przeznaczeni.pl -czy ktos ma profil?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez michalchojecki 08 wrz 2007, 09:47
Witam!

Czy ktoś ma swoj profil na przeznaczeni.pl? Bo ja mam.

Teraz juz chyba moge zalozyc sobie temat odnosnie portalu przeznaczeni.pl.

Wtedy to nie bylo spamem.
Umieszczam ten link, bo uwazam ze ten portal, niby komercyjny, ale jednak mozna natrafic na fajnych ludzi i wogole pogadac o problemach mozna.

Pozdro.
cwks

przez 2004borys 07 lis 2014, 23:10
Abstrahując od rzeczy altruistycznych i od metafizycznego pietyzmu rzecz ma się w swej strukturze niezwykle prosto i obiektywnie, ponieważ ze względu na względy, które bezwzględnie uwzględnić należy dochodzimy do konkluzji, że jeżeli ktoś kiedyś komuś coś, ewentualnie nikt nikomu nigdy nic, to sprawa się gmatwa i taki osobnik zostaje wyindywidualizowany ze środowiska pozytywnego i wpada w deseń środowiska negatywnego.
sulpiryd 200 mg
fluoksetyna 40 mg
wenlafaksyna 112,5 mg
olanzapina 7,5 mg
klorazepan 20 mg

przez monk.2000 11 lis 2014, 07:24
Miałem profil na sympati.pl. Z resztą mam do dziś.
To ciekawy sposób na randkowanie. Gdyby nie atrakcyjna moim zdaniem znajoma to bym nie zapisał się tam. Ona mi dała znak, że to nie portal jedynie dla nieudaczników, ale że to może być fajne. Taka nowoczesna randka w ciemno. Sądzę, że to może podniecać. Jednak dostawanie kosza to jednak dostawanie kosza.

W codziennym świecie można dostać kosza kilka razy w miesiącu. Na takich portalach można dostać kosza 100 razy w ciągu tygodnia, jeśli się nie zna technik "podrywu przez internet". To trochę boli, ale można trochę poćwiczyć w myśl zasady: internet twoją stymulacją umysłu. :-)
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niete 11 lis 2014, 15:23
monk.2000, takie portale to trochę iluzja, którą inni Tobie sprzedają. Gotowy produkt, który się psuje szybko w trakcie używania.
Niete

Sortuj wg