Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to koniec ?


Rekomendowane odpowiedzi

I znowu,o moim "związku z Magdaleną 37".Cóż, myślę że to,powoli będzie koniec.A,chodzi o takie zdarzenie.Byłem u koleżanki lat 40.I ta mówi,mi widziałam Magdę.Ja piszę wieczorem do Magdy esemesa.I pytam,dlaczego mnie nie zawołałaś ? A ona,do mnie z gębą.To nie twoja sprawa,z kim przejeżdżam.Była z kolegą.Przyjechała by ząb prześwietlić.

Potem się jeszcze na mnie wydarła,że nie tylko mnie zna i ma też innych znajomych.

Zastanawiam się czy,jest sens.W kontynuacji tej znajomości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celice, nie mam czasu siedzieć na forum i pisać z ludzmi tutaj tak jak wcześniej. Jestem tu duzo rzadziej. Ty zapewne zrobisz to chętnie. poza tym nie wiem co rozumiesz pod pojęciem pocieszyć. Detektyw załozył temat i każdy sie moze wpisać więc u kiego diabła do mnie takie aluzje. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ja bym zaprzestała kontaktu nawet smsowego :roll:

Raczej nie,wtedy bym był jeszcze bardziej samotny.

:

Taka SMS-owa znajomość to tylko złudzenie znajomości. Bo co to za znajoma, która nie mieszka zbyt daleko, ale tylko się z nią pisze, a nie można spotkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, z tego, co się orientuję, to Magda już od dawna dość dobitnie mówi Ci, że nie jest zainteresowana "związkiem" z Tobą. Może już czas przestać żyć iluzjami?

Iluzję,już dawno minęły.Ale pomyślałem,że możemy zostać takimi dobrymi kumplami.I Magda,chyba jest na to gotowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×