Kiedy narodziła się Twoja dusza -Test

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez ChrisMessina 21 cze 2015, 13:43
Czyli, że bardziej z Ciebie taka niańka od gównianej roboty( żart) :D Nigdy mi nic tam nie wsadzali, pewnie na starość doświadczę tego uczucia. To Ci kiedyś powiem jak to jest. ;)
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez elo 21 cze 2015, 13:44
Twoja dusza narodziła w Renesansie! Jesteś czarującym artystą, a także namiętny i żywy. Dla Ciebie życie jest pasjonującą przygodą pełną nowych doświadczeń i pomysłów! Lubisz spędzać czas na spotykaniu się z nowymi ludźmi i wymienianiem się najnowszymi pomysłami. Twoja dusza zrodziła się w czasie inwencji twórczej, nie zmarnuj tego!

ta yhym autysta chyba a nie artysta : P
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez mark123 21 cze 2015, 13:46
Twoja dusza urodziła się wraz z Twoimi narodzinami! Jesteście zupełnie nowi! Zacząłeś to życie razem z nią i tak naprawdę nie potrafimy o Was za dużo powiedzieć. Twoja dusza jest czysta, nie nosi bagażu przeszłości, które noszą inne. Ty za to jesteś spokojny, łatwo się uczysz i rozpromieniasz każde pomieszczenie swoim uśmiechem! Użyj swojej nowości dobrze, bo to więcej się nie powtórzy.

Nie zgadzam się z tym
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SrebrnaSowa 21 cze 2015, 14:11
mark123 napisał(a):
Twoja dusza urodziła się wraz z Twoimi narodzinami! Jesteście zupełnie nowi! Zacząłeś to życie razem z nią i tak naprawdę nie potrafimy o Was za dużo powiedzieć. Twoja dusza jest czysta, nie nosi bagażu przeszłości, które noszą inne. Ty za to jesteś spokojny, łatwo się uczysz i rozpromieniasz każde pomieszczenie swoim uśmiechem! Użyj swojej nowości dobrze, bo to więcej się nie powtórzy.

Nie zgadzam się z tym

Rozwiniesz myśl ? ?

Elo , nie przesadzaj !Mi tam kilka razy przeleciało przez głowę że jesteś " artystka" , na pewno jeśli idzie o tak zwaną bekę :D

Messina jak było coś cięższego to podrzucałam tacie :D Joke .
Może i jest gówniania, ale idzie się dopatrzeć pozytywów.
Odpychają mnie osoby które twierdzą że nie przebiorą dziecku pampersa, krzywiąc się jak pierwszorzędne księżniczki, a kiedy nikt nie patrzy oddają się dużo obrzydliwszym czynnościom.
Zresztą miny dzieci przy przebieraniu pieluszek są bezcenne :D

przez elo 21 cze 2015, 14:27
SrebrnaSowa napisał(a):Elo , nie przesadzaj !Mi tam kilka razy przeleciało przez głowę że jesteś " artystka" , na pewno jeśli idzie o tak zwaną bekę :D

: DDDDDDDDDDD

ano chyba ze tak jesli rozptrujemy to w kontekscie beki to musze sie z tym zgodzic! :~)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez bonsai 21 cze 2015, 14:46
"Twoja dusza urodziła się w erze klasycyzmu! Jest głęboko filozoficzna, hedonistyczna i z natury artystyczna. Jesteś pasjonatem nauki i Twoja wrodzona inteligencja jest niezwykła. Twoja dusza tęskni za znakomitymi imperiami świata antycznego i jesteś zafascynowany mitami przeszłości. Posiadasz radość życia, która jest niezrównana. Twoja dusza zrodziła się w czasie świetnych pomysłów. Jest naprawdę pasjonująca!"

Tia...
bonsai

przez mark123 21 cze 2015, 14:46
SrebrnaSowa napisał(a):
mark123 napisał(a):

Nie zgadzam się z tym

Rozwiniesz myśl ? ?

Ty za to jesteś spokojny, łatwo się uczysz i rozpromieniasz każde pomieszczenie swoim uśmiechem!

Mam dokładnie odwrotnie, niż tu napisali.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

przez Steviear 21 cze 2015, 16:33
Twoja dusza zrodziła się w starożytnym Egipcie! Na brzegach Nilu i u podnóża świetnych piramid, tak Twoja dusza najpierw wchodziła do tego świata. Jak starożytny Egipt, jesteś tajemniczy i nieodparty. Promieniujesz specjalną i jedyną w swoim rodzaju energią, która zalicza się do długiego, utraconego świata wielkich faraonów i tajemniczych czarów. Starożytne pustynie Egiptu są Twoim duchowym domem; Twoja dusza jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju!

nie cierpię gorąca, śmieszny test. chyba nic się nie zgadza :P

przez bittersweet 21 cze 2015, 17:17
Ty dusza urodziła się w średniowieczu! Jesteś namiętny, gwałtowny i odważny. Boisz się tylko dżumy! Jesteś prawdziwym duchem walki z niezłomną żądzą zwycięstwa i sukcesu oraz niewiarygodnie nieustępliwy. Szanujesz władzę i jesteś głęboko duchowy.
pewnie dlatego, ze z żarcia na tescie wybrałam stek :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez wiejskifilozof 23 cze 2015, 18:06
Mi wyszło,zaranie dziejów.

przez Evia 23 cze 2015, 19:50
ja pitolę, średniowiecze :? :why:

opis na szczęście nie brzmi tak najgorzej :P

Ty dusza urodziła się w średniowieczu! Jesteś namiętny, gwałtowny i odważny. Boisz się tylko dżumy! Jesteś prawdziwym duchem walki z niezłomną żądzą zwycięstwa i sukcesu oraz niewiarygodnie nieustępliwy. Szanujesz władzę i jesteś głęboko duchowy.

przez Evia 23 cze 2015, 19:56
bittersweet napisał(a):
pewnie dlatego, ze z żarcia na tescie wybrałam stek :roll:

ja wybrałam sushi ale to w niczym nie pomogło :?

przez MamSwojePoglady 23 cze 2015, 20:14
i u mnie dusza prosto z klasycyzmu... "twoja wrodzona inteligencja jest niezwykła" he śmiechłam :D

przez refren 23 cze 2015, 20:31
Czego to się nie robi, żeby tylko nie popracować...

Renesans, fajnie. Że niby życie przygodą jest (tylko czemu siedzę teraz na Nerwicy?).

Sortuj wg