Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Kompetenecje moderatorów, c.d.

przez Pstryk 21 kwi 2010, 00:06
nom właśnie - jak rozumieć Twój post, którego zacytowałam :?: konkretnie: jesteś taka pewna:).
Pstryk

przez linka 21 kwi 2010, 00:09
hysteric, grozisz mi? :lol:
Hmm a to istnieje jakieś "prawo dotyczące tego jak należy prowadzi forum przez siebie założone" ? Jakieś sankcje prawne?

Jesteś na forum od wczoraj....więc wybacz .....ale o czym Ty piszesz? 4 posty z czego trzy w tym temacie........ :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez hysteric 21 kwi 2010, 00:14
Pstryk napisał(a):nom właśnie - jak rozumieć Twój post, którego zacytowałam :?: konkretnie: jesteś taka pewna:).

tak jak jest napisane:) a Ty pewnie zrozumiesz go po swojemu :papa: GROZBA :brawo:

linka napisał(a):hysteric, grozisz mi? :lol:
Hmm a to istnieje jakieś "prawo dotyczące tego jak należy prowadzi forum przez siebie założone" ? Jakieś sankcje prawne?

Jesteś na forum od wczoraj....więc wybacz .....ale o czym Ty piszesz? 4 posty z czego trzy w tym temacie........ :roll:

zalozyciel zaufal osoba powierzajac im funkcje , mod powinien byc pomocny usserom a tutaj jest na opach:) mod walczy z usserem na kazdym kroku...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 21 kwi 2010, 00:21
hm skąd wiesz jak ja odbieram - ja tylko pytam grzecznie - czy my się znamy :?: :?: :?: bo widzę, że się dzisiaj zalogowałeś i już tyle o mnie wiesz :?: zadziwiające. Najdziwniejsze jest to, że to koleżanka moderatorka odebrała Twoje słowa jako groźba - bynajmniej nie ja.
Pstryk

przez linka 21 kwi 2010, 00:22
Mod powinien by pomocny i zwraca uwagę na to, czy userzy przestrzegają regulamin który zaakceptowali. Tyle w tym temacie.
Wyciąg z regulaminu:
2. Administracja* dołoży wszelkich starań, aby forum było czyste, tzn.:
-Ma prawo do kasowania, przenoszenia, blokowania tematów, które wg. nich nie są wartościowe.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez hysteric 21 kwi 2010, 00:29
linka napisał(a):Mod powinien by pomocny i zwraca uwagę na to, czy userzy przestrzegają regulamin który zaakceptowali. Tyle w tym temacie.
Wyciąg z regulaminu:
2. Administracja* dołoży wszelkich starań, aby forum było czyste, tzn.:
-Ma prawo do kasowania, przenoszenia, blokowania tematów, które wg. nich nie są wartościowe.

szkoda ze usserzy nie maja prawa prosic o usowanie modow ktorzy wedlug nich nie sa wartosciowi... koniec tematu ,

a temat smiertelniczki : proby samobujcze jest jak najbardziej wartosciowy , a min Twoja wypowiedz na nim swiadczy o niekompetencji

pozdrawiam

przez Pstryk 21 kwi 2010, 00:46
hm nie żebym szukała zaczepki, ale bardzo interesuje mnie odpowiedź na moje pytanie - rozumie kolego, że przychodzisz do Nas ze swoimi problemami - ale na jakich podstawach wypowiadasz się n/t kompetencji moderatorów i ot choćby, na jakiej podstawie oceniasz co ja myślę - skoro jesteś tutaj zaledwie parę godzin :!: podajesz w wątpliwość nawet fakt, iż TN jest właścicielem forum - najwyraźniej nie jesteś zorientowany nawet w podstawach a wypowiadasz się w temacie dotyczącym kogoś konkretnie :shock: A temat mógł być zamknięty ot choćby z powodu powielania tematu w to nie wnikam bom ne w temacieXD no i jakim prawem decydujesz o końcu dyskusji. Może się łaskawie ustosunkujesz i wyjaśnisz niejasności, które wprowadziłeś w tym temacie kolego hysteric :?:
Pstryk

przez eligojot 21 kwi 2010, 00:49
Zadaniem moderatora jest - jak sama nazwa wskazuje - moderowanie wypowiedzi i tematów. Ktokolwiek to zrobił, dobrze uczynił, że zamknął temat o próbach samobójczych. Wybacz, może jest gdzieś jakieś forum, gdzie ludzie będą się chętnie dzielić swoimi doświadczeniami na ten temat, ale tu raczej to nie przejdzie i nie jest on na miejscu. Zresztą nie widzę celowości dyskutowania na ten temat. Mamy wychodzić z depresji i nerwicy i się wzajemnie wspierać, wyjaśniać, a nie rozważać tematy ostateczne. Może temat samobójstwa jest wartościowy, ale na pewno nieodpowiedni. Możecie zawsze dyskutować na PW. Ja np. nie mam ochoty czytać porad o tym jak skutecznie czy jak bezboleśnie czy jeszcze jak inaczej, bo wszystko jest do d... . A na pewno w pewnej fazie takie pytania i odpowiedzi się pojawią.
Uważam tą dyskusję za wyczerpaną.
Ostatnio edytowano 21 kwi 2010, 00:53 przez eligojot, łącznie edytowano 1 raz
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez hysteric 21 kwi 2010, 00:52
Pstryk napisał(a):hm nie żebym szukała zaczepki, ale bardzo interesuje mnie odpowiedź na moje pytanie - rozumie kolego, że przychodzisz do Nas ze swoimi problemami - ale na jakich podstawach wypowiadasz się n/t kompetencji moderatorów i ot choćby, na jakiej podstawie oceniasz co ja myślę - skoro jesteś tutaj zaledwie parę godzin :!: podajesz w wątpliwość nawet fakt, iż TN jest właścicielem forum - najwyraźniej nie jesteś zorientowany nawet w podstawach a wypowiadasz się w temacie dotyczącym kogoś konkretnie :shock: A temat mógł być zamknięty ot choćby z powodu powielania tematu w to nie wnikam bom ne w temacieXD no i jakim prawem decydujesz o końcu dyskusji. Może się łaskawie ustosunkujesz i wyjaśnisz niejasności, które wprowadziłeś w tym temacie kolego hysteric :?:

