Niechciany trójkąt.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 24 lut 2014, 04:04
A ja mysle, ze to wymyslona historia... Nie wierze w takie cuda na kiju...

P.S. Tak wygladaja usta zaatakowane chlamydia - choroba weneryczna... Taka przestraga...

Obrazek
Kokojoko

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 04:04
Dobra zatem, Panie Autorze Wątku - kopnij ją pan w dupę raz, a dobrze
jolantka

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 24 lut 2014, 04:06
jolantka, znam osoby zdradzone kilka razy a i tak wybaczaly. Czasami trzeba na prawde mocnego bodzca, zeby taka osoba zdecydowala sie na rozstanie.
Kokojoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 04:06
kokojoko, WŁASNIE ZASPONSOROWALAS MOJ DOCZESNY CELIBAT
jolantka

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 24 lut 2014, 04:08
jolantka, jakby co uczylam sie, tez o innych ciekawych chorobach :mrgreen:
Kokojoko

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 04:09
USUN TO BLAGAM :why:
jolantka

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 24 lut 2014, 04:12
jolantka, czemu? Piekne usteczka, po przezytej niedawno przygodzie :mrgreen:
Kokojoko

Niechciany trójkąt.

przez tahela 24 lut 2014, 04:14
z toba ma poukładane zycie i boi się je zostawić dajesz jej poczucie bezpieczentwa i jest jej wygodnie a ten drugi daje jej udany seks i szalentwo a do ciebie przychodzi później i płacze robi sceny i bierze cie na litosc, do ideału kobiety jej daleko, blizej do kurwiszona, co to sypia z jednym bo jej robi super dobrze i z drugim bo ma z nim bezpieczne zycie, patrzac na to jak się zachowuje bardziej pasuje do tego byłego niz do ciebie z emocji i charakteru a ciebie wykorzystuje po prostu i robisz za frajera i to swiadomie, gdyby ona była porzadnym cżłowiekiem to by umiała sypiac tylko z toba a nie pie..ć farmazony, zasady tez obowiazuja i jeszcze ci o tym opowiada, głupota, brak zasad,usprawiedliwianie sie na siłe i pieprzenie głodnych kawałkow o wielkiej miłosci, takie osoby nie kochaja nikogo a ni ciebie tak naprawde ani jego, raczej wyrachowanie
Ostatnio edytowano 24 lut 2014, 04:24 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 04:14
formal statement: Będę uprawiać seks już tylko z prawiczkami

-- 24 lut 2014, 04:16 --

tahela napisał(a):z toba ma poukładane zycie i boi się go zostawić dajesz jej poczucie bezpieczentwa i jest jej wygodnie a ten drugi daje jej udany seks i szalentwo a do ciebie przychodzi później i płacze robi sceny i bierze cie na litosc, do ideału kobiety jej daleko, blizej do kurwiszona, co to sypia z jednym bo jej robi super dobrze i z drugim bo ma z nim bezpieczne zycie, patrzac na to jak się zachowuje bardziej pasuje do tego byłego niz do ciebie z emocji i charakteru a ciebie wykorzystuje po prostu i robisz za frajera i to swiadomie, gdyby ona była porzadnym cżłowiekiem to by umiała sypiac tylko z toba a nie pie..ć farmazony, zasady tez obowiazuja i jeszcze ci o tym opowiada, głupota, brak zasad,usprawiedliwianie sie na siłe i pieprzenie głodnych kawałkow o wielkiej miłosci, takie osoby nie kochaja nikogo a ni ciebie tak naprawde ani jego, raczej wyrachowanie

:brawo:
jolantka

Niechciany trójkąt.

przez TEUFEL 24 lut 2014, 04:18
jolantka napisał(a):formal statement: Będę uprawiać seks już tylko z prawiczkami

Wklej to w

faceci-ktorzy-nigdy-nie-byli-w-zwi-zku-i-prawiczki-szanse-t33123-15036.html

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TEUFEL

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 04:19
:hide:
jolantka

Niechciany trójkąt.

przez sadin 24 lut 2014, 04:20
Dzięki za odzew... Nie, niestety to co napisałem to nie żart. To wszystko jest prawdą, nawet skróconą, bo przecież nie mogłem pisać epopei bo by nikt tego nie przeczytał... Pamiętajcie też, że każdy człowiek z natury ma jakiś egoistyczny interes, abstrahując od miłości...

Mój interes jest oczywisty: kocham swoje dzieci i są one bardzo przywiązane do mnie. Ale na serio ponad przeciętność, bo pracując w domu mogłem spędzać z nimi wiele czasu i mamy z maluchami wspólne zainteresowania. Drugi mój interes to fakt, że moja żona podoba mi się fizycznie... Drobna, szczupła, wysportowana, o twarzy młodszej o 10 lat od tego co w dowodzie. Nie ma co się śmiać, bo to po prostu dość ważny czynnik o podłożu typowo samczym/biologicznym. Trudno walczyć ze swoją biologią. Kolejna moja 'korzyść' to po prostu nasz staż i wspólne powiązanie przez tak wiele pasji: wspólna praca, wspólne zainteresowania i dopełnianie się w wielu kwestiach, czyli to czego ja nie umiem to ona akurat umie.

Jej interes też jest oczywisty. Mogę Wam zagwarantować, że osoby z takim CV jak moje, z takimi umiejętnościami i wszechstronnym wykształceniem jak moje po prostu nie znajdzie przez długie lata. Dla niej, jako dla samicy ma to z pewnością jakąś wartość, której nie chce stracić.

Moje pytanie, czy w psychologii taki przypadek ma jakąś nazwę, jest to sytuacja z podwójnym dnem, czy po prostu zwykłe kurewstwo w stosunku do mnie?

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 24 lut 2014, 04:20
tahela napisał(a):z toba ma poukładane zycie i boi się go zostawić dajesz jej poczucie bezpieczentwa i jest jej wygodnie a ten drugi daje jej udany seks i szalentwo a do ciebie przychodzi później i płacze robi sceny i bierze cie na litosc, do ideału kobiety jej daleko, blizej do kurwiszona, co to sypia z jednym bo jej robi super dobrze i z drugim bo ma z nim bezpieczne zycie

That's it! :D
Kokojoko

Niechciany trójkąt.

przez tahela 24 lut 2014, 04:22
Kokojoko, no dobrze pojedyńcza zdrade mozna wybaczyć, ale takie cos jak tutaj i jeszcze opowiadanie o tym to juz przegięcie pały, jakis skok w bok na imprezie moze sie zdarzyc nikt nie jest święty ,sama wiem ile mnie kosztuje zeby głupot nie robic jak ide gdzies sama i jak trzeba sie pilnowac,nawet niekoniecznie o seks chodzi ,ale o jakies zachowania seksualne bardziej, ale pierdzielenie kocham was obu, i takie tam farmazony , sypianie z jednym w samochodzie nawet i z drugim później to chore i to jak bardzo boi sie skrzywdzic byłego, to jest chore po prostu i laska sama chyba potrzebuje terapii bo jest skrzywiona a autor też potrzebuje terapi zeby zamknąc ten rozdział zycia z chora kobietą i poukładac sobie wszystko z kims normalnym
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg