Byłem z nią rok zostawiła mnie dla faceta, którego zna tyd

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Sokolov 15 mar 2014, 22:07
Zależało jej na mnie, czuła coś do mnie, tyle czasu byliśmy razem. Jak nasze wspólne emocje i przeżycia usunęła ot tak, dla kogoś kogo zna tydzień.

przez Variable 15 mar 2014, 22:08
Candy14, no wlasnie, wystarczy, ze ladna, a to co ma we łbie to sie nie liczy.
Variable

przez Candy14 15 mar 2014, 22:08
Zależało jej na mnie, czuła coś do mnie

skad wiesz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Variable 15 mar 2014, 22:09
Sokolov, to, ze ci tak mowila to nie znaczy, ze byla z toba szczera. Byla i jest wyrafinowana.
Variable

przez bartekTwoo 15 mar 2014, 22:12
słuchaj! odzyskasz ją jakimś cudem, a nawet załóżmy, że wróci do Ciebie sama. Włącz wyobraźnię - jak się czujesz? ufasz jej? jak na nią patrzysz? nie masz obaw, że znowu wytnie Ci podobny numer?
Masz świadomość, że takie czyny nie pozostają obojętne dla związku. W chwili, gdy ona zdecydowała już nic między Wami nie będzie takie same.
Zastanów się czy oby na pewno chcesz ją odzyskać? bo co? bo kochasz? bo nie wyobrażasz sobie bez niej życia? Byłam 5 lat w takim związku, tyle, że on odchodził, bo ciągle nie wiedział czy to to jest właśnie to. Każdy powrót to krok w tył, nic już nie było takie same. Zmarnowane 5 lat.
Pomęcz się teraz nim skarzesz siebie na dłuższe i bardziej bolesne męczarnie.
Powodzenia i słuchaj tych którzy dobrze Ci na tym Forum radzą.

przez Sokolov 15 mar 2014, 22:22
Mi zależy na niej. Moje życie w tym momencie będzie bez niej puste. Z nią spędzałem najwięcej czasu, jej ufałem, była moją partnerką i przyjaciółką.
Zwierzałem jej się, czułem się z nią bezpiecznie, czas jaki z nią spędziłem wspominam miło.

Taka oddana dziewczyna, która nawet kiedy gdzieś wyjechała na wycieczkę i podrywali ją chłopacy olewała ich. Chciała być ze mną, zależało jej, gdy się pokłóciliśmy i w złości mówiłem, że lepiej jak się rozstaniemy to nie chciała, dlatego nie rozumiem jak dziewczyna, która mnie kochała i była oddana
poświęciła wszystko to co nas łączyło dla jakiegoś kolesia, którego zna tydzień.

Również nie rozumiem jak ta dziewczyna mogła się z nim spotkać będąc ze mną w związku.

przez Variable 15 mar 2014, 22:25
Sokolov, ile Ty masz lat?
Ona byla twoja przyjaciolka, Byla parterka, ale teraz juz nie jest bo cie zostawila jak sam napisales. Chcesz byc z kims kto sie tak dziecinnie zachowuje i cie oszukuje? Skad wiesz, ze to sie nie powtorzy znowu? Otworz oczy to juz nie jest ta sama osoba jaka byla.
Variable

przez Candy14 15 mar 2014, 22:25
Sokolov, moze cos sie ostatnio stalo.. cos wypalilo? nie mowila o tym?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez bartekTwoo 15 mar 2014, 22:30
Ja nie rozumiem jak można kochać i tak zrobić. Ale rozumiem, że można kochać i wariować z miłości. Skoro w Twoim przypadku jest ta druga wersja - za wszelką cenę doprowadź do Waszego spotkania, niech ma dziewczyna szansę wypowiedzenia się. W zasadzie to sam nie masz pewności co do jej wyboru. Skąd wiesz, że ona się miota między Tobą a nim i jeszcze nic między nimi nie było? Jeśli rzeczywiście jest jak piszesz- takie między Wami porozumienie duszy- to walcz o nią! Diabli wiedzą czy to nie o to jej chodzi. Jak czujesz, że pragniesz jej, jeśli jesteś przekonany, że tak chce Twoje serce - walcz! Każdemu trzeba dać szansę .

przez Candy14 15 mar 2014, 22:32
Każdemu trzeba dać szansę .

owszem... jedna ale nie wiecej a on wyglada mi na takiego ktory bedzie sie plaszczyl przez lata

przez Variable 15 mar 2014, 22:33
Candy14, on sie bedzie płaszczyl, a dziewczyna bedzie z tego korzystac na rozne sposoby :roll:
Variable

przez Sokolov 15 mar 2014, 22:41
Nie mam zamiaru się płaszczyć. Pewność jej wyboru mam, napisała koleżance, że do mnie nic nie czuje i chce być z tym nowym facetem.

przez khaleesi 15 mar 2014, 22:52
Sokolov, no i dobra i krzyżyk jej na drogę :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez agusiaww 15 mar 2014, 23:32
Sokolov, takie życie. Sedno sprawy to po prostu Cie nie kochała. Była z Toba bo była zauroczona, poznała nowego faceta to zauroczenie jej przeszło na niego. Jezeli sie kocha kogos to tak predko uczucie nie przechodzi. Rok to mało czasu, po roku, maks 1.5 mija wlasnie zauroczenie jest to czas kiedy najwiecej zwiazkow sie rozstaje bo jedna strona widzi, ze to nie to. Wg mnie nie ma co jej osadzac zdzira, postapila w miare fair, powiedziala Ci, ze koniec, mniej wiecej. Nie mami Cie, zakonczyla to. Nastepnym razem to Ty sie tak nie angazuj ze nie masz kolegow, hobby, wlasnego zycia, bo troszke piszesz jak uzalezniony ze milo z nia spedzales czas, a za chwile ze sie klociliscie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg