedziesz musiał sie usamodzielnic i co wtedy......zostaniesz sam w tym swoim wyimaginowanym swiecie..... Mówisz że nie masz mozliwości walczenia o samego siebie....ale moze Ty po prostu nie chcesz podjac takiej walki....dobrze Ci tak jak jest.... Roznoszenie ulotek moze byc dobre na poczatek......w końcu własna kasa....a od tego sie zaczyna....
Nie mozna z góry skreślac całego zycia.....pomysl o tym...
Obrazek
ExModerator

przez didado1 12 lip 2006, 16:56
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 19:19 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez DarkAngel 12 lip 2006, 17:00
Prawda, ze nieraz kontakty z ludźmi moga wywoływać stres....wydaje nam sie ze jestesmy źle odbierani..... Jednak trzeba nad tym pracować....nie mozna w nieskonczonosc unikac ludzi....Trzeba znaleźc przyjaciół, osoby w których bedzie miało sie wsparcie....
speedcore terror....masz zbyt niska samoocenę (takie mam wrazenie)....ludzie nie sa straszni sami w sobie....nieraz trzeba czasu aby dobrze ich poznac.... Nie mozesz za wszystko sie obwiniać.....nie jestesmy ideałami....i nie zawsze wszystko wychodzi.....Mówisz że studiujesz i przychodzi to z trudem....grtulacje...ze trwasz w tym i nie poddajesz sie...Z praca w Polsce jest, jak jest...i nie trzeba o tym mówic aby kazdy wiedział o co chodzi..... Wczesniej czy póxniej znajdziesz prace...i to nie musi być praca fizyczna (chociarz ja wole taka, od bezsensownego siedzenia za biórkiem)........Życie nie musi mieć czarnych barw....czas odkrywac inne kolory....
Obrazek
ExModerator

przez banda 13 lip 2006, 20:57
speedcore terror, czy dopuszczasz taką opcję, że może obiektywna prawda na temat Twojego położenia jest inna niż Ci się wydaje? Że może nie jest tak beznadziejnie? Że może się mylisz w swoich wnioskach?

Sortuj wg