Kobieta w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Kobieta w związku

przez Arasha 01 mar 2015, 15:58
*Monika* napisał(a):Arasha większość Twoich postów zaśmieca wątki merytorycznie i nie wnosi żadnej wartości.

Nie pozwolę się obrażać ( zwł. że bardzo dużo osób robi podobnie i nikt się ich nie czepia ). Dlatego poproszę konkretne przykłady, cytaty, a nie ogólnikami rzucać. Jak dostanę konkrety, to się do nich odniosę. Proszę nie robić ze mnie idiotki !

Owszem, bardzo często w wątkach, które zakładałam był spam, ale to nie ja byłam jego autorką i nie do mnie te zażalenia. Ja każdemu pozwalam na wolność słowa, o ile innych nie obraża.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Kobieta w związku

przez *Monika* 01 mar 2015, 20:15
Nicholas1981, Na forum jest cała masa śmieciowych wątków, cały dział off top. Osobiście zablokowałabym możliwość tworzenia nowych, w konwencji śmieciowej. Jeśli ktoś chce rozrywki to prawdopodobnie fora pomylił. Są inne, gdzie można się zabawić. Z tego forum pomału robi się śmietnisko.
Rozumiem stany chorych użytkowników, ale czasem odnoszę wrażenie, że raczej ozdrowieli czytając co wypisują.

Arasha... to, że się obrażasz to już Twój problem. Krytykę powinnaś potraktować w kategorii konstruktywnej. Wskaż proszę miejsce, w którym nazwano Cię idiotką. Ja nie umiem doszukać się postu, w którym takie określenie istnieje. Robisz jak zwykle z igły widły.
Obrazek
Główny Moderator

Kobieta w związku

przez Arasha 01 mar 2015, 21:38
*Monika*, prosiłam o przykłady, w których rzekomo zaśmiecam merytoryczne wątki ! W żadnym miejscu nie napisałam, że nazwałaś mnie idiotką. Czytaj ze zrozumieniem. Prosiłam jedynie o nierobienie ze mnie idiotki, wmawiając mi coś, czego nie robię tak często ( bo prawie w ogóle ), jak mi się to zarzuca ! A teraz tłumacząc się Tobie, akurat OT robię :bezradny:
I wyobraź sobie, że zgadzam się z tym, że zbyt wiele jest na forum off-topów i wzajemnych przepychanek ( nawet ostatnio była z tego powodu afera, na szczęście bez mojego udziału ). Uważam, że przede wszystkim powinno się ukrócić chamstwo, które od jakiegoś czasu nagminnie się w niektórych tematach ( nie mających w sumie większego sensu, jak choćby Wkurza mnie ) szerzy. Ale nie czepiam się, bo nie muszę wcale tego czytać. Dobrze by było, gdyby inne osoby miały podobne podejście.

Nie miałabym w ogóle żadnych pretensji, gdyby nagle wszyscy modzi się mnie nie przyczepiali ( za wyjątkiem Sławka ). A obrażać się nawet nie jestem w stanie, bo w większości za bardzo Was lubię ;) ( mimo ciągłych ataków na moją osobę w ostatnim czasie ). Trudno, jakoś będziecie musieli z tym żyć, że lubię od czasu do czasu założyć temat, który mnie interesuje i na który chciałabym porozmawiać :bezradny:
Ostatnio edytowano 01 mar 2015, 21:47 przez Arasha, łącznie edytowano 2 razy
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kobieta w związku

przez Nicholas1981 01 mar 2015, 21:39
*Monika* napisał(a):Rozumiem stany chorych użytkowników, ale czasem odnoszę wrażenie, że raczej ozdrowieli czytając co wypisują.

A może przestałaś ich rozumieć, bo sama nie masz już problemów z psyche.
Nicholas1981

Sortuj wg