Czy to koniec ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Czy to koniec ?

przez ekspert_abcZdrowie 02 lis 2015, 15:43
detektywmonk, z tego, co się orientuję, to Magda już od dawna dość dobitnie mówi Ci, że nie jest zainteresowana "związkiem" z Tobą. Może już czas przestać żyć iluzjami?
Psycholog

Czy to koniec ?

przez Stakatela 02 lis 2015, 15:54
detektywmonk napisał(a):
khaleesi napisał(a):detektywmonk, ja bym zaprzestała kontaktu nawet smsowego :roll:

Raczej nie,wtedy bym był jeszcze bardziej samotny.
:

Taka SMS-owa znajomość to tylko złudzenie znajomości. Bo co to za znajoma, która nie mieszka zbyt daleko, ale tylko się z nią pisze, a nie można spotkać?

Czy to koniec ?

przez wiejskifilozof 03 lis 2015, 10:12
ekspert_abcZdrowie napisał(a):detektywmonk, z tego, co się orientuję, to Magda już od dawna dość dobitnie mówi Ci, że nie jest zainteresowana "związkiem" z Tobą. Może już czas przestać żyć iluzjami?

Iluzję,już dawno minęły.Ale pomyślałem,że możemy zostać takimi dobrymi kumplami.I Magda,chyba jest na to gotowa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy to koniec ?

przez wiejskifilozof 03 lis 2015, 10:14
Mieszka,o 22 km.Ja ją zapraszam,do siebie.A ona mnie nie.W domu,ma Magda problemy.Rodzice piją.Wzywają na nią.Pogotowie i policję.Nie bardzo,bym chciałbym być świadkiem tego.

Sortuj wg