Automaniak

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Automaniak

przez Shadowmere 15 lip 2010, 17:32
paradoksy, wypowiadaj sie za siebie i tylko i wylacznie za siebie.nie z Tobą prowadzilam dyskusje,ale widze,że nadal bardzo sie poczuwasz do roli moderatora :lol: .ogarnij sie trochę.
Shadowmere

przez paradoksy 15 lip 2010, 17:35
Shadowmere, wypowiadam się za siebie, ale widzę, że za wszelką cenę chcesz mieć ostatnie zdanie. :roll:
Przeczytaj tytuł tematu i wypowiadaj się adekwatnie do tytułu, nie trzeba być moderatorem żeby zwrócić Ci uwagę w odpowiednim momencie. Tyle ode mnie w tym temacie.
paradoksy

przez Majster 15 lip 2010, 17:42
Shadowmere, specjalnie dla Ciebie zalozylem temat: chwal sie tam do woli, czym chcesz, kasą, chatą, koneksjami, nie hamuj sie, daj sie poniesc zywiolowi ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 15 lip 2010, 17:47
Nie chwalilam się,bo nie mam czym się chwalic-wychowalam się w biedzie,jakkolwiek nie sadze rownież by byl to powod do wstydu. :shock: .Odpowiedzialam na posta koledze,ktory napisal,żę niemożliwością jest w Polsce zarabienie 10 tys.Żalosne jest Twoje zachowanie i już nie raz dales tego dowod.Koniec OT,możesz sie produkowac dalej.
:D
Shadowmere

przez Zenonek 15 lip 2010, 18:07
Hmmm swoja droga obecnie niezla inwestycja moze byc Fiat 126 P :). Za 20 lat takie cacko moze byc warte troszke.
CHociaz moze jest ich zbyt duzo ?

W kazdym razie Jaguar XJ6 to gablota niezla.

przez Shadowmere 15 lip 2010, 18:08
Zenonek, a nie chcialbys takiej?jest pewnie drogi w utrzymniu no i części..ale używany naprawdę można niedrogo dostac.

[Dodane po edycji:]

śliczności..
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Shadowmere

przez *Wiola* 15 lip 2010, 18:19
Shadowmere
On pali 12 litrów i części są zajebiście drogie,. Ale jeździłam takim kiedyś i przyznam ,że uczucie jest tego warte:)
Moderator

przez linka 15 lip 2010, 19:26
Shadowmere, bardzo się cieszymy, że Ty i twoi znajomi jesteście bardzo dobrze sytuowani. Good for You :great: , ale skończ już tą dyskusję.
Prawda jest taka, że realia w Polsce są jakie są i może zarabianie 4 tysięcy jest możliwe ale dla przeciętnego zjadacza chleba nieosiągalne.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 15 lip 2010, 19:28
linka, przecież dyskusja już dawno się skonczyla.Po co odnawiasz temat :szukam:
Shadowmere

przez linka 15 lip 2010, 21:45
Ja cię.....przepraszam, że zwróciłam ci uwagę, że zrobiłaś offtop. Więcej nie będę..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 15 lip 2010, 21:52
linka, nie ma problemu :twisted: zauważylam,że zrobilam offtop i grzecznie sie przenioslam na priv.
Shadowmere

przez Magdaa 16 lip 2010, 00:19
wiola173 napisał(a):Shadowmere
On pali 12 litrów i części są zajebiście drogie,. Ale jeździłam takim kiedyś i przyznam ,że uczucie jest tego warte:)

Co to jest 12l? Pikuś :smile:

Paradoxy- tak, te bmw to e36. Akurat nie przepadam za tym modelem, bo jest 'zbyt' popularny, ale czemu nie ;) Bmw to bmw, siła marki. A Audi też się chwali, a jak!

Zenonek
- dla mnie Fiat to Fiat-> stary czy nowy, dla mnie to kupa :pirate:

Nie kłóccie się już o zarobki, to nie o tym temat. Prawda jest taka, że jest sporo ludzi którzy zarabiają duże pieniądze, ale jest jeszcze więcej ludzi którzy zarabiają mało. Więc średnia wychodzi.. no średnia. Ale to nie o tym temat.
Magdaa

przez *Wiola* 16 lip 2010, 00:36
Magdaa napisał(a):

.

Jak się ma własną stację benzynowa to pikuś:P Zapomniałam dodać ,że 12 to na trasie:)
Moderator

przez Magdaa 16 lip 2010, 14:26
wiola173 napisał(a):
Magdaa napisał(a):

.

Jak się ma własną stację benzynowa to pikuś:P Zapomniałam dodać ,że 12 to na trasie:)

Mój pali 16-17l w mieście a 14 na trasie , do tego drugi pali ok 8-10l.

A nie mam stacji benzynowej :smile: Jak dla mnie moje auto może i 30l palić, ważne, abym miała radość z jazdy.
Magdaa

Sortuj wg