Skocz do zawartości
Nerwica.com

zboczeniec pisze z moją dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety najwyraźniej połapała się, że wchodzę na jej fb, dzisiaj przy próbie wejścia - podaj hasło. Zmieniła je.

 

No cóż powiem jej, iż nie życzę sobie aby utrzymywała z nim kontakt, że jest nam bdb i jedyne kłótnie są spowodowane zazdrością o typa.

Dodam również, że przyprawia wirtualnie rogi z jakims zonatym gachem, nie widzi w tym nic złego i ma gdzieś moje uczucia, to jak się z tym czuję.

 

Dam ultimatum albo blokuje go przy mnie i napisze nara, lub ja zrywam.

 

Choć zauważyłem, że zazwyczaj osoba, która stawia takie coś po prostu przegrywa, nawet kiedy jest zdecydowanym faworytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoba, która stawia takie coś po prostu przegrywa, nawet kiedy jest zdecydowanym faworytem

Utrzymać związek = wygrać? Tylko co takiego wygrać? Brak szacunku? Więcej nerwów?

Hayabusa, z czasem sam zrozumiesz, że ten związek do niczego nie prowadzi. Nic więcej nie jestem w stanie Ci powiedzieć/doradzić. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa, uważam ,ze nawet jeśli go zablokuje przy Tobie i tak bedzie utrzymywała z nim kontakt przecież ona Cię okłamuje i robi co chce .Wg. mnie nic nie zyskasz tymi zakazami,zrobi i tak co chce w ten czy inny sposób Ty tylko przedłużasz to wszytko łudząc sie.

No cóz rozumiem to nie jest łatwe,ale trwanie w czym tak niszczącym też nie chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa, koles, kazdy Ci pisze to samo - zakoncz to, ale Ty na to odpowiadasz, ze jest Ci z nia bardzo dobrze (nie, wcale nie jest, skoro wystapila taka sytuacja) i ze wystosujesz jej jakies smieszne ultimatum, ktorego i tak sie nie poslucha. Koncz to pan w cholere i oszczedz sobie wielu nerwow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zboczeniec, tylko facet ktory szuka łatwej laski, a Twoja panna sie sama podklada. Chcesz zyc w tym trojkacie to powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×