Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiejskifilozof 23 cze 2013, 10:22
Ja chcę też pisać, o zwierzątkach.Ale nie mam zwierzątka.

przez Anna Maria 24 cze 2013, 14:59
Obrazek

Zbliża się wakacyjny sezon porzuceń :(
Anna Maria

przez libertynka 25 cze 2013, 15:38
dziś robiłam akcję-odrobaczanie :twisted: moje stado 3-osobowe zostało odrobaczone metodą siłową poprzez wciskanie na chama do pyska tabletki i trzymanie mordy dopóki nie przełknie :shock: Oczywiście wcześniej były próby po dobroci, z jedzonkiem, z tym, z tamtym, ale się nie dało więc... ;) z psem poszło w miarę gładko, ale koty to inna bajka. z moim starszym diabełkiem trochę mi się pofarciło :twisted: bo jak za 29 razem wsadzałam mu tą tabletkę do pyska to wywinął koziołka do tyłu i walnął głową w szafkę aż się echo rozniosło, i tak się zdziwił że przełknął tabletkę :mrgreen:
te moje koty to potrafią cuda robić, wydziwiają, ślinią się, trzymają w gębie tabletkę aż jest już w połowie rozpuszczona ale połknąć nie chcą, zawsze gdzieś bokiem wyplują. a wyglądają przy tym jakbym im cyjanek podawała.

ma ktoś pomysł dlaczego moja sucz jeździ tyłkiem po trawie? gruczoły miała czyszczone już 2 razy, ostatni raz niecały miesiąc wcześniej. stawiam albo na robaki albo znowu te nieszczęsne gruczoły. chyba, że jest jakiś inny powód? zobaczę co będzie po odrobaczaniu i przejdę się do weta znoooowu :roll:
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 25 cze 2013, 17:10
veganka, co jest z tymi gruczołami? Pytam bo nie słyszałam o tej przypadłości.Możesz mi dokładnie wytłumaczyć jak przedszkolakowi :oops:

Ja nie dawno odrobaczałam.Nam w miarę gładko i sprawnie idzie metodą na siłę czyli wpychania tabletki do gardziołka a w nagrodę buziaki i kiełbaska. :D

-- 25 cze 2013, 17:11 --

Kocurek mi gdzieś zaginął.Młody.Filemonek.Duży Bonifacy też rzadko się pojawia.W sumie nie mam kota. :cry:
Anna Maria

przez libertynka 25 cze 2013, 17:22
kasiątko, gruczoły odbytowe zapychają się taką mazią, i to psu przeszkadza, najpierw może po prostu zaglądać często pod ogon a jak już jest tego więcej to jeździ tyłkiem po ziemi, chyba swędzi czy coś w tym stylu, czyszczenie polega na tym, że weterynarz wsadza palec do dupy i czyści, gruczoły są 2 i z 2 stron się tą maź wyciąga, śmierdzi niemiłosiernie.
na początku mi wet powiedział, że to może powodować za dużo białka w diecie. z przy drugim czyszczeniu mówił, że niektóre przy "tak mają" i to coś w rodzaju choroby cywilizacyjnej. no nie wyobrażam sobie co miesiąc wydawać 30zł na czyszczenie tego, ani tym bardziej sama nie będę tego własnemu psu robić :roll:

a te koty to gdzieś sobie poszły i nie wracają czy zginęły tak całkiem całkiem?
vel veganka

przez Anna Maria 25 cze 2013, 17:40
veganka, ciekawe ja moje mają z tymi gruczołami.

Koty poszły i nie wróciły.Jednego już co najmniej dwa tygodnie nie ma więc raczej przepadł na dobre bo on się trzymał domu,drugi się pojawia co kilka dni i idzie z powrotem,więc pewnie wróci jeszcze.
Anna Maria

przez libertynka 25 cze 2013, 17:42
kasiątko, jak nie mają objawów to raczej mają w porządku gruczoły.

a co do kotów to lato się zaczęło, myszy po polach latają, a koty mają wakacje i sobie łowią
vel veganka

przez Anna Maria 25 cze 2013, 17:46
veganka, no wiem czy mają czy nie :? Co do kotów to wątpię żeby młody wrócił,niestety :(
Anna Maria

przez libertynka 25 cze 2013, 17:58
szkoda kociaka, ale zawsze możesz uratować kolejnego
vel veganka

przez Anna Maria 25 cze 2013, 18:03
veganka, nie chcę kota.Te były przez przypadek tzn. miałam przygarniętą kotkę która się przybłąkała i te kocurki zostały po niej bo ona też rok temu wyszła z domu i nie wróciła.Nie chcę kota bo nie mam za bardzo możliwości się nimi zająć przy 4 psiakach.Te koty są trochę bezpańskie oprócz tego,że dostaną jeść i będą odrobaczone to nikt w sumie się nimi nie zajmuję bo do pokoju wziąć nie można bo psy i takie niedopieszczone są.
Anna Maria

przez Hans 25 cze 2013, 18:03
Mi kotka zaginęła. Nie mam jej już dwa tygodnie i nie liczę na to, że wróci. Raz przerobiła najprawdopodbniej jakieś wnyki bo miała łapy rozcięte prawie do kości, a za drugim razem wróciła po iluś dniach jakaś poobijana. Teraz to już niestety chyba koniec... :(
Feed your head
Feed your head

przez Anna Maria 25 cze 2013, 18:35
Hans, przykro mi :(
Anna Maria

przez libertynka 25 cze 2013, 18:42
kasiątko, może poszły szukać dopieszczenia :)
Hans, współczuję. ja moich kotów nie wypuszczam bo też by poszły.
vel veganka

przez Anna Maria 25 cze 2013, 20:16
veganka, kot się przyzwyczaja do miejsca.
Anna Maria

Sortuj wg