Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Laima 19 maja 2012, 11:01
Reksio.Nie mogłam go nawet pochować.Może mój Reksio żyje.Może ten dureń go nie zabił tylko wywiózł gdzieś w las jak to ludzie mają zwyczaj i on na mnie czeka.Przepraszam za taki smutny akcent,ale znów mi się coś śniło co mi się z moi Reksikiem kojarzy.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Laima

przez Lady Em. 19 maja 2012, 11:19
Laima, przykro mi :( nie rozumiem ludzi którzy znecaja się nad zwierzętami, takich powinno się torturowac :evil:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez dogomaniaczka 19 maja 2012, 11:21
Laima, straszne :(

trzymajcie kciuki za mojego psiaczka, coś mu jest :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Laima 19 maja 2012, 11:22
dominika92, trzymam i daj znać jak coś się dowiesz
Laima

przez Candy14 19 maja 2012, 11:23
Może ten dureń go nie zabił tylko wywiózł gdzieś w las jak to ludzie mają zwyczaj

:shock: kto?

dominika92, co sie dzieje? Przeciez byliscie u weta ostatnio
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez dogomaniaczka 19 maja 2012, 11:24
Candy14, nie wiem, wczoraj nad ranem miała rozwolnienie, dziś też, nie mogła chodzić, wstać..jakby coś jej utknęło, albo ją bardzo bolało :(

przez Laima 19 maja 2012, 11:26
Candy14, pobiegły do gęsiarni i tam Go zabił,podobno.On tłucze wszystkie psiaki które tam się pojawią a ode mnie polami to rzut kamieniem.Rozmawiam z kolegą,powiedział że go "centralnie zabił" :why: a ja na Reksika wciąż czekam bo tak to jest kiedy nie można pochować,pożegnać się ostatecznie.
Laima

przez Candy14 19 maja 2012, 11:26
Wlasnie doczytalam w innym temacie ..zaraz Ci wysle pw
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 19 maja 2012, 11:34
Właśnie dowiedziałam się od ojca, że pies sąsiadki nagle zachorował, kładł się, piszczał w nocy, ona poszła z nim do weta, ten powiedział, że trzeba by operowac. Ta wolała go uśpić, niż tracić kase na leczenie.
Poza tym ta babka to osiedlowa bojcora, więc psa wzieła po to by móc chodzić na dwór i dowiadywać się plot o innych sąsiadach.

Pełno jest ludzi co biorą zwierzeta by łazić po osiedlach i spotykac się z innymi bojcorzami. Jak byłam u mamy w pracy, to zaobserowałam, takich gości co tak robią, a jak pies podleciał pod sklep tam gdzie pracuje moja mama, to zaczął go gościu wyzywać od sku...nów , łajz itp.
Inny ma psa chorego którego idąc do domu bierze pod pod pachę, przy czym uwaga...tak się brzydzi tego psa że zakłada rekawiczke taką jakich używa się na budowach, z kolei jego żona jak go bierze pod pache, to nie używa żadnych rękawiczek. Co człowiek to człowiek.

Albo ja szanuje zwięrzeta a moja siostra poniewiera, kopie. Co tu daleko szukać. Poprostu są ludzie i ściany
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Laima 19 maja 2012, 11:38
Może go pochować symbolicznie.Jego rękawice którą się bawił i zostawiłam na pamiątkę.Ważne jest się pożegnać.Męczące jest tak czekać.Sprawdzać w internecie strony schronisk czy tam go nie ma.Iść do lasu,jego ulubioną drogą z nadzieją że tam go się spotka.Teraz rozumiem jak ważne jest pochować bliskich.Co przeżywają rodziny których bliscy zaginą bez wieści. :why:
Laima

przez ladywind 19 maja 2012, 11:39
Laima, ten gościu co zabija psy to jakiś psychopata, tacy to powinni zdechnąc. masakra poprostu :shock:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Laima 19 maja 2012, 11:48
ladywind, chodzi o jego gęsi bo mu psy duszą.Mój nie udusił.Jestem pewna,ważył z dziesięć kg nie dał by rady.Pewnie szczekał a one się podusiły o siebie bo mają za ciasno.Był z moją sunią.Sunia wróciła,a on był słabiutki,jako szczeniaczek nie chodził na przednie łapcie nie mógł stanąć.Potem miał problem z łapcią,często kulał.Był słaby,powolny,ale przyjacielski do wszystkich się łasił.Szlak mnie trafia gdy pomyślę że do tego /cenzura/ pewnie ogonkiem pomerdał zanim ten go zabił.Mam taki obrazek przed oczami.
Kiedyś ktoś przyjechał pytać o drogę.Mama odwoływała Reksia,a on powiedział,że nie szkodzi niech będzie,a mój Reksio z radości,że goście przyjechali skoczył mu na kolana,brudnymi łapciami,ten aż zaklął.Taki był mój Reksio.Niebezpieczny bo kochał wszystkich i do wszystkich się łasił i ewentualnie ubrudził.
Kiedyś tez mysz jadła z jego miski.Chyba otruta bo nie uciekała.Reksio spojrzał,szczeknął dwa razy zobaczył,że mysz nie ucieka i poszedł sobie obrażony na mysie maniery na podwórko.

-- 19 maja 2012, 11:54 --

.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Laima

przez dogomaniaczka 19 maja 2012, 11:56
Laima, chore, po prostu chore co ten gość wyprawia :( ale mało to takich ludzi którzy zabijają, katują zwierzęta :(

słodki Reksio :(

przez Laima 19 maja 2012, 12:03
dominika92, gęsi też trzyma w strasznych warunkach,a jak mu padną to rozrzuca te padłe gęsi do około,a wiadomo padlina psiaki ściąga.Ja ciągle muszę kąpać swoje psiaki bo w czymś się wytarzały.Na szczęście tam nie biegną,a sunia która biegała musi być uwiązana 24 godz na dobę tylko co ją się czasem do domu w puści i na spacer wyjdzie na smyczy.Inne psiaki by za nią pobiegły i znów tragedia by była.

Reksio był słodki.Ponad życie kochał dzieci.Gdy tylko któregoś zobaczył nie można go było odciągnąć,aż się trząsł jak nie pozwalała bratanka polizać tylko go trzymała bo Kubuś bał się i boi psiaków.Gdy spotkał dzieci w lesie ze mną na spacerze to nie chciał odejść.Usiadł na pupie,demonstracyjnie jakby mówił że nie idę,chcę zostać.Musiał go wziąć na ręce i przynieść.
Laima

Sortuj wg