Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez plusio34 27 lut 2016, 22:25
kredyt tez nie wchodzi w gre

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 15:49
plusiu nie mysl o tym tylko zajaraj rozluznij sie i daruj sobie ten kurs
jak se zajarasz to latwiej ci bedzie sie pogodzic sam wiesz. jak to w moim przypadku zabitka i po problemie ;)
Jak mowi stare chinskie przyslowie jesli nie wiesz co powiedziec , powiedz stare chinskie przyslowie

solian 400mg

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 28 lut 2016, 16:09
no ale po co go namawiasz, skoro on nie chce, weź człowieku trochę pokory jeśli wiesz czym ona jest.
a facet jest dodatkowo zadłużony.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 16:37
doktorze skoro jestes taki madry to doradz mu lepiej a nie znowu mnie pouczasz jak bedzie chcial to i tak zajara wezmie w kredo polowke albo sztuke sam mam dlugow po uszy a jaram i tak. czlowiek dla chwili relaksu i ucieczki od problemow jest sklonny wydac duzo wiecej niz 50 zl chyba tobie doktorze nie musze tego mowic
Jak mowi stare chinskie przyslowie jesli nie wiesz co powiedziec , powiedz stare chinskie przyslowie

solian 400mg

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 28 lut 2016, 17:06
ano trochę masz racji, ale mimo wszystko haj jest krótki i wiesz, że trzeba dopalać, bo ten stan nie trwa wiecznie,
a on nie chce się uzależniać z tego co mówił, skoro ma długi to jak będzie palić więcej to te długi tylko będą większe,
chyba że założy se sam hodowle.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 17:21
pisal juz wczesniej ze nie palil od dawna a jak pali to po 2 machy to giet mu starczy na dobre 10 razy. a dwa hodowli nie polecam bo nie daj boze wpadnie na psach i chlop se zycie spiepszy sam wiesz ze jak sie nie ma sprzetu i sprawdzonych nasion to wychodzi z tego jedna wielka kupa . znam ludzi ktorzy pala 2 razy na rok w trudnych chwilach i zyja a gosc madrze gada ma plany przyszlosc przed nim wiec nie mysle zeby sie uzaleznil po gramie . dodam jeszcze ze to tylki moja teoria . teoria bo ja nie znam tego z praktyki od pierwszego razu poplynolem jak mlody pelikan ale to raczej dlatego ze mialem 12 lat jak zaczynalem z tym przygode

solian 400mg

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 28 lut 2016, 17:29
No cóż, może nie warto by się męczył i zajarał, ale to jego decyzja, choć nie powinniśmy namawiać ;)
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 17:45
Wlasnie w tym problem, ze jakbym zajaral to wew. krytyk zaczalby mnie upokarzac ze jestem taka pi......a, ze nawet durnego kursu nie moge zrobic.
Albo mogloby tez pojsc w druga strone, czyli w otwarcie i rozwiazania i generalnie wy......ke na to czego nie moge zmienic

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 17:46
No i dlugow nie mam takich ogromnych, mam kredyt w banku i u mamy. Stac mnie nawet na 10 g :uklon:

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 17:50
ja tu czegos nie rozumiem pisales ze po jaraniu nie masz schiz i sie swietnie relaksujesz , masz gadke nie wspominsles o jakims krytyku . to zmienia postac rzeczy

solian 400mg

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 28 lut 2016, 17:54
@plusio34

No to trochę dwutorowe myślenie, bo pisałeś, że jaranie Ci pomagało, a teraz, piszesz że byś miał wyrzuty sumienia,
to zrozumiałe, ja też tak mam, gdy już zajarałem to wyrzuty i ciągłe obwinianie się. Ja akurat jestem uzależniony więc
to inna sprawa. Więc musisz sam zdecydować ;)
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez Stakatela 28 lut 2016, 18:11
plusio34 ale jaki związek ma jaranie z kursem ? Chyba problem jest w tym, czy zdobyć jakoś pieniądze i iść na kurs, czy na razie ten kurs odpuścić. Na trawkę też trzeba pieniędzy, więc nie powinieneś w ogóle brać tego pod uwagę.

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 18:23
plusiu kiedys czytalem ze mozna lyknac przed paleniem benzodiazepiny typu xanax klonozepam itp. wtedy podobno nie ma mowy o bad tripie w ktorego osobiscie nie wierze od marihuany ale powiedzmy ze istnieje . zreszta mozna jeszcze kombinowac z innymi substancjami zeby uniknac przykrych doznan. poczytaj o tym najlepiej na hyperrealu chlopaki z tamtad wytestowali juz chyba wszystkie mozliwe combo wiec ci doradza jak jarac zeby nie miec zlej fazy

solian 400mg

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 19:07
Bo nie czytacie ze zrozumieniem, a uwierz mi poprzedniku, mozna miec zle fazy po bobkach. Pisalem, ze takie fazy mialem przy mocniejszym zjaraniu, dlatego tez palilem 1, 2 buchy bo wtedy bylo fajnie, Co za duzo to nie zdrowo. Generalnie trawa wzmacnia to co jest w nas. Rzadnych bezno itp nie bede jadl, nie jestem az tak glupi. JA chce zyc, a nie cpac

Sortuj wg