Grzeszki - Czyli czego nie powinniśmy robić, a to zrobiliśmy

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez mark123 20 mar 2014, 19:54
Lonely94 napisał(a):
mark123 napisał(a): (..) ciapowatość...

A co to takiego ?.

Niemęskie lub mało męskie zachowanie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez SmutnaTęcza 20 mar 2014, 23:59
- Gdy miałam jakieś 10-12 lat, pomalowałam sobie paznokcie czarnym flamastrem. Tak po prostu.
- Ile to ja razy wyjadłam wszystkie cukierki, choć mama prosiła, by trochę zostało na inny dzień albo w razie wizyty gości.
- Wyrzucanie kanapek albo oddawanie ich psu (miałam wtedy jakieś 11-12 lat; początek problemów z odżywianiem).
- Kiedyś, gdy mnie coś wkurzyło, tak długo kopałam szafkę, aż odpadł kawałek listwy.
- Ojciec po pijaku zamknął kiedyś na klucz drzwi do łazienki i nie chciał nam jej otworzyć. W przypływie szału skopałam szybę w drzwiach i od razu można było wejść. Oczywiście potem wmówiłam ojcu, że to jego robota. ;)
- Odpłaciłam sąsiadom słuchającym bardzo głośno muzyki tym samym. No, prawie - kto wie, czego słucham, ten może się tylko domyślić, czego kazałam im słuchać. ;) Od razu zrobiło się cicho, a i ja wyłączyłam muzykę.
- Pójście na łatwiznę ze scenariuszami lekcji na praktyki. Potem oddanie wraz z dziennikiem praktyk scenariusza, którego wcale z dzieciakami nie przerabiałam, a z którego dostałam 5-tkę... na pół roku przed praktykami. Po prostu nie chciało mi się siedzieć nad tymi kretyńskimi scenariuszami.

przez coma 21 mar 2014, 09:57
to ja też wyrzucę swoje grzeszki a raczej grzechy, od wczoraj kiedy przeczytałam sobie ten temat to myślę o nich, muszę to wyrzucić, mam nadzieję, że to mi jakoś pomoże

ćpałam opiaty, kodeinę, morfinę, fentanyl przez 6 lat - nie powinnam a to robiłam, wynosiłam rzeczy z domu i sprzedawałam w lombardzie, podkradałam morfinę i fentanyl mojej mamie chorej na raka, kiedy moja mama umierała to byłam tak ujebana, że ledwo stałam na nogach, kiedy miałam się nią opiekować to chodziłam do apteki lub do dilera i zostawiałam ją samą, przeznaczyłam dziesiątki tysięcy złotych na ćpanie, kiedy mój ojciec cierpiał po stracie żony ja sukcesywnie czyściłam jego konto i przeznaczałam na ćpanie..

Więcej grzechów nie pamiętam. Pewnie dlatego, że byłam ujebana i nie wiedziałam co robię.
PEACE & LOVE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AmnuM 21 mar 2014, 13:04
Współczuję śmierci matki i braku wsparcia z twojej strony, względem jej osoby. Znam dobrze to co piszesz i też żałuję ćpania, wydanych pieniędzy
Tracenia czasu na czekanie, stanie, jechanie na drugi koniec miasta po coś. Okłamywania lekarzy, a przede wszystkim Mamy, bo ojca mam w dupie.
Okradania przychodni lekarskich z leków itp...

przez wiejskifilozof 21 mar 2014, 14:04
Ja nie powinien wzdychać do Agnieszki Wielgosz, nawet by na mnie nie spojrzała ;) :D

przez mark123 21 mar 2014, 14:06
Największe zło, jakie zrobiłem w życiu, to moja pewnego typu agresja wobec psa mojej babci i gwałtowna zmiana zachowań wobec niego; było to, gdy miałem jakieś 10-12 lat.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez wiejskifilozof 22 mar 2014, 11:28
Zbicie kilku talerzy.

przez coma 22 mar 2014, 18:45
AmnuM napisał(a):Współczuję śmierci matki i braku wsparcia z twojej strony, względem jej osoby. Znam dobrze to co piszesz i też żałuję ćpania, wydanych pieniędzy
Tracenia czasu na czekanie, stanie, jechanie na drugi koniec miasta po coś. Okłamywania lekarzy, a przede wszystkim Mamy, bo ojca mam w dupie.
Okradania przychodni lekarskich z leków itp...

AmnuM, Najgorsze jest to, że kiedy się ćpa to całe życie jest temu podporządkowane, każdy oddech, po prostu wszystko.... Też Ci współczuję bo wiem jaka to męczarnia i ból, takie zniewolenie, miotasz się jak zwierzę w ciasnej klatce, ale wiem, że da się z tego wyjść, bo ja już posmakowałam normalnego życia, i nie zmarnuję szansy i moich wysiłków, za dużo czasu zmarnowałam, 6 lat to ogrom czasu, ale wszystko jest do nadrobienia, i właśnie to robię - nadrabiam stracony czas, silniejsza niż kiedykolwiek ;)

AmnuM, niech moc będzie z Tobą ;)
PEACE & LOVE

przez AmnuM 22 mar 2014, 21:04
No, ja właśnie czekam. Wracam na terapię uzależnień, do psychiatry, który też jest specjalistą od uzależnień i do leków, które mi będzie wypisywał.
Muszę się dowiedzieć tylko, jakie leki działają najlepiej na zaburzenia lękowe, osobowość unikającą i hamują popęd DDA (jeżeli ktoś ma jakieś propozycje, co do leków i ma podobne zaburzenia, to zapraszam na priv). Chciałbym poznawać ludzi i funkcjonować normalnie, bo czuję się bardzo samotnie.

przez halenore 28 mar 2014, 03:17
To macie jeszcze zdrowy odruch. Ja tam ciągle myślę, jakby to było fajnie "odlecieć". I'm an idiot , I know. :why: :bezradny:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez coma 28 mar 2014, 09:54
halenore, a leczysz się? chodzisz na terapię uzależnień? Ile czasu trwa Twoje uzależnienie?
PEACE & LOVE

przez Nihil6 24 kwi 2014, 23:35
Kradzież kilkudziesięciu paczek klepliwego maku (morfina) oraz kilkunastu "setek" 30-40% alkoholu (+ coś na zagrychę, bo przeca na pusty żołądek pić niezdrowo :P) z wielkich sieci hipermarketów na łączną kwotę rzędu kilkuset złotych.

cdn. ... :P
"Volenti non fit iniuria."

przez kupmitrumne 25 kwi 2014, 12:34
W liceum zbierałam z kolegami pod wejściem do szkoły pieniądze do kubka (jakieś tam grosze ) , jeżeli ktoś nie wrzucił to nie mógł wejść :lol:
Zostaliśmy zawieszeni przez jeden dzień , za zebraną kasę (ok 6 zł) poszliśmy na piwo :lol: .

Byłam w związku z dwoma chłopakami , żaden od drugim nie wiedział , bardzo tego żałuje

W gimnazjum podrobiłam zgodę mamy na zrobienie kolczyka w języku .

Podbieranie kasy rodzicom w dzieciństwie się chyba nie liczy bo każdy to robił .

przez 1234qwerty 25 kwi 2014, 12:40
kupmitrumne,
Podbieranie kasy rodzicom w dzieciństwie się chyba nie liczy bo każdy to robił .

Eee. Nie?

Ale nie będę narzekał, bo jednak pasożytnictwo w dorosłym życiu jest dużo bardziej kosztowne niż te kilka złotych :P

Sortuj wg