zboczeniec pisze z moją dziewczyną

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez masonminaj 29 kwi 2013, 13:57
chlopie, opamietaj sie, laska cie w ogole nie szanuje, przyprawia ci wirtualnie rogi z jakims zonatym gachem, a ty jeszcze probujesz ja usprawideliwiac i szukasz winy w sobie. naprawde myslisz ze ona cie kocha i jej na tobie zalezy? to jestes facet w grubym bledzie. zostaw ja czym predzej. gwarantuje ci, ze nawet jak postawisz jej ultimatum to i tak nic sie nie zmieni. ten typ tak ma. najwyzej przejdzie w konspirke i bedzie pisac z nim w tajemnicy, a ciebie bedzie raczyc klamstwami na kazdym kroku. a jak nie ten to inny, znajdzie sobie innego z ktorym bedzie sextować. po prostu to mloda siksa, najwyrazniej jeszcze sie nie wyszumiala i szuka wrazen to tu, to tam. inne qwytlumaczenie, to ze ma ostro porypane w bani.

przez Hayabusa 29 kwi 2013, 14:15
Mi jest z nią bdb, tylko ten typ mnie wkurza i jej zachowanie, że chce z nim pisać i nie widzi w tym nic złego, bo przecież teraz nie piszą o seksie, a że pisali to było, ale już nie piszą

przez Saraid 29 kwi 2013, 14:20
Hayabusa napisał(a):Mi jest z nią bdb, tylko ten typ mnie wkurza i jej zachowanie, że chce z nim pisać i nie widzi w tym nic złego, bo przecież teraz nie piszą o seksie, a że pisali to było, ale już nie piszą

Wszyscy tu piszą Ci prawie to samo Ty swoje,lubisz być byle jak traktowany?skoro Ci z tym dobrze Twoja sprawa.Tu nie ten typ jest problemem a Twoja dziewczyna która nie widzi problemu w swoim zachowaniu.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 29 kwi 2013, 14:55
Rany ludzie..laska ma 17 lat! Jak mozna od niej oczekiwac dojrzalego zachowania i dojrzalego zwiazku. Poki co bawi sie facetami i bawi sie w zwiazek. No ale autor chyba bral to pod uwage wiazac sie z kims tak mlodym.
Postanowiłem podpuścić kolesia i zobaczyć co zrobi, zacząłem go wyzywać i wytykać mu, że gada o seksie z moją dziewczyną, że jest zboczeńcem

od kiedy to gadanie z chetna laska o seksie jest zboczeniem? To chyba ona powinna postawic granice ich rozmow.
ak się okazało do mnie nic nie napisał a jej (wszedłem na jej fb, przypadkiem odkryłem hasło) że moje txt są śmieszne i żałosne i że w ogóle się nie przejmuje. Wychodzi na to, że jednak coś do niej ma

No prosze Cie :D hasel nie odkrywa sie przypadkiem. Nie dziwie sie , ze zlamales jej prywatnosc wiedzac, ze dziewczyna klamie i kreci ale facet mial racje..wyzwanie go na fb bylo troche zalosne.
Generalnie zgadzam sie z bittersweet, . Ty jej nie mozesz zakazac kontaktu z nim bo to nic nie da. Nawet jak przy Tobie go nzablokuje to potem zadzwoni i powie ze chlopak stal przy niej i musiala. Jezeli ona nie widzi w tym nic niewlasciwego to nie widze szans zeby Wasz zwiazek sie udal. No ale jak napisalam na poczatku chyba liczyles sie z tym, ze z 17 latka nie stworzy sie dojrzalego zwiazku
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez masonminaj 29 kwi 2013, 15:06
dokladnie jesli laska nie widzi problemu w swoim psotepowaniu to ten zwiazek nie ma kompletnie zadnych szans. jak sie jest w zwiazku to jest niepisana umowa pomiedzy partnerami, zaufanie i takie zachowania nie maja miesjca. nie ublizac 17 latka ma po prostu dojrzalosc emocjonalna na poziomie pantofelka i sie tak bawi to sobie z tym poflirtuje przez neta, to z tamtym. to nie jest osoba gotowa na powazny zwiazek. jesli teraz klamie, mataczy to pomysl sobie co bedzie pozniej jak sie wezmie za facetow z reala. powie ci to co che uslyszec, ze jest wobec ciebie w porzadku a za twoimi plecami bedzie swoje robila. chcesz budowac milosc na klamstwach? a facet nie jest zbokiem tylko po prostu napalencem ktory znalazl chetna frajerke

przez Hayabusa 29 kwi 2013, 19:26
Na fb skasowała wiadomości z gościem, ale zostawiła z byłym. Wiadomości z nim ze stycznia ... na co zwróciłem uwagę, jej były napisał jej, że
ma dość tego Rafała, że go dobija i smutno mu kiedy powiedziała, że się w nim zauroczyła. Min dlatego z nią zerwał.

Saraid napisałaś

uważam ,ze ona się nie zmieni skoro w przeszłości już tak postępowała i chłopak zauważ jednak ją zostawił

Nigdzie nie napisałem, że z tego powodu ją zostawił, ale jedynie wspomniałem, iż jej były chłopak miał do niej o to pretensje.
Jak się okazało miałaś rację, że jedną z przyczyn rozstania był kontakt z Rafałem.

To ciekawe, że ona nie potrafi wyciągnąć wniosków, że coś musi być nie tak skoro w kolejnym związku kłótnie o niego się powtarzają i dochodzi do nieporozumień.

