Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Shadowmere 07 maja 2010, 15:02
Ridllic, niestety ja nie zauważyłam żadnego oskarżenia czy posądzania w swoim poście.Zauważyłam natomiast pytania,ewentualnie jedno przypuszczenie.W związku z tym nie ma chyba sensu kontynuowanie dalej tego tematu.Pozdrawiam. :D
Shadowmere

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 15:03
Dobra, dajmy już spokój. Zadałyśmy tylko kilka pytań a zostajemy oskarżone o jakiś atak, zachowanie 'nie na miejscu', spiskowanie...
Ok, ja idę robić obiad bo mi chuop do chałupy wróci i ja opierdziel zbiorę za brak obiadu, a nie Wy ;)

p.s. Nic mnie nie boli, no, ino głowa trochę :roll:
magdalenabmw

przez Shadowmere 07 maja 2010, 15:03
magdalenabmw, trzymaj sie,Siostro.
Łączę się z Tobą w bólu. :twisted:
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 15:04
Dzięki, Shadow :mrgreen: Możesz wpaść, pomożesz mi z obiadem. Buziak.
magdalenabmw

przez scrat 07 maja 2010, 15:10
p.s.2. Na spotkania można się umawiać w tematach miast, jak my w Szczecinie.

Jak ktoś chce spędzać czas ogólnie z ludźmi z forum to przecież może pisać w tematach regionalnych. Ja np. nie mam ochoty spotykać się z ludźmi z forum których w ogóle nie znam, tylko ze znajomymi, z którymi dużo się przegadało na czacie i już ich poznało. Nie będę zapraszał garstki znajomych na piwo w ogólnym temacie.
Przyjaciel forum

przez paradoksy 07 maja 2010, 15:18
ojej, ale afera :mrgreen:
paradoksy

przez shadow_no 07 maja 2010, 15:24
Jakieś pytania do Admina? ;-)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ridllic 07 maja 2010, 15:30
"" nie idzcie tą drogą nie idzcie tą drogą "" :mrgreen: cytat zapożyczony od A.Kwaśniewskiego
Ridllic

przez wovacuum 07 maja 2010, 15:38
w sumie nie mam zadnych-z podanych osob ,za przyjaciela forum uwazam Tet no i Goldieloks, i green z czata troszke
wovacuum

przez K. 07 maja 2010, 17:07
A... przecież wiedzieliście - osoby, które są odpowiedzialne za 'nadawanie rang', że każdy kto tu chociaż trochę przebywa zauważy różnicę i się zapyta. A więc skąd to zdziwienie, że dziewczyny się dopytują ?

I co ma PRZYJACIEL FORUM do Waszych prywatnych spotkań i pogadanek na czacie ?
Nie bardzo rozumiem, ale i chyba nie potrzebuję zrozumienia tego do szczęścia.

Ps. Poza tym, musieliście zaraz oznaczać kogoś innym kolorem, jeszcze takim oczojeb*ym ? Nie, nie musieliście.
Ps.2 To ja proponuje utworzyć subforum dla tych, którzy rozmawiają prywatnie na GG i lubię spotykać się w kole gospodyń wiejskich i gotować kapuśniak ! Kolor żółty-neon proszę, tak dla równowagi.

Peace.
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez shadow_no 07 maja 2010, 17:19
I co ma PRZYJACIEL FORUM do Waszych prywatnych spotkań i pogadanek na czacie ?

Osoby te nawet jeżeli nie wszyscy posiadają znaczną ilość postów na swoim koncie, wniosły wiele w życie forum. Jeżeli nie tylko motywacyjnie, to i pomocą w organizacji pewnych działań. Nie przesadzę pisząc, że bez wielu z tych osób forum prawdopodobnie by nie istniało w chwili obecnej.

przez Ridllic 07 maja 2010, 17:19
coście sie tak uparli na tych przyjaciół forum ,spojrzcie
http://www.nerwica.com/memberlist.php?sk=d&sd=d&mode=&start=27
nie każdy przyjaciel forum ma inny kolor nicka ;)

ad. odnośnie oznaczenia nicków innym kolorem nie musieli ale może chcieli . :roll:
Ridllic

przez K. 07 maja 2010, 17:33
ad. odnośnie oznaczenia nicków innym kolorem nie musieli ale może chcieli .

Ojeju, pobawmy się w piaskownicę. Bo może i ja chcę.
Piszesz czasami jak małe dziecko, a chyba już nim nie jesteś, jak dobrze rozróżniam.
Po prostu nie wiem skąd to zdziwienie co do reakcji dziewczyn, tyle. :roll:

shadow_no, mam nadzieję, że wyróżniłeś wszystkich, którzy na to zasługują i nikt nie poczuje się urażony.

pomocą w organizacji pewnych działań. Nie przesadzę pisząc, że bez wielu z tych osób forum prawdopodobnie by nie istniało w chwili obecnej.

A więc nadal prywatne sprawy o których szary użytkownik nie wie i się nie dowie.
Dobrze, już dobrze, oczywiście wszyscy rozumiemy.

Ps. A wiesz co, śmieszne, bo ja chciałam też coś pomóc i zrobić dla forum i jakoś nie byłeś chętny żeby mi nawet odpowiedzieć. A więc śmiem twierdzić, że kółeczko wzajemnej adoracji istnieje. Ale bawcie się dobrze, ja tam co do tego nie mam żadnego 'ale', jedynie co to widziałam, że są osoby, które też się udzielają i też wcale nie mniej pozywtywnej energii wrzucają na forum.
Ale to nie ja tu jestem Bogiem.

I tak, napiszę to publicznie, bo ja nie używam zwrotów typu 'pewny człowiek, pewnego razu, zrobił coś pewnego a efekty widzą wszyscy'.

:yeah:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez shadow_no 07 maja 2010, 17:42
Ps. A wiesz co, śmieszne, bo ja chciałam też coś pomóc i zrobić dla forum i jakoś nie byłeś chętny żeby mi nawet odpowiedzieć.

A ja mam wrażenie, że podziękowałem, wcieliłem w życie i odpowiedziałem Ci na wiadomość:
post311352.html#p311352
:)

Odnośnie 'kółeczka', sprawa wygląda tak, że nie wszystkie osoby które otrzymały rangę przyjaciela forum należą również do nowej grupy. Grupa IRC jak sama nazwa wskazuje koncentruje się na stałych bywalcach czata. Nie chcę licytować kto zasłużył się bardziej lub mniej, bo nie da się tego określić jednoznacznie.
Rozumiem, że chodzi Ci o Twój pomysł odnośnie porządków w dziale 'Witam'. Z racji tego, że każdy z nas ma również życie prywatne nie jest możliwe szybkie wcielenie tych zmian w życie. Czas pokaże jak to wyjdzie w praktyce.

A więc nadal prywatne sprawy o których szary użytkownik nie wie i się nie dowie.

Czy widzisz sens, żebym pisał publicznie że użytkownik X pomógł nam w tym, a Y w tym, Z mnie pocieszał co w konsekwencji przełożyło się na to i na to. Heh, myślę, że przyznanie takiej rangi jest wystarczającą informacją.

Sortuj wg