To wszystko nie miało tak być ! :(

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Celice 23 wrz 2015, 00:49
Chodzi o to byś był czysty i ok to potem ludzie będą chcieli z Tobą jakieś relacje tworzyć.
Celice

przez MadeSelf 24 wrz 2015, 19:43
Dziś się wygadalem rodzicom trochę, jest mi nieco lepiej :) będę się starać

przez Druid 24 wrz 2015, 21:35
Celice napisał(a):Chodzi o to byś był czysty i ok to potem ludzie będą chcieli z Tobą jakieś relacje tworzyć.

A jeśli będzie czysty i nie znajdzie partnerki? Ja nie ćpam i nie dostałam za to nagrody.
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez achino 25 wrz 2015, 13:18
Jedyny wniosek, jaki płynie z tej opowieści jest następujący: należy zatajać prawdę i kłamać ile wlezie, nigdy do niczego się nie przyznawać. Pisze to bez cienia ironii. Ludzie nie chcą żadnej prawdy, żadnego przyznawania się. Wszyscy sa zaklamani. Czlowiek ze swej natury jest podly i nie ma żadnego powodu, aby wydzwaniać do znajomych i przyznawać sie do tego, ze jest sie slabym. Nikt nie chce tego sluchac. O sobie mowic jak najmniej.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Druid 25 wrz 2015, 19:19
achino napisał(a):Jedyny wniosek, jaki płynie z tej opowieści jest następujący: należy zatajać prawdę i kłamać ile wlezie, nigdy do niczego się nie przyznawać.
W jakim celu?

achino napisał(a):Ludzie nie chcą żadnej prawdy, żadnego przyznawania się.
Ja chcę, choć zdarza się, że nie jestem gotowa na to, co mogę usłyszeć.

achino napisał(a):Wszyscy sa zaklamani. Czlowiek ze swej natury jest podly
Kogo/co w ten sposób usprawiedliwiasz?
Druid

przez MadeSelf 25 wrz 2015, 20:51
Partnerkę mogę znalezc szybko, nie to że się chwale ale jestem dość przystojny i mam powodzenie u kobiet. Od zerwania minęło ponad 2 miesiące i krecilo już że mna parę dziewczyn, ale Sylwia cały czas jest w moim sercu, i choć bym się nie wiadomo jak starał to ona ciągle tam będzie... Od października wyjeżdża do WW na studia... Wiem że jak wyjedzie to ją strace na zawsze.. To takie... Kurde.. Załamany jestem. Mam teraz najdłuższa przerwę od walenia w nocha i nie ciągnie mnie prawie wgl do tego.. Czy mogę cos zrobić jeszcze ?

przez Druid 25 wrz 2015, 21:36
MadeSelf, teraz Cię do niej ciągnie, a jak byliście parą - coś Cię odpychało.

Czy mogę cos zrobić jeszcze ?
Dla mnie?
Druid

przez Flora3 05 paź 2015, 20:40
Sam sobie z tym nie poradzisz
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

Sortuj wg