Zwala winę na to, że jestem za bardzo zazdrosny, a nie bierze pod uwagę, że mam prawo się tak czuć, nie bierze pod uwagę że coś w tym jest skoro poprzedni chłopak miał o to pretensje.

Jak to w ogóle możliwe, że się w nim mogła zauroczyć? Nigdy się nie widzieli, jedyny kontakt to fb, gg i skype. Jak to możliwe, że taka osoba znana z pisania może popsuć jeden związek i drugiemu również napsuć trochę krwi?

Szkoda, że dziewczyna usunęła archiwum rozmów, gdyż mogłem zrobić zdjęcia i wysłać jego żonie. Tak trochę zostaję w ręką w nocniku.

Chcę walczyć bo też cierpi moje męskie ego, że jakiś byle gnój miesza mi się w związek, wychodzi mu to na sucho. Rozbił poprzedni, na czym polega jego fenomen?

Moja laska twierdzi, że lubi z nim pisać i go lubi.

Jak kiedyś pisałem nie znoszę rywalizacji, tak teraz czuję że muszę postawić na swoim i gościa rozpierdolić.

przez Saraid 29 kwi 2013, 19:53
Hayabusa, Nie jestes zbyt zazdrosny absolutnie,masz prawo wymagać szacunku i zasługujesz na niego w pełni.Czasem odejscie jest pozorną przegraną,a tak naprawdę zwyciestwem bo jeżeli się walczy o słuszną sprawe ok.a nie o to tylko by dowartoścować swoje ego męskie.Czasem obojetność jest najgorszą karą.Twoja dziewczyna i on zasługuja na tą obojetność.Uszanuj sam siebie inaczej nikt Cię nie bedzie szanował.
Ostatnio edytowano 29 kwi 2013, 19:54 przez Saraid, łącznie edytowano 1 raz
Saraid

przez masonminaj 29 kwi 2013, 19:53
teraz bedziesz na prozno roztrzasal laska cie robi w konia. po prostu mloda glupia smarkula niedojrzala, miej facet jaja i honor i ja zostaw w cholere bo nie zasluguje na ciebire

przez Candy14 29 kwi 2013, 20:08
Jak to możliwe, że taka osoba znana z pisania może popsuć jeden związek i drugiemu również napsuć trochę krwi?

Jak to mozliwe? normalnie..skoro dziewczyna go zacheca to czemu nie.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez depresyjny86 29 kwi 2013, 22:01
Weż,wypieprz ją ze swojego życia.Strata nerwów i czasu.
:)

przez zujzuj 29 kwi 2013, 23:28
Jeszcze to, że dziewczyna rozmawia o takich rzeczach to pół biedy, ale jej reakcja po tymjak sie dowiedziałeś świadczy chyba o tym że jest strasznie egocentryczna. Może i rozumie co możesz czuć(choć wątpię) ale najwyrażniej jej to zupełnie nie obchodzi... Ja mam nadzieje, że w podobnej sytuacji nie stawiał bym żadnych ultimatów tylko po prostu odszedł. ...sry za to ale dziewczyna jest chyba po prostu głupia i nie chodzi o wiek. Jeśli jednak chcesz o to walczyć, to nie wiem czemu nie napiszesz kolesiowi że o wszystkim dowie sie jego żona. Napisz, że masz fragmenty rozmów i prześlesz je dalej. Napisz że w oparciu o takie fragmenty żona jeśli zdecydowała by sie odejść to może go puścić z torbami. Zakładam że jego małżeństwo modelowe nie jest

przez Hayabusa 30 kwi 2013, 15:48
Niestety najwyraźniej połapała się, że wchodzę na jej fb, dzisiaj przy próbie wejścia - podaj hasło. Zmieniła je.

No cóż powiem jej, iż nie życzę sobie aby utrzymywała z nim kontakt, że jest nam bdb i jedyne kłótnie są spowodowane zazdrością o typa.
Dodam również, że przyprawia wirtualnie rogi z jakims zonatym gachem, nie widzi w tym nic złego i ma gdzieś moje uczucia, to jak się z tym czuję.

Dam ultimatum albo blokuje go przy mnie i napisze nara, lub ja zrywam.

Choć zauważyłem, że zazwyczaj osoba, która stawia takie coś po prostu przegrywa, nawet kiedy jest zdecydowanym faworytem.

przez Sad_Bumblebee 30 kwi 2013, 16:24
osoba, która stawia takie coś po prostu przegrywa, nawet kiedy jest zdecydowanym faworytem

Utrzymać związek = wygrać? Tylko co takiego wygrać? Brak szacunku? Więcej nerwów?
Hayabusa, z czasem sam zrozumiesz, że ten związek do niczego nie prowadzi. Nic więcej nie jestem w stanie Ci powiedzieć/doradzić. Powodzenia.
"(...)nikt i nigdy nie będzie nas kochał tak,
byśmy zaznały spełnienia,
dopóki nie kochamy same siebie...
bo kiedy wewnętrznie puste
ruszamy szukać miłości,
możemy znaleźć jedynie pustkę."
Robin Norwood

przez Saraid 30 kwi 2013, 16:34
Hayabusa, uważam ,ze nawet jeśli go zablokuje przy Tobie i tak bedzie utrzymywała z nim kontakt przecież ona Cię okłamuje i robi co chce .Wg. mnie nic nie zyskasz tymi zakazami,zrobi i tak co chce w ten czy inny sposób Ty tylko przedłużasz to wszytko łudząc sie.
No cóz rozumiem to nie jest łatwe,ale trwanie w czym tak niszczącym też nie chyba?
Saraid

Sortuj wg