Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez MaRiAnEk 02 maja 2007, 13:03
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 21:28 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez atrucha 02 maja 2007, 15:46
LDR napisał(a):Powinien być drugi admin zajmujący się użytkownikami, który ma dostęp do PA, możesz tylko mod kopii zapasowej z PA wywalić wtedy nikt Ci nie ukradnie bazy danych :?

Nadmienię skromnie, że posiadam takową funkcję oraz dostęp niemal do wszystkiego.. :lol: Z racji tego,że nie znam się na "języku" w którym się porozumiewacie, nie mieszam się w bardziej skomplikowane czynności techniczne :lol: Shad całkiem dobrze sobie sam radzi. Poza tym,jesli tylko pojawi się jakaś osoba zaufana i mogąca pomóc w funkcjonowaniu technicznym forum - bardzo chętnie oddam jej swoją funkcję.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 08 maja 2007, 00:41
gdzie te rangi sieczyta, u mnie pod nikiem jest wolnosc :shock:
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

mam pytanie (jak zwykle glupie)

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 08 maja 2007, 00:50
niepamietam czy to ja napisalam to "jak zwykle glupie" :?
czy moze ktos mądry to dopisal, a jesli tak, to przepraszam, ze tak bez przerwy pisze glupie posty, postaram sie juz was niezameczac tymi jak zwykle glupimi pytaniami,
oczywiscie moje pytanie kasuje, zeby nieodstraszalo innych forumowiczow
pozdrawiam
Ostatnio edytowano 05 cze 2007, 22:06 przez CIALO liceum DUSZA muzeum, łącznie edytowano 1 raz
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez IceMan 08 maja 2007, 01:45
Ilość niebieskich literek jest wprost proporcjonalna do ilości napisanych na forum wiadomości. I to jest ranga. Im więcej postów tym wyższa.
Przyjaciel forum

przez IceMan 08 maja 2007, 01:46
Ilość niebieskich literek jest wprost proporcjonalna do ilości napisanych na forum wiadomości. I to jest ranga. Im więcej postów tym wyższa.
Przyjaciel forum

Googlofobia czyli co widzą niezarejestrowani

przez Amy Lee 10 maja 2007, 17:52
Zauważyłam, że chyba wszystkie sekcje forum są widoczne dla gości (rozumiem, nie każdy chce się rejestrować, a tak to przynajmniej dowie się czegoś) i zaczęłam się zastanawiać, czy nie byłoby fajnie zablokować przynajmniej możliwości oglądania profili zarejestrowanych użytkowników przez niezarejestrowanych?

(Nie wykluczam, że lęk przed wygooglowaniem i identyfikacją na podstawie miasta i daty urodzenia może nosić znamiona natręctwa ;) )

Można by poszukać jakiegoś złotego środka między tym, czego potrzebują osoby niezarejestrowane, a potrzebą prywatności tych, którzy piszą.
Amy Lee

przez DarkAngel 10 maja 2007, 17:58
O ile się orietuję to niezalogowani uzytkownicy nie widza tylko fotek w subforum "Witam/Ludzie z forum" reszta jest widoczna.... Trzeba byłoby pogadać z Shadem o tym aby również i profile były niewidoczne. Ale czy to mozliwe to nie wiem.
Obrazek
ExModerator

przez IceMan 10 maja 2007, 19:06
Amy Lee bardzo dobry pomysł. Kiedyś mnie kumpel z klasy wypenetrował szukając książki "Lęk przed bliskością". Pełno niezarejestrowanych przewija się przez forum. Dla nowych powinny być zablokowane profile, lista użytkowników i dane podawane przy każdym poście (oczywiście oprócz nicka i liczby postów, które nic nie dają potencjalnemu penetratorowi).
Przyjaciel forum

Sugestia w sprawie działu INDEX LEKÓW.

przez Heliush 10 maja 2007, 19:50
W związku z tym ,że na rynku jest bardzo wiele nazw handlowych leków , czy nie mozna byłoby w nawiasie obok tych nazw handlowych umieścić ich nazwy
międzynarodowej? np Efectin ( venlafaxinum)
Pozdrwiam

przez atrucha 10 maja 2007, 21:16
Owszem. Takie były plany (chyba nawet zaczełam to robić kiedy byłam moderatorem). Z tym,ze teraz nie dysponuję wystarczającą ilością czasu by dbać o subforum "Leki". Robię to co najważniejsze.. czyli przenoszę i doklejam. Przydałby się nowy moderator, który miałby jakieś pojęcie w tym temacie. Niestety nie jest to specjalnie miluchna praca.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Róża 10 maja 2007, 21:46
DarkAngel napisał(a):O ile się orietuję to niezalogowani uzytkownicy nie widza tylko fotek w subforum "Witam/Ludzie z forum" reszta jest widoczna.... Trzeba byłoby pogadać z Shadem o tym aby również i profile były niewidoczne. Ale czy to mozliwe to nie wiem.

O niekoniecznie.Zabawiłam się w gościa i kilka fotek widać-Piotrek między innymi.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez DarkAngel 10 maja 2007, 21:59
ale te widoczne sa wstawione z zewnętrznego serwera....tych wstawionych poprzez forum nie widać...
Obrazek
ExModerator

przez IceMan 10 maja 2007, 22:12
Moja jest faktycznie w tej chwili z zewnętrznego serwera. Ale naprawdę pod tym zdjęciem rozpoznawalny nie jestem :lol:
Przyjaciel forum

Sortuj wg