przestan mnie rozsmieszac:) jak chcesz cos to pisz do mnie na gg... nasunela mi sie taka mysl ze modzi powinni pochodzic jednak z poza srodowiska afektywno - kompulsywno - depresyjnego , jak mozesz mnie oceniac majac swoje problemy, w jaki sposob moze to byc obiektywna ocenia skoro przez swoje problemy sama masz zaburzony odbior , przekaz??

[Dodane po edycji:]

OJ Pstryk<lol> a gdzie ostrzezenia dla swoich wlazidupkow za obrazy na czacie:) a zapomnialem oni moga wiecej:) rozbawilas mnie tym ostem:) to teraz moja droga prosze drugiego osta:) szkoda ze sprawy prywatne daja Ci tak do wiwatu ze przenosisz je tu:) powielam to poraz kolejny... co napisalem wyzej:) a skoro masz zaklucony odbior nie zrozumialas:) a szkoda:) to co drugi ost:) lepiej Ci sie bedzie spalo w nocy:) tule mocno :great:

przez paradoksy 21 kwi 2010, 01:03
Witaj, gregory21/_incognito_/halfix/obecnie- hysteric. Już po raz kolejny zakładasz nowe konto. Wcześniej zostałeś parokrotnie poinformowany, że takie zachowanie kończy się ostrzeżeniem i zbanowaniem kont poprzednich. W Twoim wypadku jest to już drugie ostrzeżenie.

PS. Tobie to forum ciągle coś nie pasuje.. może pora pójść sobie na jakieś inne?

ed:
przenoszę temat do odpowiedniego działu.
paradoksy

przez to_tez_ja 21 kwi 2010, 01:16
PO 1 sze poprzednie konta byly zakladane pokolei i usowane przed otwarciem kolejnych , po 2 gie zablokowalas wszystkich uzytkownikow ery - blokujac na czacie caly adres a nie pojedyncze ip:) trzeba bedzie skrypty pisac:P a tak na koniec doxy skoro juz tak dobrze znasz moje konta:) zycze Ci powodzenia w szukaniu pracy...moze wtedy zrobi sie tu ciszej:) spelniam Twoje zyczenie znalazlem forum http://[ciach]/index.php przenioslo sie tam juz kilka osob ktore naprawde wiele tu wnosily... ale dzieki takim jak Ty nie maja juz ochoty nic wiecej pisac:) to moj ostatni post milkne:) pozdrawiam:) i bana prosze:)

http://[ciach]/index.php

eligojot, na tym forum jest zarejstrowanych ponad 18 tys ludzi.. to co tobie nie pasuje innemu moze... tolerancja...
Ostatnio edytowano 21 kwi 2010, 01:22 przez Anonymous, łącznie edytowano 2 razy
Powód: no to pozostaje tylko życzyć wytrwałości w milczeniu, bo póki co Ci to nie za bardzo wychodzi.

gregory21/halfix/_incognito_/histeric ---> to_tez_ja

przez Pstryk 21 kwi 2010, 01:20
wybacz Dox, napisałaś gdzieś bardzo mądre słowa, zacytuję bo świetnie odnoszą się do kolegi grg21: niezła przykrywka na brak asertywności lub brak argumentów. Prezentujesz tani sposób zaczepek co ma podłoże w niskiej samoocenie. Nie zalewaj wszystkich własną goryczą, jeżeli chcesz pomocy to o nią poproś - bo Twoje "tanie" atakowanie przypomina woła nie ..." niech ktoś zwróci na mnie uwagę....". Są dużo prostsze sposoby na to, milsze i bardziej cywilizowane... Reklama poprzez szokowanie wychodzi już z mody... kipi z Ciebie nienawiść tylko źle ją kierujesz...
Pstryk

przez to_tez_ja 21 kwi 2010, 01:22
Pstryk napisał(a):wybacz Dox, napisałaś gdzieś bardzo mądre słowa, zacytuję bo świetnie odnoszą się do kolegi greg21: niezła przykrywka na brak asertywności lub brak argumentów. Prezentujesz tani sposób zaczepek co ma podłoże w niskiej samoocenie. Nie zalewaj wszystkich własną goryczą, jeżeli chcesz pomocy to o nią poproś - bo Twoje "tanie" atakowanie przypomina woła nie ..." niech ktoś zwróci na mnie uwagę....". Są dużo prostsze sposoby na to, milsze i bardziej cywilizowane... Reklama poprzez szokowanie wychodzi już z mody... kipi z Ciebie nienawiść tylko źle ją kierujesz...

obie macie problemy , zreszta jak i ja przez co odbior i przekaz zostaje interpretowany jak kazdy z nas chce... w tym problem:) moze pora zeby kazdy zaja sie soba...pozdrwiam

cyrk :pirate:

gregory21/halfix/_incognito_/histeric ---> to_tez_ja

przez Pstryk 21 kwi 2010, 01:34
nie mam pojęcia o czym piszesz kolego - wyczytałam, że cierpisz na zaburzenia osobowości (grg21).... ech i widzę, że internet Ci w ogóle nie służy... żenada.
Pstryk

Sortuj wg