Niechciany trójkąt.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Niechciany trójkąt.

przez Bukowski 24 lut 2014, 15:00
jolantka napisał(a):Na pocieszenie powiem Ci, że ja wyglądam na 8 lat mniej niż w dowodzie i wielbią mnie tylko pedofile :hide:

zawsze to jakieś powodzenie. :P
Bukowski

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 24 lut 2014, 15:08
elo, ja tez w podstawowce zobaczylam przez przypadek jak moj ojciec caluje sie z inna baba (swoja byla ze szkolnych czasow) i powiedzialam o tym od razu mojej matce. To byl jednorazowy wyskok, wiec mu wybaczyla. Ale wybaczac takie cos? Nie ogarniam...
Kokojoko

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 15:12
Messiah napisał(a):
jolantka napisał(a):Na pocieszenie powiem Ci, że ja wyglądam na 8 lat mniej niż w dowodzie i wielbią mnie tylko pedofile :hide:

Żaden mi tego nie powiedział. Łudzę się, że tak jest
jolantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Niechciany trójkąt.

przez Bukowski 24 lut 2014, 15:16
jolantka napisał(a):
Messiah napisał(a):

Żaden mi tego nie powiedział. Łudzę się, że tak jest

aha, no to ino twoje niepokryte przypuszczenia. :bezradny:
Bukowski

Niechciany trójkąt.

przez elo 24 lut 2014, 15:18
kokojoko to jednak zdeczka inaczej bo zdrady sie powtarzaly a matka nic z tym nie robila wiec wiesz :P
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Niechciany trójkąt.

przez Bukowski 24 lut 2014, 15:20
elo napisał(a):kokojoko to jednak zdeczka inaczej bo zdrady sie powtarzaly a matka nic z tym nie robila wiec wiesz :P

akceptowała to jako naturalną rzecz?
Bukowski

Niechciany trójkąt.

przez elo 24 lut 2014, 15:24
nie ale nie potrafila odejsc

co do off-topu: mi zazwyczaja daja maks 15 i po dluzszej obserwacji [dwumiesiecznym pobycie w szpitalu] doszlam do wniosku iz zaburzenia psychiczne prawdopodobnie maja wlasciwosci konserwujace
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 15:40
elo napisał(a):nie ale nie potrafila odejsc

co do off-topu: mi zazwyczaja daja maks 15 i po dluzszej obserwacji [dwumiesiecznym pobycie w szpitalu] doszlam do wniosku iz zaburzenia psychiczne prawdopodobnie maja wlasciwosci konserwujace

Hahaha:D Moja teoria jest taka, że brak dojrzałości emocjonalnej odzwierciedla się w braku dojrzałości fizycznej. To musi jakoś promieniować, bo innego wytłumaczenia nie widzę
jolantka

Niechciany trójkąt.

przez Ellwe 24 lut 2014, 15:44
jolantka, całkowicie się zgadzam z Twoją teorią. Nawet postawię siebie za przykład;))
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Niechciany trójkąt.

przez agusiaww 24 lut 2014, 23:30
Napisze szczerze. Jestescie wszyscy niedojrzali emocjonalnie, i Ty i zona i ten facet. Dorosła, dojrzała osoba nie mysli o dupczeniu sie, tylko o rodzinie, to nie lat 15 ze ma ochote to robi itd. Dla zonki byles po prostu odskocznia, a ona nigdy nie przestala kochac faceta, bylego. Siedzi z Toba bo wiadomo ze ten jej kochanek nie wezmie jej na utrzymanie ani Waszych dzieci. Wg mnie jedyne wyjscie, to rozwod z zona. Jak chcesz tak zyc, to zyj -kiedys po latach zrozumiesz ze zaprzepasciles swoja szanse na szczescie, prawdziwe szczescie a nie bycie ochłapem dla kogos. Powodzenia.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Niechciany trójkąt.

przez tahela 25 lut 2014, 00:41
ja sie czuję dziwnie bo wczoraj jeden kolega probował mnie pocałowac a dzisiaj drugi za reke łapac jak mnie odprowadzał do domu, nie pozwoliłam na to ani jednemu ani drugiemu a to dziecinada jest w porównaniu do tego ,ze twoja zona bzyka sie z toba i z nim,
czasem naprawde głupota ludzka mnie powala , ja jakbym chciała to mogłabym wczoraj z jednym a dzisiaj z drugim wszystko zależało tylko od tego jak bym się zachowała, jak słucham opowiesci bo on mnie tak kreci ,ze nie moglam sie powstrzymać to smiac mnie się chce,
to jest słabe i beznadziejne po prostu, ludzie to nie kroliki, oprócz narządów plciowych maja jeszcze mozg , niektorzy zachowuja sie jak kroliki jednak
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Niechciany trójkąt.

przez Candy14 25 lut 2014, 00:58
Ania twierdzi, że go po prostu kocha tak samo jak mnie, ale ze mną chce spędzić życie, zwłaszcza że mamy cudowne dzieciaki. Ja ją proszę, aby zerwała kontakt, ale ona mówi, że nie potrafi tego zrobić. Bo go kocha, bo jest uzależniona, bo nie chce go znowu skrzywdzić itd.

Jakie to szlachete :roll: ale Ciebie i dzieci jakos sumienie pozwala jej krzywdzic?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 25 lut 2014, 01:03
Candy14, co nie? Taka dobra duszyczka otwarta na swiat i ludzi... :105:
Nawet cialem sie dzieli...
Kokojoko

Niechciany trójkąt.

przez Candy14 25 lut 2014, 01:11
Mysle ze jakby wystawil jej walizki za drzwi a casanowa nie okazal checi utrzymywania to szybko by jej przeszlo. W sumie robi to na co jej sie pozwala
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg